• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

moje VLASTNÍ bajka - PRASE A JELEN

DeletedUser

Guest
prase a jelen​


Bylo jedno malé, ale chytré prase, a to se rádo převalovalo. Jednou k němu přišel statný jelen a říká: Ty jsi jen malé, hloupé prase a já jsem velký, silný a krásný jelen. Ve všem tě porazím! Zkus něco vymyslet, ale stejně vyhraji já! Tak prase přemýšlelo a přemýšlelo, až jeho zrak přejel po jelenových parozích a něco ho napadlo. Tak si dáme závod v převalování. Kdo se převalí víc než pětkrát, vyhrál. Tak jelen souhlasil a prase začalo. Převalilo se dokonce desetkrát. A pak začal jelen. Jelen se začínal převalovat a když byl na zádech, zapíchly se mu parohy do země. Jelen tam zůstal dokud mu parohy neupadly a prase se spokojeně dál převalovalo a nikdo se mu už neposmíval.
Konec

Tak jaký to bylo?:::))::

Tak kritizujte:radní:, snad to unesu::):
 

DeletedUser

Guest
Nečekejte nic extra, je to udělaný za 15 minut, při volném čase ve škole....
 

DeletedUser

Guest
Ehm,ehm,Daltone,i když se mnou chodíš do třídy, tebe se nikdo neptal:):angel:A bylo to dýl než 15 minut a bylo to v hodině češtiny,takže žádnej volnej čas,a tys to taky psal tak se taky pochlub:)A teď řikej EXTRA:)No chodim do 6. třídy:)Nejdřív jsem taky chtěla udělat že tam ten jelen umřel, ale máma mi to rozmluvila když si to četla:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
eště?to asi nedam....teda urcite ne dneska:)Ale jo,někdy to zkusim:)Až budu mít čas tak snad:)
 
Nahoru