• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Minisrazík Bratislava

DeletedUser10235

Guest
Srdečne by sme Vás chceli pozvať na MINI ZRAZ 2013
v Bratislave na Slovensku.

Vítaní sú všetci bývalí, súčasní ale aj perspektívni hráči westu nielen zo Slovenska, ale každý, kto si nájde cestu.
Budete mať možnosť osobne si "pokecať" s našou novou administrátorkou Mikosansobi.

Miesto konania: Plzeňský prazdroj
Je to príjemný podnik oproti Ekonomickej univerzite v Petržalke.

Datum: 19.10.2013 približne od 16:00 hod.


Ak prepokladáte, že by ste sa mohli dostaviť, prosím potvrďte predbežne účasť, aby sme vedeli, aký veľký stôl máme rezervovať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14192

Guest
A bude aj daky zoznam ludi co pojdu?
Ci je moc skoro na to ?
 

DeletedUser10235

Guest
Budem predbežne prihlásených vpisovať priebežne do prvého príspevku.
 

DeletedUser13918

Guest
určite tam budem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Škoda, na motorku je už zima a je to daleko. Ve vlaku jsem seděl od dětství dvakrát. Když jsem jezdil v roce 1981 -1983 na vojnu a pak díky tomu, že jsem nedojel na sraz do Boskovic u Brna motorkou a musel jsem dojet autobusem, tramvají přes Brno a vlaky.
Pražák ztracený v síti dopravy na Moravě. :D
Rád bych poznal osobně zbytek vedení hry. Tak to snad vyjde příští rok v létě.
Přeji skvělý pokec a zábavu při dobrém moku.
[spoil]http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=25063&highlight=srazy&page=2[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16200

Guest
Fúha, tento rok som zmeškal každoročné chlastanie u mamuta v Brne, resp. som nato zabudol. Keby to bolo 20., tak možno prídem, ale 19. najpravdepodobnejšie nie. Ešte uvidím, prípadne dám vedieť.
 

DeletedUser9371

Guest
Mě mrzí, že letos nebyl sraz v Boskovicích. Tam bych dorazil, opakovaně a na celý víkend. Bez mašiny, autem. Nebo jsem prostě o něm nevěděl. :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Musím říct, že při čtení tvého příspěvku jsem si vzpomnela na nejeden film :D pěkné. Mám také hezkou vzpomínku na Boskovice. Byla jsem pozvána Wich (tedy nejen já, ale i tým DK ), v Boskovicích jsem předtím nikdy nebyla a znělo to lákavě. Takže jsme sedli do autíčka (já a Biblos), v Brně nabrali Aveho a vyrazili vzhůru za dobrodružstvím. A že bylo :D. Městečko nádherné, srazík super, ale ty dva noclehy byly ukrutné :D. Jediná možnost ke spaní byl stan nebo stan s podsadou. Takže my jsme si rezervovali ty stany s podsadou. Jenže v noci někdo zřejmě nemohl trefit do svého stanu, tak nám odvázal částečně plachtu a my jsme se ráno vzbudili s pohledem na téměř celé nebíčko :D. Pamatuju si, že nám byla hrozná zima a že jsme si řekli, že při dalším srazíku budeme určite spát v hotýlku :D
 

DeletedUser17592

Guest
Parada, kolik vas tam je? Dejte si i za me kavicku s doutnickem;-)
 

DeletedUser

Guest
No čo, ako bolo? Najprv som aj chcel ísť, no nejako mi to časovo nevyšlo. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Dejte info, či malou fotečku z Vaší zábavy. :)
My jsme měli malou, víkendovou, soukromou akci. Ženil se hráč ze světa 7 a Dakoty.
Je to na světě 7 druhá svatba od roku 2009 co pamatuji a asi čtvrtá, co se zveřejnila tady, na velkém fóru hry.
Krosna byl poprvé na svatbě v kostele. Krosna antikomunista, antisovět, ateista (nevěřící) byl na svatbě v koste a ještě "pravoslavné církve". Pěkné, překvapilo mě to. Skvělý zážitek.
Jestli hráč dovolí, časem vložím někam pár fotek.
V listopadu bude další sraz Krosny. Tentokrát jsme to na tomto "svatebním srazu" vymysleli trochu jinak. To proto, aby jsem předešli herní lazary, co takové srazy bojkotují.
Dám včas vědět.
 

DeletedUser7836

Guest
No nakoniec sme si spravili len malý teamový zraz.
Dostavila sa žabka, navi, chick a ja.
Čakali sme väčšiu účasť, škoda.
Nevadí. Snáď nabudúce.
 
Nahoru