• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Migrace

Tak jo bando, narovinu ... pokud chceme normalni west tak musime zloucit vsechny nebo alespon 90% svetu do 1 ... jinak to nema moc smysl co si budem ze? ( A ted je chvile pro hrace kteri jen kritizuji ale nic nikdy neudelaji) ... tema migrace uz byla otevrena casto, opakovane, bezuspesne ... nebudu to tady rozepisovat, to se stejne casem udela samo :D

V skratce, bylo by skvele kdyby se spustili migrace ze starsich svetu, ale i z novych ... naivni navrh je ze otevreni noveho sveta zpusobi ze se bude dat migrovat z rok stareho sveta na starsi ... motivace hrat tedka je spis na starsich svetech diki 250 lvl takze by to hrace neodradilo spis jim dodalo motivaci hrat ...( kdyz chces hrat hras a neplaces o tom jak je to nespravedlive :) ) ... tazke zhrnuti :

POVOLTE MIGRACI ze svetu, ze kterych si to lide preji!

Tak a smele se tady vyraddte :P
 
1670320353262.png
 
ale vedd to patri k sviatkom toto :D ... kazdorocne mame vianocne prianie aby sa mohlo migrovat a tak ako detom vravia ze jezisko neexistuje tak aj nam vravia ze migracia nebude ... ale je to taka akokeby tradicia :D
 
Ja mam tiez otazku. To nema ziadne priame informacie cz team ohladom migracie ked posiela na betu sa pytat Erewana s tou jeho slabou anglictinou :D One time Matovic next time Erewan :D No lebo potom je tato tema uplne zbytocna ked nevie cz team vobec nic o migracii...
 
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
Ahoj,

angličtina není můj mateřský jazyk a pokud ji ovládáš líp, klidně přijmu nějaký konkrétní feedback :)
Zároveň mě nikdo neposlal, s Lokim jako CM na Betě řešíme tohle téma už delší dobu z mojí vlastní iniciativy, právě abych se nějaké další informace dozvěděl.

Díky za tvůj příspěvek o:)
 
Tak potom je dost smutne ze nic nevies od cz teamu ale ok teraz nebudem zly. Vidim ze ta to zaujima a chces to riesit. Tak dufam ze sa ti to podari..
 
Ja si ti len blikam aby tato tema aspon do noveho roka nezapadla prachom :D

O tom ze by sa mohla posunut dalej ale snivat dalej budem
 
nebo to spis vidim na to ze to tady budu podporovat ... kdyz se bude spat nikam se nedostaneme ... a snazit se to protlacit by mohl bejt vas vanocni darek pro hrace :x
 
jsem pro :) a byl by to asi ten nejhezčí vánoční dárek spojit s1 a s9, pravda.. jak to udělat... vytvořit svět s0 "bez nuget" a přechod z s1 a s9 bude pár lidem připadat jako špatné rozhodnutí, protože by museli stavět kostel znova, ale 90% lidí by asi byla pro :) asi by byla lepší anketa, o tom žádná, ale než by se to provedlo taky by to trvalo stejně minimálně půl roku a kostel už nikoho nemuže bavit :D mě tedy nebaví :)

Farm :)
 
@Srandy kopec : Myslím, že jsi to vystihl: ono se tu vlastně jen diskutuje a závěr je ten, že se komunita shodne prakticky jen na tom, že migrace je problém (resp. možná úprav v rámci migračních pásem z mrtváků), team pak nemá co reportovat (resp. něco vážně tlačit) a INNO vlastně není nuceno dělat nic (a tak nepřekvapivě nedělá nic - kdo nic nedělá, nic nezkazí ).
 
Nahoru