• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Migrácia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18438
  • Vytvořeno

DeletedUser18438

Guest
Neviem kam to mám napísať,ale chcel by som sa spýtať,či by nebolo možné dať migráciu z iných svetov na eldorádo,alebo niečo stým svetom spraviť,všetci odtiaľ šli na Floridu,boje su zriedka a keď sú tak trvajú max 20 kôl.
 

DeletedUser9350

Guest
Jo migrace na světy uprchlíků a zkrachovalců co si mysleli, že tam udělaj slávu a oni jim to tam zase ti ošklivý veteráni hry zase zkazili :D. No tak ta nebude ani omylem :D.
 

DeletedUser

Guest
Migraci spustí samotné Innogames, v nejbližší době se žádná migrace nechystá.
 
Migrační pásmo toho moc nevyřeší, přátelé chtělo by to nějaký svět, pracovně to nazývám "nebe". Tam by odcházeli hráči komplet ze všech národních servrů. Populace by tam byla a to je alfa-omega hry, Aktivita, náboj, prostě mydlili by jsme se tam a bylo by fajn.
 

DeletedUser7239

Guest
Migrační pásmo toho moc nevyřeší, přátelé chtělo by to nějaký svět, pracovně to nazývám "nebe". Tam by odcházeli hráči komplet ze všech národních servrů. Populace by tam byla a to je alfa-omega hry, Aktivita, náboj, prostě mydlili by jsme se tam a bylo by fajn.

S tím co mi padá bych tam stejně díru do světa neudělal. lol Ale třeba by to někoho bavilo být pořád K.O... mně ne. :P
 
Migrační pásmo toho moc nevyřeší, přátelé chtělo by to nějaký svět, pracovně to nazývám "nebe". Tam by odcházeli hráči komplet ze všech národních servrů. Populace by tam byla a to je alfa-omega hry, Aktivita, náboj, prostě mydlili by jsme se tam a bylo by fajn.

Mně by se to líbilo, udělat něco jako "bitvu národů" :)
 
Však to by jsme se látali s ostatníma vzájemně. Já osobně bych tam přispěl nějakou svojí postavu a hrál bych s Čechy a látali by sme tam tých bolševíkoch z celéj európy...
 

DeletedUser7239

Guest
A původní obyvatelé budou bránit svět před imigranty :-D

Nevím jestli je tohle to pravé ořechové. Ale raději ve hře než ve skutečnosti. Já bych byl radši pro rozvoj těch řemesel. Obchodování s těmi migranty ve velkém. lol Myslím, že jsem tu taky kromě farem navrhoval zakládání vlastních firem. Bych třeba mohl založit v The Westu nějaký podnik, kde bych prodával své výrobky. :)
 
Nahoru