• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
rozhodně neveřím všemu, ale už mám sérii výrazně přes 10 vítezství a nic .. a nejsem jedinej ...
 
Funguje tu stále stará dobrá náhoda. Já z 10 vyhraných taky nedostal ani jeden, naopak vím o hráči který v tu samou dobu dostal z 10 vyhraných 4 trezory.
 

DeletedUser

Guest
Mohli bychom udělat někde černou listinu sabotérů dobrodružství?
 

DeletedUser17592

Guest
Muzete...ja si davam 1 MPI denne pred spanim a ta parta lidi jevzdy uzasna.
 
dost lidí tápe v pohybu kolem mlýna, takže jsem narychlo udělal obrázek, kde jsem červeně vyznačil místa na kterých když někdo stojí tak tudy nejde projít!

7y9LA6M.png


ta místa jsou podle mě klíčová, spousta lidí se tudy snaží projít přes někoho a diví se že to nejde. navíc se tato místa dají využít i takticky :)
 

DeletedUser17592

Guest
Bila: stava a pomerne casto.... a nekdy si i vsimnu ze pisu do uplne jinyho chatu:-)
 
http://prntscr.com/5dk7h6

Taky se vám stává, že při MPI trpíte samomluvou? :O :D :lovec:

podle mě nejde při rychlosti MPI dost dobře chatovat, naopak nejlepší bitvy jsou dle mých zkušeností ty, kdy se lidi vědej, co maj dělat a téměř nepotřebují chat - ad absurdum, třeba první slova tam je poděkování za hru při +30 bodech, tyhle spoluhráče miluji :-)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17592

Guest
Marihoode, když čtu poslední dobou tvé příspěvky, tak si myslím, že poměrně často píšeš i něco úplně jiného... (než by jsi sám chtě) :)

To nevim cece, moje prispevky jsou tu Darling (nebo jinym modem ktery to maze v ten cas, kdy Darling hromadne odpovida na vse) mazane a nechava jen ty, ktere ty ted pravem vzpominas.
 

DeletedUser

Guest
dost lidí tápe v pohybu kolem mlýna, takže jsem narychlo udělal obrázek, kde jsem červeně vyznačil místa na kterých když někdo stojí tak tudy nejde projít!

7y9LA6M.png


ta místa jsou podle mě klíčová, spousta lidí se tudy snaží projít přes někoho a diví se že to nejde. navíc se tato místa dají využít i takticky :)

Díky za obrázek. Dost to osvětluje, protože ty dva body kterými se nedá projít nemají žádnou logiku:tom:.
 
no podle mě logiku mají - jak vidíš, tak z každé strany těch bodů stojí budova - tudíž je to ulička průchozí pro 1 hráče.
 

DeletedUser

Guest
no podle mě logiku mají - jak vidíš, tak z každé strany těch bodů stojí budova - tudíž je to ulička průchozí pro 1 hráče.

Dle stejné logiky by neměli být průchozí i rohy, taky mají krytou jednu stranu a roh.
Ty ale průchozí kupodivu jsou.
Proto jsem psal že to nemá logiku:hoj:
 
já tam teda pořád vidím rozdíl: políčka dotýkají rohem, tak pořád mají společný jeden bod a jsou tedy průchozí a nebo se nedotýkají vůbec a nejsou tedy průchozí ... Takže to je vždycky dilema, zda to bloknout, nebo jít na roh, kde je zas větší palebné pole ...
 

DeletedUser

Guest
Možná to vidím blbě já, ale já je vidím stejně:
Rohy: Jedna strana krytá budovou, jeden roh krytý plotem.
Neprůchozí pole: Jedna strana krytá plotem, jeden roh budovou.
Výsledek: Obě pole mají 3 volné strany a pouze jeden roh do naprosto volného prostoru.

Ighas: Rohem se dotýkají i rohové pole a pole před dveřma u kůlny (vedle červeného). Dle tvojí logiky by se tamtudy mělo dát projít. Nejde...
 
Funguje tu stále stará dobrá náhoda. Já z 10 vyhraných taky nedostal ani jeden, naopak vím o hráči který v tu samou dobu dostal z 10 vyhraných 4 trezory.

Tak jsem si to začal značit, abych neplácal z vody a opravdu dnes konečně zas padl trezůrek - po 25 výhrách. Tolik k pravděpodobnosti :-).
 

DeletedUser17028

Guest
Naždaj Lidiškové,

abych teda nebyl za nekonečného prudiče - malá pochvala...

Je fajn že bylo vymyšleno to darování o Vánocích... Jinak fakt netuším co bych si počal s 3-ma Ořma pro Psancovu sadu

... "a přidám polénko do ohně" ...

- asi je to otázka náhody nebo ???!!! ... já ale dostal Trezor i za PROHRU a né jednou a dokonce z toho jednoho za prohru padl Kůň :O

S pozdravem a přáním hezkého dne John Deep ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17028

Guest
Mohli bychom udělat někde černou listinu sabotérů dobrodružství?

Také bych se za tu listinu přimlouval :O

S pozdravem a přáním hezkého dne John Deep ;)

V poslední době se mi stává, že v se v dobrodružství objeví hráč, který evidentně nahrává protihráčům. Ne že by nevěděl co má dělat. Například Adamato30.
Máte podobnou zkušenost?

... ahoj mám stejnou zkušenost - šup s nima na černou listinu...

S pozdravem a přáním hezkého dne John Deep ;)

Lidiškové a stává se vám také, že nenaskočí chat pro MPI mi občas takže od té doby už "nenadávám" (v duchu) nikomu že nekomunikuje... nebo nereaguje na pokyny...

já to řeším F5 (chat po F5 pokaždé naskočí) - ale vyžaduje to Fofr PC a Připojení jinak uběhne pár kol než se tam dostanete :O

S pozdravem a přáním hezkého dne John Deep ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru