• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser1318

Guest
Na překladu do češtiny se pracuje.
Já jsem reklamoval to, co už přeloženo je.
Nepřipadá mi úplně v pořádku, že mohu několikrát za boj zemřít. Nejsem Ježíš abych uměl vstát z mrtvých, nebo byl vzkříšen. Mohu upadnout do bezvědomí, mohu být K.O., mohu být mimo, mohu zkolabovat, mohu omdlít, být otřesen, dočasně neschopen boje... zemřu až smáznu účet (nebo mi zruší svět), to už bude definitivní.
Asi jsme si nerozumněli :)
Teď jsem jednu bitvu dohrál, vypadalo to na body na 35:35 ale vyhráli jsme.
Může být remíza nebo jak se to počítá při rovnosti bodů?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pořádku, nehrál jsi nikdy hru podobnou Call of Duty? Umřeš, protože tě zabili, zabili tě proto, že jsi přišel o veškerý život a po určité době hraješ znovu a pořád dokola. Já jako odkojenec na Call of Duty v tom nic zvláštního nevidím a Dominance v Dobrodružství funguje jako Dominance v jiných podobných akčních hrách.
 

DeletedUser1318

Guest
V pořádku, nehrál jsi nikdy hru podobnou Call of Duty? Umřeš, protože tě zabili, zabili tě proto, že jsi přišel o veškerý život a po určité době hraješ znovu a pořád dokola. Já jako odkojenec na Call of Duty v tom nic zvláštního nevidím a Dominance v Dobrodružství funguje jako Dominance v jiných podobných akčních hrách.
Nepřesvědčil jsi mne, west není a nebyl stejný jako jiné hry, zdá se mi to prostě nelogické, nicméně s tím nic nenadělám takže to respektuji.
 

DeletedUser17809

Guest
aihhit.png


Veteránských bodů bude méně. I ten nápoj pro hlupáky už zdražili na momentálních 500. Stále probíhají změny a proto je na Wiki uvedeno upozornění ...nevíme však zda se nebude lišit výše odměn, nastavení dovedností atd. Informace zatím berte jako orientační.

Mno, já dostal 250.... Takže méně jich není. Chyba či úmysl?
 

DeletedUser10258

Guest
ta nestabilita je zatím příšerná, neustále je nutné f5
asi mi to uteklo.. ten nahodny vyber lidi do tymu bude trvaly? nekteri nemaji ani potuchy o taktickem uvazovani.. a to se fakt neda hrat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nahodný výběr by měl být jen dočasný. Měly by přijít vlastní hry a pozvat si sám hráče. Ale kdy?
 

DeletedUser

Guest
Kdy se dočkáme funkční hry? zatím to padá zasekává se totálně nehratelné.. obrovské zklamání dopadne to jako s pokerem?
 
Tak jsem to zkusil s následujími závěry (+/-):

+ je to celkem zábavné, neotřelé, rychlé a i vyvážené
+ je to odtržené od vlastní hry (nedá se expit na nápoji)

- hrozně se to seká, padá a tak podobně ... chce se skoro říc, že je to nehratelné
- obecně mi přijde, že ve chvíli kdy umřu už to nerozchodím (jako hru)
- proč tak není pípnutí na začátku každého kola, proč v tom výpisu např. není zvýrazněno mé jméno .. a takovejch blbostí/nedodělků je tam celá řada, na to že to dělali přes rok, teda spíše nic než moc

závěr: jako na betu dobrý, ale co to proboha dělá na regulérních světech ?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10258

Guest
rekl bych 100% souhlas s ighasem..
dale bych dodal ze na 14 notebooku je to očistec... na 22 palcu monitor super :D

na bete to dali ochutnat hracum ale netestovali tam zatez :) BTW obavam se ze to totalne potlaci bitvy o pevnosti
 

DeletedUser1318

Guest
Vy jste ale oškliví, vždyť jak bylo řečeno v oznámení:

"Dlouho očekávané rozšíření hry o MPI - Dobrodružství je zde!... vychutnávejte si nové herní prostředí! Jedná se o největší přírůstek do hry od zavedení bojů o pevnost."

Prostě standartně odvedená práce, jak už je zvykem, ne?
 

DeletedUser

Guest
Jako český tým problémy hlásíme přímo Innu, dál už je to na nich.
 

DeletedUser17809

Guest
Všiml jsem si takového asi bugu
Hráče z Eldoráda to hlásí jako z cz15 ale to byl speed
Nevím jestli jsou i další světy posunuté - tedy že cz14 je ve skutečnosti Dakota atd.
 
Já nemám sebemenší problém se sekáním, ale po tom co jsem umřel a doběhlo kolo, se mi pořádně seknul počítač až jsem ho musel natrvdo restartovat :/
 
Nahoru