• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Ztratil sem se...ale totalne...vubec nevim, jak mam trefit domu...udelal sem si kompas....a jdu podle neho uz asi 2 hodiny pres hory reky a lesy...a porad nic...zacinam mit pocit, ze kompas je nanic...nevite nekdo jak na to?...krome toho abych umrel, protoze bych ztratil to, co jsem nakutal, a ze toho je hodne.

Preto nechodím moc ďaleko od domu....teraz sa hrám na Indiana Jones :střelec:
 

DeletedUser

Guest
ja som si spravil dom na respawne ... takze to ked som zhebol tak som sa ocitol v izbe :D... alebo poviem ti ze postav si velky stlp a daj tam hodne fakel na hor a mas ...

audi kompas je nato aby ked si bol nazive ta priviedol na spawn miesto a tam si vyznacit cesticku .. nie nato aby ked si zhebol ta priviedol domov lebo nemas zadny zachytny bod...
 

DeletedUser

Guest
Ale ja vim, ale ja mam barak zrovna u spawnu..sloup postavenej mam;)
 

DeletedUser

Guest
neee....nezhebl sem...porad bohuzel ziju ...
a ted k minecraftu:D...nezhebl sem...akorat se chcu dostat dom bez toho aniz bych ztratil veci:(
 

DeletedUser

Guest
no jo:D jenomze ja byl kousek od baraku...a najednou z niceho nic sem byl uplne v haji...a to sem sel porad podle kompasu...takze mozna naka chyba no...
 

DeletedUser

Guest
Tiež som si spravil dom na respawne teda nie úplne tam ale keď sa respawnem tak sa otočím a to už je len kúsok....
 

DeletedUser

Guest
jo no...o tom sem cetl, ale jeste se me to nestalo...no asi se budu muset smirit s tim, ze umru no...prochodil sem tolik mapy...ze ten save ma pres 90 MB!
 

DeletedUser11110

Guest
a končí někde ta mapa? já šel asi hodinu dopředu a furt nekončila
 

DeletedUser2814

Guest
Jen tak pro zajímavost: Mapa má rozlohu od 5km(čtvereční) do 10Km. Není tedy ve tvých silách jí celou prozkoumat. A jinak: Já to řeším tak, že když někam jdu, tak si stavím "kolosy", vysoký sloupy, podle kterých se orientuju a potom trefím v pohodě domů. Horší to je s podzemními jeskyněmi, kde jsem se orientoval pomocí pochodní, jenomže potom přišla první křižovatka a já byl v pytli. Opravdu doporučuju si dělat ty sloupy, protože se bez nich potom dále neobejdeš. Dělají to i hráči, kteří mají tolik diamantů, že si stavějí z Diamond blocks barák.
 

DeletedUser

Guest
Jen tak pro zajímavost: Mapa má rozlohu od 5km(čtvereční) do 10Km. Není tedy ve tvých silách jí celou prozkoumat. A jinak: Já to řeším tak, že když někam jdu, tak si stavím "kolosy", vysoký sloupy, podle kterých se orientuju a potom trefím v pohodě domů. Horší to je s podzemními jeskyněmi, kde jsem se orientoval pomocí pochodní, jenomže potom přišla první křižovatka a já byl v pytli. Opravdu doporučuju si dělat ty sloupy, protože se bez nich potom dále neobejdeš. Dělají to i hráči, kteří mají tolik diamantů, že si stavějí z Diamond blocks barák.

ja mam take velke jaskyne ze vzdy ked tam idem sa stratim... uz ani chut nemam to hrat lebo stale sa napajam na dalsie a dalsie jaskyne :D
 

DeletedUser

Guest
doufam, ze daji do dalsiho update nakou mapu nebo neco takovyho...kompas je holt malo
 

DeletedUser

Guest
dej si v nastaveni mensi dohled, treba to pomuze a zmen si grafiku z fancy na fast;)
 
Nahoru