• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser17809

Guest
Vážně? A proč je tedy na tw-db i westforts Eldorádo jako cz 14? Podotýkám, že oba servery si nejspíš toto info berou ze hry.
Navíc i v adresní řádce je cz 14.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vážně, tw-db ani westforts nemá s námi nic společného. Spíš každý předpokládá, že to tak je a proto je tato informace na tw-db a westforts.
 

DeletedUser17809

Guest
I v adresní řádce je cz 14, kdyby tomu tak nebylo a byla tam patnáctka tak to nehlásím.
Takže tomu mám rozumět tak, že navenek se Eldo hlásí jako cz 14 ale interně je 15? Proč tomu tak v tom případě je?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17809

Guest
Teď už to chápu - a dobrodružství to bere podle World ID. Dík.
Důvod asi neznáte?
 
statistika

Dominance mě baví, je to super.
Jen je škoda, že nefunguje tabulka se statistikou.
Tedy zobrazí se, ale nelze hýbat posuvníkem. Naštěstí je moje postava vždy první, takže svoje hodnoty si přečtu.
 

Pawn

Člen týmu
Mne posuvník teda funguje... :-), jinak je to docela dobrý, ale bugů tam je až moc, na to že to vyšlo už na live servery.. raději bych si počkal delší dobu na finální verzi, než muset 3x za jednu hru restartovávat browser, aby se to obnovilo, případně aby hra odmrzla.. :)
 
Záseky jsou velkým bolákem. To je nepopiratelný fakt.

Další bolestí je hodně nevýrazné označení kol, kdy se na to musí člověk opravdu soustředit, aby neprošvihl začátek kola a stihl všechno rozmyslet, zadat a případně k tomu něco napsat, když je potřeba.

Ještě jedna poznámka. Hrál jsem to na dvou různě rychlých strojích a na jednom se mi postavička hezky plynule přesunovala a na druhém se v podstatě teleportovala. Trochu jsem tedy znejistěl jak je to s rychlostí jednotlivých strojů a která varianta je tedy správná :D.
 

DeletedUser17592

Guest
Obecne, uz po tom volam druhy rok, melo by INNO definovat minimalni pozadavky na HW a Connectivitu pro garantovany plynuly chod hry. Jako je to u vetsiny SW.

Support by mohl rovnou odpalkovat plac lidi, co hraji na starym Pentiu na EDGE uprostred lesu, co chteji hodne muziky za malo penez.
 

DeletedUser17592

Guest
Abyvh tu nebyl porad za prudice a negativistu.... MPI predcilo me ocekavani, sice je to porad dokola, ale tim jak je to provazane napric svety, mohu poznat hrace i 'prespolni" a jsem za to rad.

Inno udelalo dobrej kus prace, nebyt Entricka, tak nevim co mam delat... navod napsan polopaticky,krasna uprava..A DEKUJU ZA TO!

jediny navrh na zlepseni..viz nize a nelogovat zlute v chatovacim okne kazdy odpojeni / pripojeni kohokoli. Hazi to dojem,vyvolava to otazky a negativni reakce.

P.S. sorry za double post
 

DeletedUser

Guest
Kdy nahrajou medvěda (2x2) na betu?
Nebo je furt jenom na alfa verzi?
 

DeletedUser10258

Guest
Já mám 50mega linku, i5 8GB a seka se to stejne.. :) ale pohyb samozrejme ne.. jen to ze mi zmizi kosticky.. nereaguje mi zadani pohybu atd..
 

DeletedUser6397

Guest
Chtěla jsem se zeptat.Ty veteránské body,můžu si za ně koupit mojo a truhlu s kořistí.
Plánuje se přidání dalších položek,nebo je tohle definitivní seznam?
 

DeletedUser17592

Guest
No ale to je prave to...i5 je dobry..dva roky stary, ale staci to.. porad je to rendering browseru, kdy v IE to pujde vzdycky nejhur.


Spis vidim problem problem v tech 50Mb...rychlost vyhnana na ukor latence a stability. Mam 5x pomalejsi linku a jeste se mi to neseklo.. Ale to uz zavani reklamou. Nicmene na rychlosti to nezalezi.
 

DeletedUser17592

Guest
Afrikany

Btw: vedeli jste, ze to dava afrikany?

xitJgos.jpg
 
Jj, na ty afrikány jsem koukal jako puk...jinak si myslím ze je to dané internetovým pripojením, hrál jsem ve škole na staré mozile ale pc docela nove a jelo to jako na masle, zatimco doma na notasu který je strý cvrt roku se to seka...doma máme pomalý internet, tak nevím...
 

DeletedUser18336

Guest
Zdraví

Chtěl bych se zeptat ohledně zdraví...

Na wiki jsem nějak buď nenašel, či nepochopil, jak se dá navýšit počet zdraví v dobrodružství.
Hrál jsem jich již asi pět a pokaždé jsem to měl přesně jak je na wiki, tj. 1000 základ + 10 za každou aktuální úroveň...
Zároveň jsem ale hrál s hráči jejichž level byl 124 a měli životů přes pět tisíc.
Jak to ovlivnili a životy si přidali?

Předem dík
 
Nahoru