• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Migrácia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14895
  • Vytvořeno

DeletedUser14895

Guest
Sledujem situáciu už pomerne dlho, čítal som si aj nejaké príspevky ohľadne tejto témy aj na fóre, aj na slovenských fórach a prijde mi že sa tu vôbec nić nerieši a ak ano tak sa permanentne rieši iba svet Buffalo a Colorado kedy sa uz KONEČNE uzavrie . Ak 4 roky či koľko trvá vybavenie migrácie týchto 2 svetov koľko mám sakra už čakať kým sa začnú riešiť ostatné??? Naša administrátorka nás uisťuje, že áno áno rieši sa to ale na to mala x rokov. Už ma tu NEBAVÍ ČAKAŤ, nečakám 1 rok ani 2 - (som si istý, že sa väčšina hráčov čo hrajú na NEAKTÍVNYCH SVETOCH) sa so mnou stotožní. Na týchto svetoch hraje 500-700 ľudí z toho každý deň sa tam dokopy prihlási maximálne 100 ľudí. A TO NEPREHÁŇAM. Z tychto 500-700 ľudí má minimálne polovica účet na každom z týchto svetov. Trhy PRÁZDNE, diskusia na salónoch MINIMÁLNA (iba kto dá tam a chce hentam), hráčov ktorých môžem duelovať 1-2 MAXIMÁLNE . Na bitvy chodí dokopy 20 ľudí. Každý z týchto svetov je na tom TRAGICKY. Preto ked si čítam to ako administrátorka napíše, že už sa na tom PRACUJE A RIEŠI SA TO, PRIČOM SA NEVEDIA UZAVRIEŤ ANI 2 SVETY KDE BOLA MIGRÁCIA, TAK MI TO NESTAČÍ!!!! Prečo sa svety už konečne nemôžu spojiť do 2-3 aktivnych svetov?? TO MÁM HRAŤ A PÍSAŤ SI SÁM SO SEBOU ? CHCEM HRAŤ NA AKTÍVNOM SVETE, POŽADUJEM AŽ TAK VEĽA??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Stačilo by umožnit sloučení inventů a to u hráčů co mají účet aktivní více než 5 let - ten co by se měl zrušit. A více než 3 roky - ten na který by šel invent. A to pouze jeden tento převod na jeden nickname.
 

DeletedUser14895

Guest
Kľudne sa vzdám účtov a aj ostatných vecí na tých svetoch a vezmem si len jediný ale nech sa to už preboha niekam pohne...
 

DeletedUser18892

Guest
Stačilo by umožnit sloučení inventů a to u hráčů co mají účet aktivní více než 5 let - ten co by se měl zrušit. A více než 3 roky - ten na který by šel invent. A to pouze jeden tento převod na jeden nickname.

Presne tento pristup brzdi migraciu, chces mat plne inventy veci z ktorych 95% aj tak nepouzijes len pre dobry pocit ..ale samozrejme je lepsie mat milionove inventare a hrat na mrtvych svetoch s dalsimi 20timi ludmi ❤
 

Deleted User - 825207

Guest
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/uzavretie-registrácie-do-sveta-el-paso.24051/

https://forum.the-west.sk/index.php?threads/boje-o-awesomiu.24044/

Miko,jak je možné že tam se ledy hýbou,linteo tam diskutuje s hráči apod?Jak to že tady meleš jen ty tvoje žvásty řešíme to ale výsledek žádný nikde není?Kdy se konečně začneš zajímat o hráče?Na rovinu,máš náš u...?Aspoň to teda řekni pokud jo a nebuď srab.Podívej se na sk forum jak se tam komunikuje s hráči,co se tam dělá,i ten nápad s tou awesomii(v druhém odkazu) jak se o tom tam píše je podle mně dobrý krok k trošku oživení westu,proč tady se nic neděje,proč ty nemáš zájem dělat něco?Na rovinu řekni,kašleš na nás?...
 
