• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
mam nejakou starsi zdarma verzi prosim co mamm DĚLAT NA ZACATKU ? DIKY
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo, k čemu jsou ty redstone? Já jsem na wiki četl, že jsou prý na nějaký mechanismy, lae mě se zatím nepovedlo postavit ani jeden, i když jsem měl plánek. Má to ještě nějaký využití?


Jasne, ze ma...kdyz si to das do inventara...tak to muzes pouzit stejne jako krompac a tak dal...akorat to nema funkci krompace, ale je to jakejsi...elektrickej obvod...zkus to s ocelovymi dvermi nebo tak...
 

DeletedUser

Guest
kde davas dynamit a chces to odpalit na dalku tak to pouzijes jako kabel

raz som tak odpalil celi kopec xD
 

DeletedUser

Guest
jaj:D....tak bych chtel dynamit...ale sehnat to co je na to potreba je tak nejak problem
 

DeletedUser9890

Guest
hej hraju multiplayer bez hamachi a bez premiového ůčta chcete vědět jak?
 

DeletedUser

Guest
já sem si to stáhnul a vypne se mi to po 10-ti minutách hraní :/
 

DeletedUser

Guest
nekde kde su kamene ... vyzera to jak kamen len to ma cierne bodky ... neni toho vela tak nekedy treba kopat... nazacatku je ale lepsie si najst nejaku jaskynu a tam hladat..
 

DeletedUser9890

Guest
hraju přes pardáli server je zaplej furt a jede bez lagu je to super jestli chce někdo vědět víc tak jak si mě přidá na skype jmenuju se tam jako tu.
 

DeletedUser

Guest
Tak som si to dnes stiahol..... je to pecka! nemá to síce naj grafiku ale je tam kopec možností..... len by ma zaujímalo ako hrať cez net keď mám stiahnutú verziu...keď tak PM dik
 

DeletedUser

Guest
Ztratil sem se...ale totalne...vubec nevim, jak mam trefit domu...udelal sem si kompas....a jdu podle neho uz asi 2 hodiny pres hory reky a lesy...a porad nic...zacinam mit pocit, ze kompas je nanic...nevite nekdo jak na to?...krome toho abych umrel, protoze bych ztratil to, co jsem nakutal, a ze toho je hodne.
 
Nahoru