• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mount & Blade: Warband

DeletedUser

Guest
Trailer

Mount & Blade: Warband oproti Mount & Blade prináša mnoho nových funkcí, ba čo viac - nový národ - Sarranidov. V hre môžete dokonca hrať Multiplayer, či sa oženiť a počať následníka.

Hra obsahuje šesť voliteľných národov:
Kráľovstvo Rhodské
Kráľovstvo Swádské
Chanát Keghirit
Kráľovstvo Nordov
Kráľovstvo Vaeghirov
Sarranidské impérium

Môžete si zvoliť ktorýkoľvek z nich, no treba sa pri tom preukázať ako schopný vojevodca. Taktiež, ak chcete zabojovať o srdce vašej devy, treba pre ňu skladať básne, vyhrávať turnaje, atď.

A ak nemáte radi Stredovek? No tak to nieje problém. Tu pridávam zopár ľahko stiahnuteľných módov, ktoré určite zaujmú!

Napoleonic Wars - Je doplnok stiahnuteľný zo steamu (ale asi aj z iných stránok). Je to pravdepodobne len pre multiplayer (dá sa stiahnuť aj singleplayer).
Blood in the West - je vynikajúci mód z prostredia Pána Prsteňov. Kto by mal záujem zahrať si so mnou multiplayer, som plne otvorený. :)
Druhá svetová vojna - odporučené mojim kamarátom.
Poleponézske vojny

A pravdaže, mnoho, mnoho ďalších módov, na ktoré len dostanete chuť. Stačí len vedieť zadať do Google alebo do Youtube čo chcete. :) Alebo poprosíte mňa, a ja vám to nájdem. :)
 
Nahoru