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/uzavretie-registrácie-do-sveta-el-paso.24051/

https://forum.the-west.sk/index.php?threads/boje-o-awesomiu.24044/

Miko,jak je možné že tam se ledy hýbou,linteo tam diskutuje s hráči apod?Jak to že tady meleš jen ty tvoje žvásty řešíme to ale výsledek žádný nikde není?Kdy se konečně začneš zajímat o hráče?Na rovinu,máš náš u...?Aspoň to teda řekni pokud jo a nebuď srab.Podívej se na sk forum jak se tam komunikuje s hráči,co se tam dělá,i ten nápad s tou awesomii(v druhém odkazu) jak se o tom tam píše je podle mně dobrý krok k trošku oživení westu,proč tady se nic neděje,proč ty nemáš zájem dělat něco?Na rovinu řekni,kašleš na nás?...

Linteo je v týmu od začátku, co tuším. Asi má tu hru prostě rád, tak se snaží.
 

DeletedUser9350

Guest
Presne tento pristup brzdi migraciu, chces mat plne inventy veci z ktorych 95% aj tak nepouzijes len pre dobry pocit ..ale samozrejme je lepsie mat milionove inventare a hrat na mrtvych svetoch s dalsimi 20timi ludmi ❤
Tak to jsi tak trochu mimo, ale to je u tebe takový standart ;). Byl jsem jedním z těch co šli ze světa 6 jako první když bylo ohlášena migrace a jeho budoucí uzavření, to samé pak z Buffala. Neměl jsem problém si uložit věci u kolegů ve městě a rubnout účet a začít znovu pod jiným nickem. Rád bych měl takové ty věci co byly vylepšeny a stály majlant a nepřišel jsem o ně ;).
 

DeletedUser18892

Guest
Tak to jsi tak trochu mimo, ale to je u tebe takový standart ;). Byl jsem jedním z těch co šli ze světa 6 jako první když bylo ohlášena migrace a jeho budoucí uzavření, to samé pak z Buffala. Neměl jsem problém si uložit věci u kolegů ve městě a rubnout účet a začít znovu pod jiným nickem. Rád bych měl takové ty věci co byly vylepšeny a stály majlant a nepřišel jsem o ně ;).

na to ze ma nepoznas tak ma poznas... alebo dalsi z tych co ma radsej pre istotu na kazdom svete iny nick lebo je na smiech? stale pointa ta ista, ti vylepsene veci ktore mas vylepsene budu o 3 mesiace bezcenne a ani ich nepouzijes, lebo pridu z eventu lepsie, viem to sam, daval som veci aj na 5ku co ma stalo aj okolo 8m ale hned by som ich obetoval... len si proste lakomy sa vzdat obrazku v hre ktory mal kedysi nejaku cenu a obetujes na to na ukor lepsej hry aktivnom svete, len aby si o nic neprisiel
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Radši, než mít postavu na aktivním světě, kde můžete v klidu hrát, budete udržovat dvacet postav na neaktivních světech a dožadovat se převedení věcí, které jste si "pracně" naklikali v tombolách, bez ohledu na to, že jsou z velké části již bezcenné. Takhle si jak nezahrajete, tak v konečný fázi přijdete i o ty věci na dvaceti účtech, až odejdou ti poslední aktivní a inno to uzavře kompletně.
 

Pawn

Člen týmu
Maďaři pláčou na CZ westu to už je skoro na začátek vtipu. :) Zrovna tihle dva, si již ve zkratce nemají na kom nahánět nuggetácké ego na pro ně mrtvém světě tak začnou útočit na druhé v zoufalosti protože zjištujou že peníze vyhodili pro mrtvej salon. :))

K témě, Hráči co budou migrovat u donucení a mají účty na obou světech a nechtějí se sním rozloučit právě kvůli zlepšeným věcem, si poté vesele pojedou multi-účty. Je tomu tak i na Arizoně u pár jedinců a nikdo s tím nic nedělal, protože on tam hraje kamarád přeci najednou. Mrk Jules. :--)

Migraci leda s funkčním teamem co proti tomu případně opravdu zasáhne.- Pokud se jedná o účty s jiným nickem. Pokud se stejným je problém, že lidi(valná většina) se zkrátka nevzdají zlepšených věcí..respektive těch co jim ani nemůže přenést kamarád, na druhou stranu také nechápu proč je problém až tak sloučit inventáře, když je to prakticky majetek toho stejného člověka. Krom hodně práce ovšemže, ale když už migraci tak proč něco pro ni neudělat ať se to hne? Případně kompromisem já nevím 15 zlepšených položek/osoba?. Ovšem až bude funkční alespoň cz west team, pokud to někdy bude.
 

