• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser2814

Guest
Na většinu lepších Texture Packů musíš mít MC opatchovaný pomocí programu MCpatcher

Proč?
Minecraft, pokud se dobře podíváš, tak má kostky pouze 16x16 pixelů. Vyšší rozlišení nepodporuje a proto se shodí, nebo ti to hodí svět bez ničeho

[spoil]http://www.minecraftforum.net/topic/232701-11-123update-35-mcpatcher-hd-fix-234-01/[/spoil]

Potom už Texture Pack spustíš bez problémů :hoj:

Postup: Spusť program => počkej na nahrání => klikni na Patch => Hotovo!

[spoil]
Předtím
20120319211157.png


Potom
20120319211120.png


Předtím
20120319211146.png


Potom
20120319211131.png
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
když už tady je řeč o texture pacích jaký je váš nejoblíbenější ? u mě jasně vede soartex ale myslím že stejně nej je default :)
 
Mc box

Koukáte někdo někdo na jejich videa ? ;) Sledujete dění okolo King of the web ? ;)
Tak pak čtěte spoil(doufám že to nebude reklama,přece jen,na spoil nikdo klikat nemusí že ? )
[SPOIL]|Takže ;)
Chtějí získat 2 místo ;) a k tomu potřebujou hlasy,vaše hlasy ;) uděláte jim strašnou radost pokud se pokusíte dát 10 hlasů denně ;) můžete hlasovat pomocí fb nebo registrací na stránce ;)
Odkaz na jejich účet je tady ;) hlasuje se kliknutím na tlačítko vote ;)
http://kingofweb.com/users/4276908125[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
God: i can make worlds
Notch; so can i
God: i can make animals
Notch: so can i
God: i can make circles
Notch: leave the chat room...

tak tohle mě dostalo :D :D
 

DeletedUser2814

Guest
Už tu dlouho nic nebylo, tak sem hodím malinkou reklamu :D

Znáte pořad o hrách jménem Indian? (TV stanice Metropol + Internet)
Pokud ano, tak tento pořad má nyní svůj osobní Minecraft server! (Zatím v testovací fázi, takže ještě není ani pořádná reklama)

-Server není Warezácký (pouze pro lidi s originálním Minecraftem)
-Žádná VIP, která by rozdělovala komunitu hráčů na ty, co mají peníze a na ty, co je nemají
-Přátelští administrátoři
-Mnoho ukrytých pokladů po celém světě, které čekají na objevení
-Server jede ve středověkém duchu (nečekejte letadla, ponorky a mrakodrapy)
-Možnost připojit se do jedné z "Guild", kterými jsou: Alchymisté, Bojovníci, nebo Hraničáři
-Administrátoři jsou na serveru každý den a regují okamžitě na Vaše prosby


Pokud po připojení oznámíte, že přicházíte díky The West, dostanete malý bonus do začátku

IP sevreru: mc11.crew.sk:25571
 
Tak se pochlubím no :D Na obou jsem hrál,tak jsem udělal menší "tutoriál" :D jsou pro obě skupiny(origo/neorigo) :)

Ukázka "průmyslového serveru" :D
[YOUTUBE]?v=vPGHlIFPFRQ[/YOUTUBE]

Ukázka obyčejného "klasického serveru"
[YOUTUBE]?v=zZQntnqMPeo[/YOUTUBE]

Omluvte přeřeky a podobně,jsou to jen občasné videa :)
 

DeletedUser

Guest
Na druhém videu je jasně vidět, jak moc dokáže Rei's Minimap snížit FPSku. :D
 

DeletedUser16495

Guest
Ahoj lidi, mám závažný problém :-(

Chci si stáhnout javu, vyčistím si disk, smažu nepotřebné věci, Javu už mám stáhlou otevřu, dám install.
Čekám, a najednou se zobrazí tabulka, značící nedostatek místa :-( Smazal jsem uplně všechno, už mám jen Google Chrome, Koš, a nějáký ty fotky... Co mám ještě prosím udělat? Děkuji !
 
Nahoru