• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minecraft

DeletedUser

Guest
Neříkej. Jinak se podívej na Wiki.

P.S.: Nemyslel jsem to tak, že mu CC pomůže s funkčností hry, ale aby odstranil složku TEMP, což může být důvod, proč mu instalace Javy hází chybu s místem. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Stáhl jsem si Minecraft 1.4.7 , a místo obyčejného minecraftového panáčka mám Skin nějákýho čaroděje s pláštíkem :D Nevíte jak je to možné? Stejný MC si stahoval i kamarád, ten má jen standartního minecraftáka :D
 

DeletedUser16495

Guest
-Minecraft-

Zdravím, mám otázku: Jak zjistím své souřadnice ?



Kbik.
 

DeletedUser

Guest
zmáčkneš f3 a tam jsou za písmeny X, Y a Z čísla, ta určují tvojí polohu (souřadnice). X a Z v rovině a Y výšku (jestli se nepletu :))
 

DeletedUser16495

Guest
Díky Umi...

A řekne mi někdo, jaktože mám vlastní skin? :D


Jinak, zapnul jsem si cheatování, zapnu si nápovědu, a když napíšu /give [playername] [Id item] [Number] tak ten item dostanu v určeném počtu (Number), nevíte kde najdu kompletní seznam? Gogle mě jaksik zklamal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2814

Guest
Řeknu to jednoznačně... 1.5, a 1.6 jsou dobrý, ale... Beta 1.7 FOR THE WIN!!
 
Nahoru