Deleted User - 825207

Guest
No třeba já,na hudsonu mám postavu do které jsem investoval přes 20 tisíc korun,prémium,tomboly,prémiové zbraně z tomboly jsem tam získal jako první na tom světě,mám tam set kuchaře,americkou sadu(která byla se soutěže která taky stála sice ne peníze ale čas a úsilí) a dokonce mám pořád účet na floridě kde jsem taky kdysi dááávno hrál ale nyní jsem na indianě kde už i zůstanu(kdyby se nedejbože koncem roku zase otevřel nový svět),jak na postavě na floridě tak i na hudsonu aktivně nehraji,dá se říct že tam ani již neloguji,možná jednou za pár dnů na hudson zda mi tam někdo něco nepsal ale to je tak vše.Přicházejí pomalu zase klasické tomboly valentín,velikonoce atď atď a já osobně nemám v plánu ty účty používat na točení mezi světy a klidně bych se vzdal dvou účtů a nechal si jen jeden kdyby byla možnost mít třeba dva obrovské světy kde by bylo živo než xy mrtvých či pomalu umírajících světů.Vždyť miko jak píše že dodává nějaké info o tom kde kolik lidí je aktivních to jí nedochází že většina těch účtů je tam jen na točení tombol?A kdo nechce migraci tak jen proto že by třeba přišel o možnost točit mezi světy po tombolách,na to vám pánové z vysoka se.. na vaše točení..Vyberte si,buď chcete hrát na x mrtvých světech kde na chatu uvidíte jen dám tam chci zde a nebo se na ty vaše stupidní protáčení mezi světy vykašlete a možná se něco změní.Jenže to je zase věc druhá,bohužel je zde mrtvý support,miko jen mele to samé dokola takže se podle mně nic nezmění,ono vlastně i psaní názorů zde,otázek je prakticky ztráta času protože nikdo ze suportů sem snad ani nechodí a když se tu už ukáže miko tak jen zopakuje to samé ale viditelné nějaké výsledky vidět nejsou a je dost pravděpodobné že ani vidět nebudou..Hra je v stadiu kde se už nic nezmění hlavně když se nechce supportu něco dělat..HIVe na to nešel zle tady https://forum.the-west.cz/index.php?threads/srovnání-hráčů-s-arizonou.30889/#post-292248 ale i tak je to jen pár písmen napsaných na forum a je dost možné že to nikdo ani nečetl ze suportu a nebo když už četl tak opravdu jen četl a max se pousmál..Bohužel když není vůle tam nahoře (MIKO) tak tady dole se můžeme vztekat jak chceme a psát si co chceme ale změny se nedočkáme..
 

DeletedUser18892

Guest
Misho zaujimalo by ma pod akym nickom ta poznam ked ty ma poznas tak dobre ze vies ze nuggetim, ked mam v invente 1 premiovu vec tak to asi pravda nebude... trosku pomylene to mas v hlavicke a ego si mam stale na kom nahanat neboj sa ❤
 

