• V úterý 30.6. proběhne aktualizace na verzi 2.128. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

Suval

Guest
Neříkej. Jinak se podívej na Wiki.

P.S.: Nemyslel jsem to tak, že mu CC pomůže s funkčností hry, ale aby odstranil složku TEMP, což může být důvod, proč mu instalace Javy hází chybu s místem. :)
 
Stáhl jsem si Minecraft 1.4.7 , a místo obyčejného minecraftového panáčka mám Skin nějákýho čaroděje s pláštíkem :D Nevíte jak je to možné? Stejný MC si stahoval i kamarád, ten má jen standartního minecraftáka :D
 

Umi Neywitz

Guest
zmáčkneš f3 a tam jsou za písmeny X, Y a Z čísla, ta určují tvojí polohu (souřadnice). X a Z v rovině a Y výšku (jestli se nepletu :))
 
Díky Umi...

A řekne mi někdo, jaktože mám vlastní skin? :D


Jinak, zapnul jsem si cheatování, zapnu si nápovědu, a když napíšu /give [playername] [Id item] [Number] tak ten item dostanu v určeném počtu (Number), nevíte kde najdu kompletní seznam? Gogle mě jaksik zklamal.
 
Naposledy upraveno: