• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrace

DeletedUser

Guest
Mám dotaz k migraci.
Migrovat půjde do určitého času, nebo na pořád? V případě do kdy.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pořád, dokud bude současné nastavení migračních pásem aktuální. Jakmile využiješ svoji možnost přesunu, z cílového světa se již nebudeš moci přesunout - dokud nebudou znovu změněna migrační pásma.
 
by me zajimalo,co bude dal.uzavreli jste svety 2-8,ja prejdu ze s2 na s1 a s5 na s9.jenze tu mam jeste postavy na s4,s6 a s7.kazda postava je hrana aktivne 3 a vice roku ma super veci v inventari a takto se mi zda ze nejake svety zrusi a lidi jako ja o postavy prijdou protoze kam bych pretahl tolik postav?
 

DeletedUser

Guest
by me zajimalo,co bude dal.uzavreli jste svety 2-8,ja prejdu ze s2 na s1 a s5 na s9.jenze tu mam jeste postavy na s4,s6 a s7.kazda postava je hrana aktivne 3 a vice roku ma super veci v inventari a takto se mi zda ze nejake svety zrusi a lidi jako ja o postavy prijdou protoze kam bych pretahl tolik postav?

A kdo tě nutí zbývající postavy někam přesouvat?
 

DeletedUser11309

Guest
by me zajimalo,co bude dal.uzavreli jste svety 2-8,ja prejdu ze s2 na s1 a s5 na s9.jenze tu mam jeste postavy na s4,s6 a s7.kazda postava je hrana aktivne 3 a vice roku ma super veci v inventari a takto se mi zda ze nejake svety zrusi a lidi jako ja o postavy prijdou protoze kam bych pretahl tolik postav?

A kdo tě nutí zbývající postavy někam přesouvat?

Přesně tak jak říká Joe. Migrace není povinná takže můžeš přesunout jen s2 a s5 a ostatní můžeš nechat tam kde jsou. :)
 

DeletedUser11464

Guest
Asi tak. A ty světy 2 - 8 se nezrušily a zatím snad nezruší. Jen se jim uzavřeli registrace. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky mám jeden dotaz k migraci.
Když mám zboží nakoupené a prodané přes trh a peníze ani zboží jsem ještě nevybral, musím si ho nejdříve posbírat nebo se mi přesune s postavou?
 

DeletedUser13667

Guest
Věci musíš nejdříve vybrat z trhu, jinak ti nepůjde migrovat.

Vše potřebné i migraci najdeš ZDE
 

DeletedUser6989

Guest
Proč na S1 nemám možnost migrace.Možnosti->účet->Přesun postavy mi tam chybí ...
 

DeletedUser11309

Guest
Z žádných světů kam se dá migrovat to nejde.

Tabulka migračních pásem

Svět 1 --> x cílový svět
Svět 2 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 3 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 4 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 5 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 6 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 7 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 8 --> Svět 1, Svět 9, Svět Arizona, Svět Buffalo
Svět 9 --> x cílový svět
Arizona ---> x cílový svět
Buffalo ---> x cílový svět
Colorado --> vynechám z migrace (nový svět)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
To je trošku nespravedlivý...dle mýho je arizona dost mrtvá na to, aby byla možnost zní odejít pryč třeba na tu 9ku.. a ne tam tvrdnout, když z ostatnich to jde pryč.. a ti co odmigrujou ještě dostanou UP? Za co bože? :)
 

DeletedUser

Guest
Z arizony, devítky, jedničky, colorada, ani buffala migrovat najde.
 

Deleted User - 31870

Guest
To je trošku nespravedlivý...dle mýho je arizona dost mrtvá na to, aby byla možnost zní odejít pryč třeba na tu 9ku.. a ne tam tvrdnout, když z ostatnich to jde pryč.. a ti co odmigrujou ještě dostanou UP? Za co bože? :)

Z prémiového světa nelze dát možnost migrace na neprémiový z důvodu možného nákupu schopností a atributů, které by nepřiměřeně ovlivnily takový svět. V budoucnu chceme podat další návrh na úpravu migračních tras dle stavů počtů jednotlivých hráčů - rádi bychom, aby se dalo migrovat mezi prémiovými světy; z neprémiových na současné cílové světy a mezi současnými cílovými neprémiovými světy.
 

Pawn

Člen týmu
Z prémiového světa nelze dát možnost migrace na neprémiový z důvodu možného nákupu schopností a atributů, které by nepřiměřeně ovlivnily takový svět. V budoucnu chceme podat další návrh na úpravu migračních tras dle stavů počtů jednotlivých hráčů - rádi bychom, aby se dalo migrovat mezi prémiovými světy; z neprémiových na současné cílové světy a mezi současnými cílovými neprémiovými světy.

To by bylo super..díky za reakci. :) Snad se povede časem :)
 
Nahoru