• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Motorkáři, razíme na sraz

DeletedUser9371

Guest
G130013.gif


Letní sraz motorkářů, čtyřkolkářů, automobilistů, cyklistů. Prostě kdo co má, vyráží na malý pokec u kávy, coly na pauze při projížďce Čechami. Jen tak, pro zábavu. Pak můžeme hodit koupel v Máchově jezeře a rozjet se do svých domovů. Nebo spáchat kolektivní akci po vzájemné dohodě.
Je to můj výmysl, jen tak, vytáhnout stroje a pokecat. V každém případě tam razím já, jeden hráč z Berouna a jeden od Liberce.
Každý je vítaný i Ti hráči, co mě nemají rádi ze hry, světa 7. lol

Kdy? Tato středa 1. 8. 2012

Kde? Jestřebí okres Česká Lípa, benzinové čerpadlo v křižovatce (podle plánku, je označeno červeně).

A v kolik hodin?
1. Sraz je mezi 11:00 – 12:00 hodin (pak mizíme)
2. Sraz je mezi 15:00 – 16:00 hodin (pro opozdilce)

Jak se poznáme ? Orientační bod je stolek s deštníkem a u něj dva červené skútry Honda 250 ccm.

Jest%C5%99eb%C3%AD%20sraz.jpg


V srpnu proběhnou ještě dva srazy v jiné části republiky, aby to bylo fér. Dám vědět včas, tento sraz je narychlo, zapomněl jsem na to a vzhledem k tomu, že jsem to slíbil, tak jedu.

Příjemnou a šťastnou cestu, Westmeni. Hlavně ne tak, jak jsem dojel já do Boskovic.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Sice musím ráno ještě na jednu revizi, pak něco hodit do "kanclu", ale jakožto autor maličkého srazu dorazím včas.
Počasí hlásí slušné, přesně na cestování po vlastech českých http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_lang=cs&menu=JSPTabContainer/P1_0_Home i když je o sporadické.
Já, osobně, kdybych se znovu narodil, budu meteorologem. Zapnul bych ráno West, koukl bych na oblohu, prohlásil že bude jasno, polojasno, slunečno, místy přeháňky a déšť, občas kroupy s přízemními mrazíky za 50.000 Kč měsíčně a je to.
lol
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsme se tam srazili v počtu šesti hráčů a šesti motorek. Dva hráči se omluvili telefonem.
Ze světa sedm jsme byli 3 hráči a tři hráči s bývalé hry, kterou jsem hrál přes čtyři roky.
Osobně to považuji za úspěch. Vypil jsem asi sedm kelímkových káv, čtyři coly. Pokecali jsme a rozprchli jsme se zase po svém.
Takže příště se nás snad sleze víc.
Nebo se zapojte i Vy, dejte místo srazu a "dojedeme zase na strojích".
:D
 
Nahoru