• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Možnost vyhledávání v knize úkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
V knize úkolů (splněných) je po roce hraní (a aktivního plnění úkolů) desítky až stovky dokončených řad a nalézt v nich nějakou konkrétní (třeba rozdělanou, u níž potřebuji znát text/návod na další postup) je dost obtížné. Úkoly jsou řazeny podle data vzniku a je v nich tím pádem naprostý chaos. Navrhuji buď přidat možnost filtrování (podle části názvu úkolu/úkolové řady), nebo alespoň možnost seřadit úkolové řady podle abecedy. Ano, dá se to řešit pomocí ctrl+f a scrollování, ale hru by to zpříjemnilo.
 

Mikosansobi

Člen týmu
V knize úkolů (splněných) je po roce hraní (a aktivního plnění úkolů) desítky až stovky dokončených řad a nalézt v nich nějakou konkrétní (třeba rozdělanou, u níž potřebuji znát text/návod na další postup) je dost obtížné. Úkoly jsou řazeny podle data vzniku a je v nich tím pádem naprostý chaos. Navrhuji buď přidat možnost filtrování (podle části názvu úkolu/úkolové řady), nebo alespoň možnost seřadit úkolové řady podle abecedy. Ano, dá se to řešit pomocí ctrl+f a scrollování, ale hru by to zpříjemnilo.


Ahoj, mohu přeposlat do reportu, to není problém. Jak jsi již napsal, zpříjemnilo by to hru. Momentálně jsou na seznamu požadavky s vysokou prioritou. Konečné rozhodnutí, který návrh devs do hry aplikuje, je pouze na nich.
 
Rozvedu svou myšlenku.
Není přijatelné, aby "autorita", v tomto případě @Mikosansobi jako most mezi hráči a vývojáři vyřkla, že veškeré mé návrhy (i budoucí, ač je nemůže znát) budou poslány do "říše pohádek", tedy nebudou řešeny.
Dle mého se máte zabývat každým návrhem a žádný nesmí skončit u vás, abyste nebyli sítem, které zadržuje to, co se vám nelíbí, ale v Německu by s tímto třeba byli spokojeni.

Dále jsem se setkal s tím, že při řešení problému byli mí přátelé po měsíci odkázáni na email vývojářů, ač se nedočkali odpovědi - to se mi také jeví jako nepřijatelné.
Děkuji za pochopení.

/Čekám, že to zase smažete, jako to s mými konstruktivními příspěvky vždy děláte. Ale vlastní vlákno si dělat nebudu, stejně by skončilo uzamčením či smazáním.
 
Rozvedu svou myšlenku.
Není přijatelné, aby "autorita", v tomto případě @Mikosansobi jako most mezi hráči a vývojáři vyřkla, že veškeré mé návrhy (i budoucí, ač je nemůže znát) budou poslány do "říše pohádek", tedy nebudou řešeny.
Dle mého se máte zabývat každým návrhem a žádný nesmí skončit u vás, abyste nebyli sítem, které zadržuje to, co se vám nelíbí, ale v Německu by s tímto třeba byli spokojeni.

Dále jsem se setkal s tím, že při řešení problému byli mí přátelé po měsíci odkázáni na email vývojářů, ač se nedočkali odpovědi - to se mi také jeví jako nepřijatelné.
Děkuji za pochopení.

/Čekám, že to zase smažete, jako to s mými konstruktivními příspěvky vždy děláte. Ale vlastní vlákno si dělat nebudu, stejně by skončilo uzamčením či smazáním.
Naprosto s tebou souhlasim abe.Ačkoliv jsis sám rovnou odpoveděl boužel :-(
 

Mikosansobi

Člen týmu
Vzhledem k tomu, jak se vyjadřuješ o společnosti InnoGames, o týmu nebo o hráčích... nemůžeš očekávat, že návrhy, které tady postuješ mohu brát vážně, a že
chceš nějakou měrou přispět k vylepšení hry.
Začni se i ty chovat profesionálně a pokud budeš mít na fóru narážky, které jsou v rozporu s pravidly fóra, nezbyde mi nic jiného, než ti udělit ban.
A zdůrazňuji, že mě absolutně nezajímá s kým sympatizuješ. To sem nepatří!

Začni respektovat rozhodnutí týmu a já začnu respektovat návrhy, které vkládáš. A prosím, nespamuj vlákno jiného hráče. Děkuji.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru