• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Minimální požadavky pro chat

Já bych viděl řešení právě v tom ověřování emailu před (při) vytvořením účtu. V tuhle chvíli se dá účet vytvořit s nesmyslným mailem a není nijak kontrolován, takže není problém si vytvořit účet za pár vteřin (opět vycházím z informací, které mi psal jeden z tvůrců těchto účtů)
 
Já bych viděl řešení právě v tom ověřování emailu před (při) vytvořením účtu. V tuhle chvíli se dá účet vytvořit s nesmyslným mailem a není nijak kontrolován, takže není problém si vytvořit účet za pár vteřin (opět vycházím z informací, které mi psal jeden z tvůrců těchto účtů)

Hele o tom jsem se taky s někým bavil, ale pořád by to nebyla taková překážka jako třeba zmiňovaný SMS autentifikátor, podle všeho se dá email vytvořit za pár vteřin, někdo mi říkal i stránku kde, ale to už si nepamatuju, ale minimálně menší zdržení by to bylo.
 

z3l1

Člen týmu
Však to taky nemusí hlídat jen merlinos. Modrý nick může mít kdokoliv z týmu a pak už to může být i slušná přesilovka, nicméně to samozřejmě předpokládá, že se členové týmu do hry taky někdy přihlásí.
To ze máš modrý nick neznamená ze mas všechna práva.
Modry nick neznamená ze můžeš banovat pouze to ze jsi člen týmu.
 
To ze máš modrý nick neznamená ze mas všechna práva.
Modry nick neznamená ze můžeš banovat pouze to ze jsi člen týmu.

Tak zkuste ten tým lidí, kteří hlídají chat alespoň dočasně posílit. Vypadá to, že v následujících dnech budou ti lidé opět spamovat chat a posílat šepty pomocí skriptů.
 
To ze máš modrý nick neznamená ze mas všechna práva.
Modry nick neznamená ze můžeš banovat pouze to ze jsi člen týmu.
Modrý nick má instantně jiné pravomoci na chatu než ostatní. Může nastavit topic na salónu, může vlézt i do dalších salónů (pokud jich je víc otevřeno) a také může dočasně umlčet hráče, kteří se chovají nevhodně. A ve chvíli, kdy by tyhle individua někdo hned umlčel, myslím, že by je to hodně rychle přestalo bavit.
Pokud je zájem, klidně současné členy týmu proškolím, jak se s tím zachází a ani za to nebudu nic chtít.
 

z3l1

Člen týmu
Modrý nick má instantně jiné pravomoci na chatu než ostatní. Může nastavit topic na salónu, může vlézt i do dalších salónů (pokud jich je víc otevřeno) a také může dočasně umlčet hráče, kteří se chovají nevhodně. A ve chvíli, kdy by tyhle individua někdo hned umlčel, myslím, že by je to hodně rychle přestalo bavit.
Pokud je zájem, klidně současné členy týmu proškolím, jak se s tím zachází a ani za to nebudu nic chtít.

Školení mě vážně dávat nemusíš...
O lepších možnostech pro chat v rámci modrého nicku vím.

I ty by jsi ale měl vědět že v některých případech ani příkaz na udělení 15ti minutového banu na chatu nefunguje... Nebudu zde psát v jakých případech nebudu tu dávat návod jak ho nikdy nedostat. Nedostat ve smyslu od modrého nicku.

hlásí to jednu z těchto hlášek
  • [17:20] Henry: Nesrozumitelně breptáš. Příkaz /help někdy dělá zázraky!
  • [17:23] Henry: Hráč nenalezen!
Takže né každý se dá takto zabanovat. Jinak na K hrají aktivně asi 2 "admini" - já neaktivně + s jiným nickem na která modrá brava nejde dát.
 
Školení mě vážně dávat nemusíš...
O lepších možnostech pro chat v rámci modrého nicku vím.

