• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrácia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14895
  • Vytvořeno
Ale jo dozvíš :D Já ti to napíšu...
Světy Buffalo a Colorado běží stále díky hráčům kteří sice migrovali z těchto světů ale jelikož byla možnost se na dané světy registrovat tak tak učinily a tudíž teď tam "smrdí" s postavama o které ani nemají zájem a jen si tam točí tomboly a doufají že až bude uzavření světů tak že si budou moct nechat převést některé předměty třeba například na Arizonu buď pomocí někoho kdo tam má stále aktivní postavu nebo pomocí supportu když by tato možnost byla.

Jinak dle inno pravidel je že pokud je na daném světě víc postav jak 200 (myslím) tak je svět brán jako "aktivní" a tudíž CML odmítá jakékoliv zprávy o tom že se na těch světech nehraje a stále je udržuje při životě...

Další světy kde je více postav mají stejný problém - všichni víme že to na nich umřelo ale dle inno tabulky né takže třeba moje hlavní postava bude už asi nadosmrti smrdět na Dakotě :D pokud by byla migrace na dakotu tak by mě to nevadilo že jí tam mám :)

Nevím zda tomu porozumíte co jsem psal ale snad anooo :)

S pozdravem
z3l1

Pěkný, pěkný, ovšem myslím, že hráči by radši slyšeli nějaké oficiální vyjádření od člověka, co by o tom měl jednat a zřizovat celou migraci. Takže od administrátorky.

Protože bych měl nějaké otázky, ale jak jsem psal, pochybuji, že k celému tomu tématu máš jakoukoli kompetenci, takže nějakou reálnou odpověď mi může poskytnout jen Miko.

  • Samotný HIV tu vytvořil tabulku s hráči, mající postavu na obou světech, byla poslána do Německa, případně s jakým popiskem a jak se k tomu vyjádřilo Inno ? Nejradši bych samotnou citaci toho, co bylo napsáno, ale pokud citace nebude možná, spokojím se s nějakou jinou odpovědí.
  • Jak to, že se Slovákům povedlo udělat migraci a našemu vedení se to opětovně nedaří, nebo nechce, nevím. Co bylo psáno do Hamburku a jakou jste dostali odpověď ?
  • Proč o tom nejsou hráči alespoň jednou měsíčně informováni a musí se čekat, až si na něco začnou hromadně stěžovat, aby to začal kdokoli "řešit", což se bohužel netýká pouze migrace, ale i pravidel. A vlastně ani na to nedokázal do současnosti nikdo odpovědět.
A kdybych se přesunul od migrace k té funkčnosti vedení, tak bych měl ještě jeden dotaz...

  • Naprosto nechápu, proč má Darling prefix moderátorky a ENTERICK prefix wiki tým, když se jedná dle slov Miko o nějakou externí podporu, nebo co. Ani jeden sem nechodí, několikrát jsem na to upozorňoval, to je takový problém ty prefixy sebrat, nebo já nevím. Se pak nedivte, že je Český tým všem hráčům pro smích.
Za odpověď bych byl rád, byť ji po pravdě neočekávám.

 

Deleted User - 825207

Guest
Samotný HIV tu vytvořil tabulku s hráči, mající postavu na obou světech, byla poslána do Německa, případně s jakým popiskem a jak se k tomu vyjádřilo Inno ? Nejradši bych samotnou citaci toho, co bylo napsáno, ale pokud citace nebude možná, spokojím se s nějakou jinou odpovědí.
Já vytvořil 17.4. ticket v kterém jsem se ptal na určitou věc ohledně jedné ze sad co jsou teď v tombole,dostal jsem jen klasickou odpověď ať čekám,asi po týdnu jsem se v hře ptal člena supportu kde je má odpověď a jak to s ní vypadá,kdy jí budu mít tu odpověď.Bylo mi řečeno že můj dotaz byl poslán do Německa a čeká se na odpověď od nich.Opět zdůrazním,ticket byl vytvořen téměř před měsícem a pořád jsem nedostal žádnou odpověď..Pokud se INNO takto staví k hráčům a není schopné mi dát odpověď na jednoduchou otázku ohledně sady ani po téměř měsíci tak pochybuji že by řešili něco jako migraci,podle mně to mají těžce u...(každý ví kde)
Takže ticket mám pořád otevřen a jsem zvědav zda se aspoň tento rok dozvím odpověď na mojí otázku..

