• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser14186

Guest
Ahoj. Stalo se Vám někomu , když skončí odpočítávání dobrodružství a měla by naskočit hra . Toto-

Osud s tebou nejednal v rukavičkách ...
Došlo k fatální chybě.
Došlo k chybě v průběhu zpracování hry Dobrodružství: NO_MODIFICATION_ALLOWED_ERR

Já to mám pokaždé a nemůžu si tuto novinku , ani vyzkoušet.
 

DeletedUser17592

Guest
Chybějící minimalizace okna MPI

Chybí mi možnost vyskočit z okna MPI v průbehu hry (nebo o tom nevím).

Viz:
VjQ6EWL.jpg


Minimalizoval jsem bitvu, pak jsem ale potřeboval ji zas focusovat, víte někdo jak?

P.S: Kupodivu mi tenhle zatezovy test - dve multiplayerovky - ntbook a pripojeni vydrzelo bez jedineho cuknuti.
 

DeletedUser17592

Guest
To jsem se práve bál použít, protože jsem na wiki četl:
500px-MPI_doln%C3%AD_panel.png

Dva žluté puntíky signalizují akční body. Pod nimi je přehled dovedností a tlačítka po stranách slouží (dle směru hodinových ručiček) k opuštění hry, zobrazení či skrytí chatového okna a modré oko zapne či vypne průhlednost objektů na mapě.

Neměl jsem v úmyslu hru opouštět ale přepnout se do multitasking multiplayeru..Mít dostupně ovládací prvky TW a přitom neopustit MPI.

UPDATE ZODPOVEZENO: Díky, zkusím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Opustíš hru a zase se můžeš vrátit, dokud hra neskončí. Obávám se, že tak jak chceš to nefunguje.
 

DeletedUser2164

Guest
V tom pripade by meli udelat verze pro lvl. Jako sorry, ale kdyz nekdo musi bojovat a vest nekoho s lvl 30, druhej ma na sobe kosu, treti je prumer a az ctvrtej spoulhrac za neco stoji, tak je to zlo a ztracenejch ~15 minut. Dobrodruzstvi by se meli udelat pro lvl 0-50, 51-90, 91-120, 121-150. Plus jeste nejak osetrit nehrajici hrace.

Co se tyce nevyvazenosti - u pojmenovanych zbrani mate pravdu. Sam to vidim se Stormem, kdy za jedno kolo vezmu klidne 1100 hp. :D. Ale holt si to lidi zaplatili, tak z toho taky musi neco mit. Tak je to holt ve vsech hrach.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rozdělení po lvl naráží na jeden problém.
0-50 i 51-90 nenaplníš na dlouhých světech.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli na výkon v dobrodružství mají vliv posilovače používané na bitvy (např. zápaďák). Mám dojem, že mi po absolvování dobrodružství aktivované zápaďáky zmizely, tak mě zajímá, jestli se to při dobrodružství nějak projevilo.
V případě, že posilovače mají na dobrodružství vliv, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by to nešlo nějak zrušit, protože použít 1/5 zápaďáku na bitvu a zbytek na dobrodružství mi tedy moc nevyhovuje, protože alespoň pro mě budou bitvy stále přednější.

Ex :klubun:
 

DeletedUser

Guest
MPI má svůj server, kde se schází všichni hráči napříč světy tak by to mělo být jedno, ne?

Jedno by to bylo kdyby byli hráči rovnoměrně rozděleni, ale tak to bohužel není.
I když hrajeme všichni na jednom servru, schválně se podívej kolikrát potkáš v dobrodružství někoho 60-?
V jednom z pěti?
Co to tak sleduju tak 6 z 10 lidí v bitvě je 100+.
S 83 lvl jsem nikdy nebyl top.
Takže hráči 100+ by to asi moc nepoznali, ale nižší levly by čekali na bitvu dlouho, jestli by se jí vůbec dočkali...
 

DeletedUser14186

Guest
Tak vidím , že problém s přihlášením mám jen já. Možná chyba u mě . Doufám , že se sejdem v dobrodružství. Nyo4
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat ohledně zdraví...

Na wiki jsem nějak buď nenašel, či nepochopil, jak se dá navýšit počet zdraví v dobrodružství.
Hrál jsem jich již asi pět a pokaždé jsem to měl přesně jak je na wiki, tj. 1000 základ + 10 za každou aktuální úroveň...
Zároveň jsem ale hrál s hráči jejichž level byl 124 a měli životů přes pět tisíc.
Jak to ovlivnili a životy si přidali?

Předem dík


Dnes mi padl Hanksův revolver který mi přidává 5 síly tak sem ho šel vyzkoošet a zjistil jsem že mám najednou 2790HP místo 1540. Pak sem zkoušel ješte kosu která přidává 1 síly a měl jsem 1790 HP. Z toho mi vyplynulo že 1 bod síly přidává 250HP.
 

DeletedUser9733

Guest
Jak je to s HP na MPI ? Do prvního jsem šel s asi 2500 HP, pak jsem se převlékl na cca 4000 HP , ale stále mi tam zůstává hodnota 2500 HP a to i po převlečení a opětovnému přihlášení...
 

DeletedUser

Guest
Jak je to s HP na MPI ? Do prvního jsem šel s asi 2500 HP, pak jsem se převlékl na cca 4000 HP , ale stále mi tam zůstává hodnota 2500 HP a to i po převlečení a opětovnému přihlášení...
To je tak, když lidi nečtou a nečtou a nečtou :-)

HP zavisí na levelu hráče + jestli má puška do levé ruky atributy +Síla ... a nebo bonus + Obrana (viz příspěvek nad tebou ... Hancock)

Nemá na něj vliv oblečení, atributy a schopnosti postavy.. atd atd ...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, jestli na výkon v dobrodružství mají vliv posilovače používané na bitvy (např. zápaďák). Mám dojem, že mi po absolvování dobrodružství aktivované zápaďáky zmizely, tak mě zajímá, jestli se to při dobrodružství nějak projevilo.
V případě, že posilovače mají na dobrodružství vliv, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by to nešlo nějak zrušit, protože použít 1/5 zápaďáku na bitvu a zbytek na dobrodružství mi tedy moc nevyhovuje, protože alespoň pro mě budou bitvy stále přednější.

Ex :klubun:

?
 
Nahoru