I ty by jsi ale měl vědět že v některých případech ani příkaz na udělení 15ti minutového banu na chatu nefunguje... Nebudu zde psát v jakých případech nebudu tu dávat návod jak ho nikdy nedostat. Nedostat ve smyslu od modrého nicku.

hlásí to jednu z těchto hlášek
  • [17:20] Henry: Nesrozumitelně breptáš. Příkaz /help někdy dělá zázraky!
  • [17:23] Henry: Hráč nenalezen!
Takže né každý se dá takto zabanovat. Jinak na K hrají aktivně asi 2 "admini" - já neaktivně + s jiným nickem na která modrá brava nejde dát.

Super, díky za info. Na Klondiku máte zase práci. Už tam zase řádí ta sebranka se scripty, spamem a tak dále.
 
Hele to co se dělo na Klondiku nebyl jeden člověk, jeden byl deciblík, ale odhaduju podle stylu psaní, že byly tak 3, ono se to těžce hlídá a vzhledem k tomu, že to bylo téměř celý den, tak si myslím, že i Merlin má svůj osobní život, než aby seděl u westu stále.


Hele teď mě dobře poslouchej ty šašku. Já mám rozhodně tak čas na scriptování useless sekvencí, jen abych "udával" podvodníky v nějaký 15 let starý flashovce. Na K mám pouze jeden účet, pod kterým se na salónu pouze směju tomu, co tam ten borec, kterej nemá evidentně nic na práci, provádí a jak si s ním neschopné INNO neví rady. Vůbec nevím kdo jsi, tvůj nick jsem viděl na K poprvé. Stejně tak klauni jako je abe888 a prdlejandílek. Jste mi ukradení, tak si tyhle výkřiky do tmy prosím nechej.

Každopádně co jsem z toho pochopil, tak ty, abe, bezkonkurenční a ostatní lůza používáte JAMZA BOT, jen abyste byli "nejlepší" ve flash hře. To vám gratuluju a přeju mnoho zábavy.

PS - jsem si jistej, že support moc dobře ví, kdo to dělá a odkud vítr vane. Co s tím udělá zkostnatělé INNO, to je už věc druhá.
 
Hele teď mě dobře poslouchej ty šašku. Já mám rozhodně tak čas na scriptování useless sekvencí, jen abych "udával" podvodníky v nějaký 15 let starý flashovce. Na K mám pouze jeden účet, pod kterým se na salónu pouze směju tomu, co tam ten borec, kterej nemá evidentně nic na práci, provádí a jak si s ním neschopné INNO neví rady. Vůbec nevím kdo jsi, tvůj nick jsem viděl na K poprvé. Stejně tak klauni jako je abe888 a prdlejandílek. Jste mi ukradení, tak si tyhle výkřiky do tmy prosím nechej.

Každopádně co jsem z toho pochopil, tak ty, abe, bezkonkurenční a ostatní lůza používáte JAMZA BOT, jen abyste byli "nejlepší" ve flash hře. To vám gratuluju a přeju mnoho zábavy.

PS - jsem si jistej, že support moc dobře ví, kdo to dělá a odkud vítr vane. Co s tím udělá zkostnatělé INNO, to je už věc druhá.

Potom se tedy jeden z těch 4 hrdinů vydává za tebe, když mi jednou psal a potvrdil se jako deciblík teda.
 

z3l1

Člen týmu
Tak jo, nebudu to nechávat na Symphii.

Končíme.
Uzamknuto na 24 hodin.

Předpokládám že téma bude promazáno abychom se vrátili k původnímu problému a ne se tu nazvájem očernovali.
z3l1
 

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

děkuji za všechny připomínky i návrhy, jak zabránit zakládání nových multiúčtů. Celou záležitost již řeším s vedením. Věřím, že se již brzy dopracujeme k nápravě a zamezení těchto útoků.

Prosím, nenechte si znechutit hru. Děláme maximum, aby všechny tyto účty byly zabanovány. Ale jak již bylo zméněno vámi. Nní možné to uhlídat a být tady 24 hodin v kuse. Tímto chci poděkovat všem hráčům, kteří nás informují ihned a my tak můžeme reagovat.

Miko
 
Nahoru