Takže já jsem už ztratil naději na nějaký posun v této hře a tak nějak je mi už i migrace zda bude či ne a nebo v jakém to je stádiu u ...
Vše jsou jen dotazy tady od hráčů,nějaké odpovědi do outu,nebo že se čeká pořád na něco(asi na přílet asteroidu) a pořád se to řeší(je to opravdu asi moc složité).
Je to už maximálně k pobavení,nic jiné..
 

nicooo

Člen týmu
S migrací a rušením světů to je těžký, co já vím, tak se to řeší s Innem neustále. Ale oni prostě mají určitý svoje kvóty, kterých se nesmyslně drží a pokud není určitý počet ůčtů na tom jakým světě, tak to prostě nepustí a můžeme se třeba postavit na hlavu. Migrace je prostě věčný téma, který se pořád řeší. Osobně nechápu, proč to nezapnou, zvýšilo by to zaplněnost světů a tim i herní možnosti pro hráče, ale tak to prostě momentálně je. Navíc Inno je tvůrce a majitel hry, nemají povinnost nám vysvětlovat svoje důvody, prostě řeknou ne a tečka. V každým případě vás můžu ujistit, že se to řeší neustále, není to tak, že my bysme se na to vykašlali, jen jsme je asi zatím nezdeptali natolik, aby povolili. To přímo navazuje i na ty problémy se sadami a další bugy ve hře, zkrátka řešit něco s Německem je běh na dlouhou trať. Hodně dlouhou

Jak to, že se Slovákům povedlo udělat migraci a našemu vedení se to opětovně nedaří, nebo nechce, nevím. Co bylo psáno do Hamburku a jakou jste dostali odpověď ?
Poslední migrace co byla, byla taky prosazená z naší strany a strany hráčů. Jenže to už je nějakou dobu a novou migraci zatím neschválili
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ještě doplním... Hráčů, kteří aktivně hrají na migrujících světech, plní úkoly (kupují nuggety) je tolik, že momentálně nejsou důvody, aby se spustila další migrační pásma. Data se vyhodnocují každé dva týdny. Sleduje se vše.

Nejčerstvější info dodané před pár dny...unfortunately, we can't open new migration on CZ, we check the DATAs for every market 2 times per month...

Také pravidelně sleduji stránku k tomu vytvořenou, kde se zapisují všechny změny týkající se uzavření světů a migračních pásem. Momentálně máme ikonku NOT READY YET.

Jakmile nám naskočí zelená, ať už na nové migrační pásma nebo ohledně uzavření Buffala a Colorada, budeme vás informovat.


Co se týče některých dotazů na sady. My také nevíme, proč se některé itemy ze sady zaokrouhlují o x setin % nahoru a u některých setů je ten poměr jiný. Většinou jsou chybné bonusy u sad (jejich opravy) zahrnuty v nadcházejících aktualizacích.

Děkuji za pochopení.
 

Deleted User - 825207

Guest
Co se týče některých dotazů na sady. My také nevíme, proč se některé itemy ze sady zaokrouhlují o x setin % nahoru a u některých setů je ten poměr jiný.
Já taky neobviňuji vás jako podporu ale je k smíchu když se na něco člověk zeptá,zeptá na mechanismus hry,vy můj dotaz(údajně) pošlete do Německa a odpověď nepřijde žádná?To je snad vtip ne?Tvůrci hry nedokážou říct co a hlavně proč?Mně to spíš přijde že pokud se můj dotaz vůbec do Neměcka poslal tak ho tam nikdo ani nečetl a max zůstal v spam koši.Jinak ticket jsem uzavřel protože mi bylo jasné že když ani téměř po měsíci nepřišla žádná odpověď tak bych na ni čekal asi marně..A sto let se asi nedožiji..
Většinou jsou chybné bonusy u sad (jejich opravy) zahrnuty v nadcházejících aktualizacích.
Myslíš něco jako tohle?
XSquo18yzr.png
Podobné "opravy" jsou opravdu k pobavení.
 

Pawn

Člen týmu
No já tedy nevím, jaké údajně se ukazují na naší Floridě, ale svět který od vzniku nefungoval tak jak má, do dneška nemá ani možnost převodu peněz v bance i když o to bylo žádáno 2 roky zpět, úkolovky některé se tam bugují oproti ostatním světům, eventové zbraně stejně tak nepřijdou a nic se stím nestalo za x let.
Stejně jako na Floridě pokud zrovna někdo nenaháže na trh náhodně x stejných produktů,jsou tam k dispozici cca 2-3 strany trhu, což je směšné. Mrtvý svět jak po bojové, chatovací, tržní straně. Kdyby alespoň byli vidět lidi co tam například chtějí měnit peníze, ale to se tam na chatu během dne mihnou max 1-2 také, tak kdo je tam aktivní nebo co přesně na Floridě aktivitu prokazuje? Boje jsou 10x5 při nejlepším jednou za 14 dní?. Opravdu by jsem přímo čísla tabulkové chtěl vidět speciálně pro Floridu kde je prokazatelná aktivita.

//Edit/Offtopic, Na google chrome mi stále nefunguje ani CZ mutace forka, nedá se kliknout na nejnovější příspěvky (vpravo hlavní strana -> rozkliknout je), i když jiné de,pl,sk mutace fungují bez problému. Také se na problém poukazovalo ještě když tu byl HIV ale nějak se nevyřešil.
 
