• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Někdo se koukal na Game-Page ne? :D jinak díky za jméno. de se pařit :D
vážně doporučuji. tady se snad kreatitosti (nebo jak to je) meze nekladou :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ne-e, nekde jsem to zahlidnul...
Kreativite se tady meze nekladou;)

pozn. "bo" neznamena nebo!
 

DeletedUser7906

Guest
Kámoš to hraje, ale nevím jestli by mě to bavilo ;)

JJ pozor ,bo znamená protože..
 

DeletedUser

Guest
Zkus to aspoň. nic za to nedáš.
pzn: to vím. ale já to tak používám :D
 

DeletedUser1447

Guest
Hraju to... Mám nejnovější verzu 1.3_01... Akorát nevím kde mám sehnat ty barvy na vlnu... Jenom vím kde najít inkoust :) :D
 

DeletedUser

Guest
Já sem myslel že nic endá za oskoušení. Jinak ano, existuje warez a většina lidí to na ceny Mrkvosoftu a spol. praktikujou. Protože za hru dát 1 600,- je podle mě dost. Kdyby dali novou hru třeba za 750,- sice by to stálo míň, ale koupilo by si ji víc lidí...
 

DeletedUser

Guest
potrebuju poradit...postavil sem si trat...udelal vozik...a udelal si k nemu masinu...ale nevim..jak to mam zprovoznit..nevite nekdo prosim?
 

DeletedUser

Guest
nevim jak to ted myslis....mam proste 2 voziky v inventaru....a na jeden z nich sem dal pec...a vznikla me z toho masinka... ale nevim..co ted myslis s tim drevem
 

DeletedUser

Guest
nevim jak to ted myslis....mam proste 2 voziky v inventaru....a na jeden z nich sem dal pec...a vznikla me z toho masinka... ale nevim..co ted myslis s tim drevem

vies ako sa pouziva pec? napr. ked das piesok do pece a das drevo tak zacne horet a vznikne ty sklo... tak dam normalne otvor pec a daj drevo a malo by to ist
 

DeletedUser

Guest
vim jak se pouziva. Takze mam dam dat do pece drevo...nebo uhli...pak ju vzit...hodin na ten vozik pres craft table...a hotovo? jenomze kdyz za to dam ten druhej vozik...tak me jede masina odjede pryc...ale bez toho voziku..
 

DeletedUser

Guest
vim jak se pouziva. Takze mam dam dat do pece drevo...nebo uhli...pak ju vzit...hodin na ten vozik pres craft table...a hotovo? jenomze kdyz za to dam ten druhej vozik...tak me jede masina odjede pryc...ale bez toho voziku..

neviem co robis presne skus youtube tam to je
 

DeletedUser

Guest
to se me prave nepovedlo najit...jednoduse...jaks to udelal ty? celej ten vlak?

EDIT: tak uz sem to nejak udelal no...ale nevyjede me to skoro zadnej kopec:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1447

Guest
Udělej si booster... Dáš jednu kolej která bude vedle druhé (jenom nějaká část) a tam dej jeden vagón a ono tě to vyveze :)
 
Nahoru