• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
aha:D to je blby no...no v nejhorsim si zkus upgradovat javu nebo na cem to bezi...;) byt tebou to zkusim
 
ano bezi to v jave,mam nejnovejsi a stale se to seka
Moje sestava:
AMD 2 GHz
Ram 768 MB
Nvidia Geforce 5200fx 128 MB
Pevny disk 60 GB
Staci to pohodovy beh hry?
 

DeletedUser

Guest
treba skusit lebo ja som sa tohto tiez riadil a vzdy mi vyslo ze mi ta hra nepojde vubec a nakonec sla v pohode..
 

DeletedUser

Guest
Hm, včera jsem přišel k Betě 1.4 - sice jsem ještě nepoznal žádný rozdíl, ale, kdo ví? Jinak, také jsem řešil problém, kdy se mi Minecraft po 15 minutách vypínal, ale včera jsem cosi naklikal v Javě a už to jede :::))::

A ano, také se mi to sekalo, pak mi kamarád poradil, at' vyzkouším update a - hotovo!
 

DeletedUser

Guest
jsou tam vlčátka...uplatíte je kostí nebo kouskem masa :-) můžou do baráku dveřma a pomáhají zabíjet
 

DeletedUser

Guest
Je to bomba. Já to hraju dlouho ale jak koukám stala se opravdu známá ta hra. ABCéčko, Game page. Čekám kde se to ještě oběví! Ale určitě týdle hře bych dal 200x Palec nahoru!
 

DeletedUser

Guest
Hmm... že som toto téma nenašiel skôr ...

Hráte niekto online ? Hľadám totiž server :) Prosím o IP keď máte , rád by som si s vami zahral ... diky
(2 servery na ktorých som hral zrušili :tom: )

Edit: Server pre Beta verziu hry ! (Beta 1.4)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Neznate nekdo nakej server,m kam nechodi maly decka a nerozbiji tam uplne vsecko co jim prinde pod ruku?
 

DeletedUser9890

Guest
jj minecraft.xservers.cz tam je to dobře zaregistrovaný a na začátku vás provedou celím městem no spíš městy.
 

DeletedUser

Guest
co ti na tom prinde dobryho..podrizovat se tomudle...

§1 Fair-Play
§1.1
– Zákaz využívat bugu hry.
§1.2
– Zákaz využívat bugu pluginu.

§2 Domy
§2.1
– Každý hráč je povinen si dům označit svým jménem.
§2.2
– Vstup do cizích domu je přísně zakázán i v případě, že jsou dveře odemčené.
§2.3
– Je zakázáno stavět domy mimo vyhrazené parcely, nebo místo určené administrátorem.
§2.4
– Je zakázáno stavět domy z hlíny, gravelu, písku a kmene.
§2.5
– Každý dům musí splňovat fyzikální zákony, žádné domy na jednom „sloupu“.
§2.6
– Dům musí být uvnitř řádně osvětlený, aby se nespawnovali uvnitř monstra.
§2.7
– Bedny uvnitř domu musí být zamčeny pomocí LWC.
§2.8
– Dům nesmí mít více jak 2 patra.
§2.9
– Dům nesmí zasahovat do ulice či nějak porušovat okolí.

§3 Příroda
§3.1
– Je přísně zakázáno nechavat v prirode pouze koruny stromu bez kmene.
§3.2
– Je přísně zakázáno stavet v prirode sloupy z cobblestonu apod.
§3.3
– Je přísně zakázáno zarovnavat teren bez predchozi domluvy s adminem.

§4 Chováni
§4.1
– Na serveru jsou zakázány jakékoliv urážky, rasizmus, nacismus a zverejnovani cizich informaci či jakékoliv jiné pohoršující texty.
§4.2
– Hráč je povinen respektovat příkazy administratora.

§5 Účet
§5.1
– Hráč je povinen si zvolit dostatečně silné heslo.
§5.2
– Nick nesmí obsahovat material, který by mohl jakkoliv poškodit jinou osobu.
 

DeletedUser

Guest
Docela by mě zajímalo, zda když nechám pouze korunu stromu, a v obavě před trestem ji podpálím, a když následně shoří celý les i s domy spoluobčanů, budu nějak trestán? :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Pravděpodobně ano, za vypálení lesa a zvětšování koncentrace CO2 v atmosféře :D
 
Nahoru