DeletedUser14895

Guest
Skúste toto vlákno rozšíriť po salónoch a pod. nech sa to dostane viac do podvedomia ďaľších ľudí a myslím si, že keby sa našli správny ľudia do cz west týmu tak by sa to dalo ešte oživiť a spraviť z toho prosperujúcu hru. Hra má stále potenciál stačí len proste nájsť správnych ľudí čo s ňou majú skúsenosť a budú vymýšľať určité veci, súťaže, eventy ktoré nebudú len o tom istom dokolola a budú motivovať ľudí aby sa snažili vyhrať a hlavne aby tie odmeny boli také pre ktoré by sa šli podieľať na tú súťaž. Napr ja som sa takmer do žiadnej súťaže čo bola na weste neangažoval pretože ma tie odmeny nemotivovali. Napr teraz tu mame sutaž: Básnička pre Mariu? Načo je dobrá tá súťaž ??? Však na fórum chodí tak 1/100 ľudí. Boli niekde oznámenia na ňu? Takmer nikto okrem tých čo chodia na fórum o nej nevedia + nieje ničím zaujímavá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Možnost převedení itemů jsem již nabídla. Zatím tuto nabídku přijalo pouze pár hráčů. Dnes budu posílat hromadnou zprávu do salónů.



Které světy by podle vás měly migrovat a kam? Dostávám návrhy typu z Dakoty na Hudson, z Hadsonu na Indianu, z Georgie na Floridu. Co hráč to jiná migrace.

Momentálně je nejhustější osídlení na světech S1, S9, Arizona, Hudson a Indiana.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 825207

Guest
Možnost převedení itemů jsem již nabídla. Zatím tuto nabídku přijalo pouze pár hráčů. Dnes budu posílat hromadnou zprávu do salónů.



Které světy by podle vás měly migrovat a kam? Dostávám návrhy typu z Dakoty na Hudson, z Hadsonu na Indianu, z Georgie na Floridu. Co hráč to jiná migrace.

Momentálně je nejhustější osídlení na světech S1, S9, Arizona, Hudson a Indiana.
Já jsem pro Arizonu,Hudson a Indianu,ostatní světy bych uzavřel,hráčům nabídl migraci na jeden z těch 3 světů a další nové bych už neotvíral..Ale to se nejspíš nestane.:-)
 
Které světy by podle vás měly migrovat a kam? Dostávám návrhy typu z Dakoty na Hudson, z Hadsonu na Indianu, z Georgie na Floridu. Co hráč to jiná migrace.

Momentálně je nejhustější osídlení na světech S1, S9, Arizona, Hudson a Indiana.

Spustit úplně novej svět, tzn. novou mapu a vyhlásit automatické smazání všech, kteří do měsíce nemigrují a nebo vybrat jeden - ale podotýkám, pouze jeden svět, kam se bude migrovat z ostatních. A samozřejmě za stejných podmínek, aby tam ti hráči nezůstali zase rok, jako na (do dneška nevyřešeném) Coloradu a Buffalu.
 

DeletedUser14895

Guest
Možnost převedení itemů jsem již nabídla. Zatím tuto nabídku přijalo pouze pár hráčů. Dnes budu posílat hromadnou zprávu do salónů.



Které světy by podle vás měly migrovat a kam? Dostávám návrhy typu z Dakoty na Hudson, z Hadsonu na Indianu, z Georgie na Floridu. Co hráč to jiná migrace.

Momentálně je nejhustější osídlení na světech S1, S9, Arizona, Hudson a Indiana.

Treba spravit anketu a podla toho ako sa hraci budu rozhodovat a gabor pochybujem ze by sa to presadilo ze sa to vsetko zluci do 1 sveta ( i ked bol by som za to najradsej)
 

DeletedUser17126

Guest
Jak migrovat, to je asi celkem zásadní věc. Jak moc je reálné migrovat na jeden svět (i třeba zredukovat nynější stav světů na 3 mi přijde nereálné) bych zatím neuvažoval a zkusím se vyjádřit s variantou, která by se mi zamlouvala a podle mě i prospěla aktivitě.

Když teď nebudu počítat Hudson a Indianu jako nejnovější světy, tak bych počet cílových světů viděl ideálně jako 2 , aktivita hráčů je špatná a obávám se, že přesunutí jednoho mrtvého světa na druhý mrtvý svět velkou změnu neudělá, proto to chce podle mě trošku větší redukci herních serverů. Jaký má cílový svět být krom Arizony je mi úplně jedno, ať jsou klidně nějaká migrační pásma podle toho jak jsou dané světy staré, hlavně aby se zbytek těch světů od S1 až po Georgii začal zavírat, a lidi z nich mohli migrovat.