Naposledy upraveno:
Jestliže hráč koupí nuggety na Arizoně, tak se mu připíšou samozřejmě i na Floridě. Jestli to dobře chápu, tím pádem se tváří jako aktivní hráč i na Floridě a v podstatě tím brání migraci.
Dost blbé kritérium k posuzování na uzavření světa.
 

DeletedUser18995

Guest
Tak záleží, kolik stačí aby se na světě za měsíc protočilo nugget, pro rozhodnutí "furt se vyplatí".
Protože tady je akce s tímhle , pak s oním, tenhle koupí, nebo tamten a ono se částka nahromadí.

Furt je mi jedno jestli ta migrace, ono stejnak spousta světů nejede třeba kvůli neochotě se domluvit, nebo malému se obětování se , at už kopnout tu bitvu, nebo jít na masakr, nebo posílat pravidelně, když můžu jiné věci a zrovna se mi nechce, nebo už jsou hráči rozeseti jinde, že nechtějí mít víc stejných bitev najednou či neodpovídá subjektivní kvalitě. A ták to je fuk :D

Mě by třeba lákalo toho využít, ve smyslu, hele nikdo tu bitvy nechce, tak proc si tu s kamarady nehrat a kopat si navzajem. Rict si treba kasleme nove sady, nahodit natty a tyhle rok 2013 sady, kašlat vylepšování zbraní, a "vytvořit" si tak server, kde se domluvou zabavíme a je jedno jaké nové sady přijdou. Malí hráči by třeba mohli mít o trochu lepší sadu pro balanc, takže ve výsledku by bylo fuk velký nebo malý lvl , bylo by vyrovnané. Nj. pro mě fajn myšlenka.
Jenže pak si řeknu, že stačí pár lidí, kteří by najednou ooo tenhle svět chtěli hrát, ale po svém s top věcmi a nenaděláš nic že :D
 

Pawn

Člen týmu
Celkově je to blbost, v případě Buffala,Colorado, už jednou migrace jela, znělo to jasně, aby hráči šli. Ti co nešli nemají prakticky právo "zdržovat" jen že chtějí "účet na mrtvém světě" nevidím proč je prostě budto nedonutit, nebo ať zamávají účtu nadobro v případě že migrace již dříve jela a nyní je problém světy "uzavřít" kvůli pár přežívajícím? Sám jsem z Buffala utíkal aby se migrace tenkrát zfoukla co nejdříve (obětoval jsem svůj stávající arizona lvl 150 účet) výměnou za Buffalský, ti neohleduplní k ostatním by si zasloužili tak dostat.. protože blokují jakýkoli jiný postup dál ať už v případě uzavření nebo šancím pro další migrační vlny ostatním světům. A obávám se dokuď tomu nebude tak, že opravdu nebudou donuceni s datem "ukončení" světa tak se prostě nehnou. Migrace tenkrát byla úplně zbytečná.. protože evidentně náš team ji bohužel nebyl schopný dotáhnout do konce a teďka jsme kde jsme. A kdo jiný než team má hráče donutit ať se pohnou protože prakticky "musí".
 

DeletedUser17809

Guest
Tož já bych šel, jenže na Ari mám daleko lepší postavu :D Beztak je už ale ten účet smáznut automaticky.
 

Pawn

Člen týmu
chudáci jsme spíš my na Floridě, Geo nevím jak Dakota. Kteří ani neměli šanci a nejspíš ani mít nebudou něco "sešmelcovat" někde a jejich hlavní postavy tam umírají při bojích 5v5 jednou za 14 dní (a to ještě občas :-D) A salonech o 15-30 lidech během dne.
 

Deleted User - 825207

Guest
chudáci jsme spíš my na Floridě, Geo nevím jak Dakota. Kteří ani neměli šanci a nejspíš ani mít nebudou něco "sešmelcovat" někde a jejich hlavní postavy tam umírají při bojích 5v5 jednou za 14 dní (a to ještě občas :-D) A salonech o 15-30 lidech během dne.
No není možné,to nemůže být pravda,určitě ty světy jsou aktivní a plné lidí,vždyť se dělají statistiky (snad ednou týdně) a kdyby to bylo jak říkáš tak ty světy jsou dávno za zenitem a inno by povolilo migraci!Né to není totok možný,to by inno jen tak nenechalo!
 
proč si pořád stěžujete na support, oni s tím nic nezmůžou, pochopte to. Kdyby mohli tak už migrace je, věřím že je to taky nebaví pořád to dokola poslouchat, migrace sem migrace tam. Sesmol email v eng nebo de a pošli ho do německa, čím víc lidí to udělá tím větší je šance na změnu ne?
 
Nahoru