• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MPI dobrodružství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser17592

Guest
F5 nemusí v tomto případě stačit. Lepší je restartovat celý prohlížeč, vyprázdní se mu vnitřní paměť. Na pomalých strojích, když vidím, že je práce dýchavičná, restartuju preventivně. To samé se týká u Bitev o pevnosti.
 

DeletedUser18219

Guest
... "a přidám polénko do ohně" ...

- asi je to otázka náhody nebo ???!!! ... já ale dostal Trezor i za PROHRU a né jednou a dokonce z toho jednoho za prohru padl Kůň :O

S pozdravem a přáním hezkého dne John Deep ;)


Trezor může padnout v případě prohry, ale tým musí dosáhnout 35 bodů - čili musí být remíza 35-35. V tom případě se vyhodnocuje výhra/prohra na základě toho, který tým zastřelil více nepřátel a jestli je shoda i tam, tak potom dle toho, který tým způsobil větší poškození.
 

DeletedUser18219

Guest
ohledně toho skrytého chatu, je na panelu dole i VYPÍNÁČ pro chat. Netuším však, zda když si ho vypnete, tak zda si to nepamatuje třeba i do další hry či nikoli. Ještě jsem netestoval :-D
 

DeletedUser17028

Guest
ohledně toho skrytého chatu, je na panelu dole i VYPÍNÁČ pro chat. Netuším však, zda když si ho vypnete, tak zda si to nepamatuje třeba i do další hry či nikoli. Ještě jsem netestoval :-D

Naždaj Ente,

mám odskoušeno můžeš vypínat zapínat jak chceš dle libosti ;) někdy to (Chat) ale nende a pak musíš F5 nebo restart prohlížeče PC jsem zatím restartovat nemusel...

S přáním hezkéo dne John Deep ;)
 

DeletedUser15303

Guest
Dobrý Den DObří dobrodruzi
Stala se mi velice nemilá věc v dobrodružstvím.
Prosím poraďte mi jak mohu zkrátit travní těch animací pohybu. Jed mi to divné protože na starém pc mi Dboro animace trvaly cca 3 se***** a tady mi novém pc s 1GB grafiky tak trvají cca 10-20 sekund. Což by nevadilo kdybych mohl během té animace zadávat ale to nejde. A když mohu zadat tak už mají minimálně 2 zadáno předemnou . Což mi znemožňuje taktiky které jsou závisle na pořadí akci.
Tak prosím o radu v tomto.
Poradtemi prosím nebo se budu muset obráti na suport a víme jak jsou na tom s časmem chudáci.
 

DeletedUser17592

Guest
Mohu tě uklidnit, obecně se to seká a animuje pomaleji než dříve (cca týden nazpět). A to soudím při srovnání na svém 2 roky starém notebooku s 2GB grafiky.

Chyba spíše není na Tvé straně (krom očividně nezvyklé nové klávesnice, na kterou si budeš muset taky zvyknout), ale IMHO celkově vyšší náročnosti MPI a možná i nabytým zkušenostem ostatních hráčů, kteří "umí" zadávat pohyby "dopředu".
 
Na support se neobracej, je to napuosto noumální ;) Jediné co ti mohu poradit, je hrát na stařím počítači :)
 

DeletedUser17592

Guest
Myslíte si, že bude InnoGames fúzovat se Zyngou?? Já už mám tolik trojlístků z Cirkusu a MPI, že bych nakrmil jetelem celou FarmWille...
 
Dá se někde vypnout zobrazování animací? Když vypnu animace v nastavení, nepozoruji žádný rozdíl... ani na klasický obrazovce... Poslední dobou mě docela začínají štvát, neb to animuje, animuje, animuje, jé, oni mají už zadáno...
 

DeletedUser17592

Guest
V Nastavení hry. Ale jestli to funguje i na MPI budeš muset zkusit.

[spoil]
rrv0iXO.jpg

[/spoil]
 

DeletedUser12817

Guest
jenže tam to právě nefunguje, psal to
někdo už tady uváděl že problém je u rychlejších PC, kde se zobrazuje animace celá, kdežto pomalejší ji přeskakují - mám podobnou zkušenost
 

DeletedUser17592

Guest
Jaj, to jsem přehlídl, pardoon.

Tak zkusit jinej prohlížeč, ideálně Chrome.
 
no spíš by to chtělo něco co ten PC výrazně zpomalí aby ta animace neměla šanci proběhnout a jednoduše se přeskočila. na mém dědečkovi PC běží animace cca 2 vteřiny a pak přeskočí, takže většinou zadávám jako první.
 
Sakra, proč jsem se toho 15 let starého PC zbavoval :D. To bych byl král zadávání :D. I když teda nevím, jestli bych tam west vůbec rozchodil :D

Tak doufám, že to němci nějak pořeší... nejdelší jsou animace na začátku hry, což mi tolik nevadí... ale když se táhnou i hrou, je to na obtíž.

Nebo vyzkoušet Internet Explorer, to by také možná mohlo pomoci :D.
 
Nahoru