• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Jestli se ti tam nevleze ani Java, tipl bych, že budeš mít tak jako tak potom problém nainstalovat Minecraft. *facepalm*

Jinak Java potřebuje k nainstalování jenom 124 MB místa na disku (najít tuhle informaci mi trvalo přesně 3 se*****, říkám tomu Google). Jestli jsi na tom stejném počítači dohrál ten Gun, jak jsi tady někde psal, místo na disku by ti mělo vážně stačit, pokud nepočítám ty fotky. Gun zabírá 2.8 GB.

__________
EDIT1: Vážně nevím, jakým slovem mám nahradit sek-undy, aby to hvězdičkovačem prošlo. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
Kubíku? Tobě nejde nainstalovat Java důvodem nedostatku místa na disku?... o_O Upřímně, co to máš za stroj? Starou 243jku bez pevného disku?... V dnešní době Javu nainstaluješ snad i do Nokie 3310. lol :pardon: Já mám na Notebook problém nainstalovat 64-bit Javu ale nejsem jediný...
 

DeletedUser

Guest
Když už jsme to tady tak hezky oživili, používáte nějaký texture pack, nebo raději default? :D
 

DeletedUser12516

Guest
Jojo, používám Sphax PureBDCraft 32x MC14... Hlavně kvůli mým stavbám na serveru... :) V defaultu to vůbec nesedí... :D
 

DeletedUser

Guest
Jojo, díval jsem se na tvůj Facebook. Dřevěný stavby v tom vypadají opravdu úchvatně. :D

Já zas poslední dobou používám Misa's Realistic Texture Pack. Hrady v Extreme Hills s defaultem opravdu nevyniknou. :D
 

DeletedUser12516

Guest
Mno momentálně mám v plánu jít právě vytvořit něco jako měsíční pevnost, zapuštěnou z poloviny v hoře a vztyčená směrem k nebi... :) Takže by mě také zajímalo jak to vynikne... :)
 

DeletedUser

Guest
Si pamatuju na svojí první hru, kdy jsem se taky později pokoušel o takovou zapuštěnou stavbu. Dopadlo to velice špatně; byla z toho hora s oknama, akorát nahoře visela krychle z coblu. :D Ale kdokoliv má lepší stavěcí schopnosti než já, takže držím palce. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Kubíku? Tobě nejde nainstalovat Java důvodem nedostatku místa na disku?... o_O Upřímně, co to máš za stroj? Starou 243jku bez pevného disku?... V dnešní době Javu nainstaluješ snad i do Nokie 3310. lol :pardon: Já mám na Notebook problém nainstalovat 64-bit Javu ale nejsem jediný...

Ne, mám skvělý PC... Všechno rozjede (Místo startu tam je kolčeko :hoj: )
 

DeletedUser

Guest
Stáhni si CCleaner; kromě toho, co uznáš za vhodné zaškrtni v položce Systém hlavně „Dočasné soubory“ a spusť.
Zkus pak nainstalovat Javu znovu.
Nevím, jakou verzi Javy stahuješ pro kolikabitový systém, ale pokusy o instalaci u některých verzí v některých počítačích podle Microsoft Answers vyhazovali tuhle chybu, řešení by mělo být vymazat TEMP.
 

DeletedUser16495

Guest
Nyní jsem u dědy, mu MC funguje - a hraji tu i Heroes V (I datadisk Hammers of Fate) ... má tu docela dost souborů tak nevím.. zajímá mě jestli na CCleaner bude doma místo, kdyžtak napíšu :(
 

DeletedUser12516

Guest
CCleaner ti nepomůže... Odmaže ti trochu místa a urovná archívy, ale výrazně ti to s funkčností hry nepomůže..
 

DeletedUser16495

Guest
Ve čtvrtek neseme PC do opravny -> Kompletně to vyčistí + Změní op. systém na W8 :)
 

DeletedUser16495

Guest
Díky, BB ;)

Jak udělám ještě píston? Vím že na to potřebuji Slaimův sliz atp. ... Díky
 

DeletedUser16557

Guest
Já "píston" používám jen na past,házení hráčů do lávy :)
 

DeletedUser16495

Guest
z Pístonu se dá udělat i docela dobrý mechanismus (Výtah atp..)
 
Nahoru