• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

misado

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Henry Walker jen povzdychl:Hmmm zase díkuvzdání.
Co že na tom svátku nemám rád???
No nechce se mi ot tom mluvit ale když jinak nedáš bylo to už dávno bylo mi 16 let a slavili jsme díkuvzdání.Jako každý rok jsme se celá naše velká rodina sešli u nás doma ve vesnici.Díky tomu jsem měl díkuvzdání rád ještě než se stala ta strašná příhoda.Henry si povzdychl a pokračoval:Jak už jsem řekl bylo mi 16 a já jsem k díkuvzdání od otce dostal svoji první střelnou zbran(starší revolver).Byl jsem radostí bez sebe.S bratry a třemi bratranci jsme ho šli vyzkoušet ven.Když jsme vyšli ven nevěřili jsme vlastním očím bylo to hrozné.Vesnice byla v plamenech lidé panikařili nevěřili jsme svým vlastním očím.Bylo to strašné.Indiáni z lesa rabovali,ničili,plenili prostě ničili a podpalovali vesnici:klubun:!
Hned jsme varovali všechny co ještě byli uvnitř domu.Muži pobrali zbraně,ženy pobrali cenosti a děti a dali se na útěk.Já a moji 2 bratři a moji 3 bratranci jsme zůstali s muži.Ženy utíkaly z kopce dolů zatímco muži na kopec, odkud vybýhali indiáni.Když jsem se naposledy podíval za sebe viděl jsem jak pod kobcem jeden indian vrazil tomahawk přímo do hlavy mémmu strýci.Slezl z koně a chystal se ho okrást a vzít muz hlavy skalp.To už jsem nevydržel a rozběhl jsem se zkopce.Bratr na mně volal ale já ho neposlechl a utíkal jsem až k indiánovi který klečel u mrtvého těla mé babičky.Po chvíli se rychle otočil a hodil po mně tomahawk ani nevím jak jsem se mu vyhl ale potom jsem mu vpálil mím novým revolverem kulku do hlavy:zásek:.Indián padl k zemi.Byl jsem v šoku ještě nikdy jsem předtím nikoho ani zvíře nezabil. To už u mě byl starší bratr a utíkali jsme na kopec a pak se stala další hrozná věc.Mého mladšího bratra držel indián a chystal se mu sundat z hlavy skalp.Můj starší bratr mi vytrhl z ruky můj revolver a chtěl zastřelit indiána.Místo toho se stalo hrozné neštěstí místo indiána zastřelil mého mladšího bratra.Oba jsme zůstali stát, byl to hrozný šok.A potom se stala další věc můj bratr vzal můj revolver a zastřelil se.Henry polkl a pokračoval:Potom mně dotáhl na kopec.Já jsem tomu stále nevěřil.Otec mi řekl:Támhle u toho velkého buku čekají John a Malcom(to jsou moji bratranci) běž za nimi a utečte do sousední vesnice!To jsem viděl mého otce a všechny členy té hrozné noci naposled,kromě mích dvou bratranců.Všichni ostatní bohužel nepřežili.Asi před měsícem ke mně do baru přišel bratranec John že našel naši bývalou vesnici.Okamžitě jsme sedli na koně a jeli..Na místě byla jen planina.S velkým štěstím jsem našel náš dům a tam byla jakási dřevěná deska.Zjistil jsem že to byli padací dveře, byla na nich velká vrsva harampádí.Ani jsem nevěděl že jsme doma nějaké padací dveře měli.Když jsem je otrvřel byla tam nějaká stará kniha.Když jsem ji otevřel měl jsem radost.Byla to kuchařka ve které byl skvělý recept na krocana.Babička ho nikomu nechtěla prozradit všem její krocan strašně chutnal.Když mi pomůžeš sehnat ingredience tak tě bohatě odměním.Díky tomuto skvělému receptu tu bude narváno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru