• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní zlatá horečka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17126
  • Vytvořeno

DeletedUser17126

Guest
Ahoj ohledně té zlaté horečky to potřebuju asi trochu dovysvětlit...

Fora jinych jazykových mutací uvádéjí že akce trvá ode dneška 30 dní až do 14. září, zatímco tady se uvádí pouze nějakých 10 dní, dál néjak nemůžu rozluštit jaké jsou ty kategorie v čem se soutěží, taky např na forum.the-west.net uvádějí néjaká pravidla jak je to s trhem duelováním atd. s tím byl na posledním mezinárodním eventu docela problém... To je jako kdo se tam přihlásí tak dostane ješté další info? Nějak se mi všechno nechce luštit z angličtiny, ale tech 10 dni místo 30 mě opravdu zaráží, nebo to pro CZ hráče platí nějak jinak?
 

DeletedUser8423

Guest
Pravdu máš. To datum mě taky zarazilo. Na net fóru i fóru bety je stále uvedeno, že akce startuje dnes. Ani nikde v diskuzi jsem nenašel zmínku o změně, ale snad má miko přesnější informace. I když pro jistotu kouknu i dneska :D
 
Akce bude trvat od 15. srpna 10-15h do 14. září 23:59.

V oznámení je to opravené.

Co se týče dalších otázek, dnes se objeví i FAQ. Tam budou objasněny věci jako pravidlové ukotvení a nastavení serveru s převody peněz v bance, měst, aliancí atd.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru