• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MIGRACE

raketak95

Člen týmu
Ty jo, kam bys chtěl migrovat? :D F zatrhli 1čku, takže čekám, že další migraci zatrhnou i tu Ari a bude možno migrovat na skladiště odpadu I a J - a tam už účty máš... ;)
 

EREWAN

Člen týmu
:D Jako jestli jsou nový světy skladiště odpadu, tak potom nevím co jsou starý servery plný lidí v 5 let starým gearu, co jen dělaj úkoly a bitvu neviděli ani z rychlíku
 

raketak95

Člen týmu
Já tím spíš chtěl říct, že na I doteď migrovali většinou jen lidi, co měli lepší postavu na všech ostatních migračních cestách... :D J jsem dehonestovat nechtěl, moc o něm nevím. ;) Že část migrantů vypadá jak z muzea, na to jsem nenarážel...:D
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Omlouvám se za tak pozdní odpověď, nejlepší je případně označit někoho z moderátorů, případně mě. Mám toho momentálně hodně. Co se týče Hudsonu. Ano, blíží se ke svému konci. Stále čekáme na další pokyny z centrály, nelze tedy zatím nic oficiálního sdělit.
 
Nahoru