• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Ahojte, v pondelí spouštím nový server.... cílem bude vystavat sedem divú světa...web kto chce víc informací ať mi pošle soukromnú správu..
 

DeletedUser13138

Guest
když si nainstaluju texture pack tak mi to dělá,že mam v každé kostce ikonku ohně a vodynebo někde je šedy čtvereček a tam napsane no patch
 

DeletedUser

Guest
žeby to byla HD textura která se má opatchovat a pan génius ji neopatchoval?
 

DeletedUser

Guest
Profesionální server, 24/7 !

Hledáte server pro non-premium hráče bez Hamachi? Zkuste Minecraft server herního portálu BattleForce, běžící nonstop. Hraji na něm téměř rok a nikdy mě hraní neomrzelo. Před několika týdny se mi splnil můj tamější sen, a to adminství. Neznám lepší server s lepším kolektivem.
Stačí se jen připojit na IP battleforce.clanwars.cz:26020, projít zkušební tutoriál a buď jít do PvP světa bojovat proti ostatním, nebo do Survival světa, požádat o parcelu a stavět.

Ve hře mě tam můžete najít pod nickem ZelvaCZ. Rád vám pomohu se vším, co bude v mých silách. Těším se na vás :)

PS: Prosím mody aby toto nebrali jako reklamu a nemazali.
 

DeletedUser

Guest
Hledáte server pro non-premium hráče bez Hamachi? Zkuste Minecraft server herního portálu BattleForce, běžící nonstop. Hraji na něm téměř rok a nikdy mě hraní neomrzelo. Před několika týdny se mi splnil můj tamější sen, a to adminství. Neznám lepší server s lepším kolektivem.
Stačí se jen připojit na IP battleforce.clanwars.cz:26020, projít zkušební tutoriál a buď jít do PvP světa bojovat proti ostatním, nebo do Survival světa, požádat o parcelu a stavět.

Ve hře mě tam můžete najít pod nickem ZelvaCZ. Rád vám pomohu se vším, co bude v mých silách. Těším se na vás :)

PS: Prosím mody aby toto nebrali jako reklamu a nemazali.

kdyz se chci na ten server pripojit hodi me to do hlavniho menu minecraftu. Poraď :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Gabor & Batman: stačí /register heslo a projít tutoriál, pokud jsem špatně pochopil, upřesněte chybu

fifineček: myslím, že chyba bude u tebe :)
 

DeletedUser

Guest
nezalezi na systemu ale na architekture procesoru..jestli mas 32 nebo 64 bit...nepredpokladam, ze ma vic bitu nez 64....v nastaveni javy je automaticky update..nekde to tam najdes pres ovladaci panely...
 
Nahoru