Pak je otázka co s těmi nejnovějšími světy, protože mi nepřijde jako dobrý nápad nechat migrovat například někoho z Dakoty na Hudson, ne-li rovnou na Indianu. Když se ale migrace těchto světů nedotkne akorát to oslabí aktivitu lidí na nich. Proto bych zavřel i Hudson a nechal ho přemigrovat na nějaký starší svět.

Co s Indianou... Chtít po němcích aby dovolili buď migrovat z nejnovějšího světu nebo na nejnovější svět ze starších světů mi přijde hodně nereálné. Když se nechá netknutá tak ji migrace asi zrovna neprospěje, ale současně si stejně nemyslím, že má potenciál vydržet déle než třeba Hudson, navíc většina hráčů na Indianě má postavu i jinde. Takže můj závěr pro Indianu je takový, že ji nejvíc prospěje, když se ještě dlouho nebude otvírat další nový svět. Což bych tedy rád zdůraznil, když tak všichni chceme migraci, tak bych zároveň byl pro omezit otevírání nových a nových světů.
 
Osobně si nemyslím, že by byl reálný přesun jen na jeden svět, a zároveň se mi nezdá reálná ani možnost, že by inno přestalo vytvářet nové světy,proto toto budu zohledňovat.

Můj návrh proto zní vytvořit dva "trvalé světy", tyto světy by pro hráče hrající již dlouho, nedalo by se z nich nikam migrovat a ani by se nemazaly (osobně bych volil Arizonu a S1 - přijdou mi z těch světů, co uvedla miko jako nejméně trpící na končení hráčů), další dva světy bych udělal jako "sezónní" (zde bych to viděl na Hudson a Indianu), tyto světy by byly otevřeny zhruba dva roky, s příchodem nového světa by byl starší z těchto dvou na trvalo smazán. Tyto sezónní světy by měly 2 stádia "Otevřený svět" a "Uzavřený svět". Otevřený svět by byl nejnovější svět (v případě nynějších světů by tímto světem byla Indiana), mohlo by se na něm začínat a oproti trvalým světům by měl výhodu, že nově začínající hráči by měly zhruba stejnou možnost být ti nejlepší. Na Uzavřený svět by Otevřený svět přešel ve chvíli vypuštěný nového světa (v případě nynějších světů by tímto světem byl Hudson), na tomto světě na se již nedalo hrát pokud byste zde neměli účet, zároveň by se z tohoto světa dalo migrovat na jeden z trvalých světů.

Rychlé shrnutí příkladem:
2 trvalé světy (např. S1 a Arizona) - ze světa se nedá migrovat, na světě je možnost si postavu vytvořit, Nové světy s tímto světem nic neudělají
1 sezónní uzavřený svět (Hudson) - ze světa se migrovat dle výběru na S1 a Arizonu, na svět se již nedá bez postavy na danném světě přihlásit, s příchodem světa na J se okamžitě maže
1 sezónní otevřený svět (Indiana) - ze světa se nedá migrovat, na světě je možnost si postavu vytvořit, s příchodem světa na J se okamžitě mění na uzavřený sezónní svět

Jaké by návrh měl výhody a nevýhody
Pro INNO:
-
nemožnost výdělků z ukončených světů
+ netřeba provozovat tolik světů, zmenšení nutného datového úložiště
možnost mít více světů a možnost otevírat nové světy oproti dalším návrhům
(možné zvýšení výdělků díky určitému zlepšení nálady hráčů)
Pro hráče
-
Nebudou mít vytoužený jeden svět a budou se otevírat nové světy
+ sníží se momentální počet světů
případní noví hráči mají možnost nezačínat mezi levely 150 díky novým světům, po dosažení větších levelů, pak je možnost migrovat na svět se zkušenými hráči
(sběratelé sad mají více světů na získání většího bordelu do inventáře)
 
Nahoru