• V úterý 22.9. proběhne aktualizace na verzi 2.134. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

Motorkáři, razíme na srazLetní sraz motorkářů, čtyřkolkářů, automobilistů, cyklistů. Prostě kdo co má, vyráží na malý pokec u kávy, coly na pauze při projížďce Čechami. Jen tak, pro zábavu. Pak můžeme hodit koupel v Máchově jezeře a rozjet se do svých domovů. Nebo spáchat kolektivní akci po vzájemné dohodě.
Je to můj výmysl, jen tak, vytáhnout stroje a pokecat. V každém případě tam razím já, jeden hráč z Berouna a jeden od Liberce.
Každý je vítaný i Ti hráči, co mě nemají rádi ze hry, světa 7. lol

Kdy? Tato středa 1. 8. 2012

Kde? Jestřebí okres Česká Lípa, benzinové čerpadlo v křižovatce (podle plánku, je označeno červeně).

A v kolik hodin?
1. Sraz je mezi 11:00 – 12:00 hodin (pak mizíme)
2. Sraz je mezi 15:00 – 16:00 hodin (pro opozdilce)

Jak se poznáme ? Orientační bod je stolek s deštníkem a u něj dva červené skútry Honda 250 ccm.V srpnu proběhnou ještě dva srazy v jiné části republiky, aby to bylo fér. Dám vědět včas, tento sraz je narychlo, zapomněl jsem na to a vzhledem k tomu, že jsem to slíbil, tak jedu.

Příjemnou a šťastnou cestu, Westmeni. Hlavně ne tak, jak jsem dojel já do Boskovic.
 
Naposledy upraveno:
Sice musím ráno ještě na jednu revizi, pak něco hodit do "kanclu", ale jakožto autor maličkého srazu dorazím včas.
Počasí hlásí slušné, přesně na cestování po vlastech českých http://www.chmi.cz/portal/dt?portal_lang=cs&menu=JSPTabContainer/P1_0_Home i když je o sporadické.
Já, osobně, kdybych se znovu narodil, budu meteorologem. Zapnul bych ráno West, koukl bych na oblohu, prohlásil že bude jasno, polojasno, slunečno, místy přeháňky a déšť, občas kroupy s přízemními mrazíky za 50.000 Kč měsíčně a je to.
lol
 
Tak jsme se tam srazili v počtu šesti hráčů a šesti motorek. Dva hráči se omluvili telefonem.
Ze světa sedm jsme byli 3 hráči a tři hráči s bývalé hry, kterou jsem hrál přes čtyři roky.
Osobně to považuji za úspěch. Vypil jsem asi sedm kelímkových káv, čtyři coly. Pokecali jsme a rozprchli jsme se zase po svém.
Takže příště se nás snad sleze víc.
Nebo se zapojte i Vy, dejte místo srazu a "dojedeme zase na strojích".
:D