• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser9530

Guest
Tady je nesladěnost v Psancových itemech... některé nejdou prodat do shopu, jiné ano, kůň a zbraně se nedají dražit, sedlo ano, to je záměr nebo jenom bordel?!
 

DeletedUser3338

Guest
Není v tom trochu víc než jen štěstí, když už po 14 truhlách pořád nemám nic ze sady? :-D
 

DeletedUser12817

Guest
nevíte jestli se dá někde zjistit počet vyhraných dobrodružství a získaných veteránských bodů?
 

DeletedUser17028

Guest
Hezký den,

Smutně koukám pěkně prosím - Vážně by nešlo nějak omezit přístup k MPI Dobrodružství - když máte v teamu hráče kteří :
- nemají zbraň
- nevědí k čemu je klávesnice
- neumějí číst pokyny (na chatu)
tak se dá jedině opustit bitvu - jiné řešení je na nic...

Nevadí mi když prohraju - i za prohranou bitvu jsem dostal trezor takže není ostuda prohrát - někdo musí být vítěz jinak to nejde...

Co takhle přístup od LVL 40 (50) dostat se na tuto úroveň už dá práci a trocha snahy???!!!

Děkuju za pozornost ;)
 
Kdo nečte pokyny, nemusí být nutně vyhozen, když hraje obstojně není problém. Stejně jde jen o random, tam je každý za sebe. Ale měli by mít postih ti, kteří hned prchnou anebo jsoutam jen jako statisti a čekají co za to bude. Takoví hráči co to průběžně zapínají na všech světech a nevěnují se tomu...
 
Ono s celým tím systémem, který je o náhodě je to k naštvání často víc než když jsou nemožní spoluhráči.

Hlavní problém vidím v mdlobách na 3 kola. Za tu dobu nemá hráč který přežil nejmenší šanci dostat se do nějaké výraznější výhody a kolikrát je pak lepší, nechat se zabít (a nebo omylem zabíjet spoluhráče, což se mi taky pozdě v noci, pravda, v lehce podroušeném stavu, povedlo). Potom se všichni objeví plní života a jednoduše postřílí mrtvolky snažící se zuby nehty držet objekty.

Nejlepší je tedy spoléhat na náhodu, která tu hraje snad ještě větší roli než v ostatních aktivitách na Westu (nepočítám zjevné výhody ve vybavení, kdy frajer s manitouvovým lukem postřílí 3 lidi a ani nemrkne).
 

DeletedUser17592

Guest
Někde tady je topic "Návrhy na MPI", ale za boha to nemůžu najít, tak to dám sem, zkopírujte to tam prosím.

"MPI by neměli brát bonusy z bitev. Přeci jen, když je jedna bitva denně, tak bonus na 2-5 bitev mi je k ničemu, když to MPI požere"
 

DeletedUser12817

Guest
V poslední době se mi stává, že v se v dobrodružství objeví hráč, který evidentně nahrává protihráčům. Ne že by nevěděl co má dělat. Například Adamato30.
Máte podobnou zkušenost?
 

DeletedUser1318

Guest
V poslední době se mi stává, že v se v dobrodružství objeví hráč, který evidentně nahrává protihráčům. Ne že by nevěděl co má dělat. Například Adamato30.
Máte podobnou zkušenost?
Já když jsem začínal, tak jsem to hrál asi taky tak :D
Pokud je to u někoho dlouhodobé pravidlo, pak je to smutné.
 
Co pravdy na tom, že teď někdy v tichosti proběhl update, kdy skončilo rozdávání trezorů za vítězství ? Rád bych to okomentoval podrobněji, ale myslím, že bych se dostal do rozporu s pravidly fóra ...
 

DeletedUser17809

Guest
Lidi, vy taky naletíte na kdejakou ptákovinu co kde někdo napíše....
Třeba jako že 3. klíč padá i na obchodce a podobně.
Dokud to nepotvrdí support nevěřím tomu.
 
Nahoru