• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS - najlepší strelec

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

Kto sa stane najlepším strelcom

  • Aguero

    Hlasy: 0 0,0%
  • Costa

    Hlasy: 0 0,0%
  • Higuain

    Hlasy: 0 0,0%
  • Fred

    Hlasy: 0 0,0%
  • Benzeme

    Hlasy: 0 0,0%
  • Muller

    Hlasy: 0 0,0%
  • Balotelli

    Hlasy: 0 0,0%
  • Negredo

    Hlasy: 0 0,0%
  • Cavani

    Hlasy: 0 0,0%
  • Klose

    Hlasy: 0 0,0%
  • Giroud

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hulk

    Hlasy: 0 0,0%
  • Torres

    Hlasy: 0 0,0%
  • Gotze

    Hlasy: 0 0,0%
  • Villa

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rooney

    Hlasy: 0 0,0%
  • Mandzukic

    Hlasy: 0 0,0%
  • Martinez

    Hlasy: 0 0,0%
  • Lavezzi

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sanchez

    Hlasy: 0 0,0%
  • Robben

    Hlasy: 0 0,0%
  • Huntelaar

    Hlasy: 0 0,0%
  • Džeko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sturrige

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hazard

    Hlasy: 0 0,0%
  • Podolski

    Hlasy: 0 0,0%
  • Drogba

    Hlasy: 0 0,0%
  • Di Maria

    Hlasy: 0 0,0%
  • Eto

    Hlasy: 0 0,0%
  • Gerrard

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    13

DeletedUser13789

Guest
Müller si to dneska podle mě nezasloužil. Kopnout penaltu, když byl faulován jeho spoluhráč... Potom gól tuším po teči obránce a nakonec ze 40 cm do prázdné branky. To snad nemůže nikdo posuzovat jako dobrý výkon. Přiznám se, že jsem zápas sledoval tak jedním okem a na Müllera jsem se nesoustředil. Ale pasovat ho hned do role nejlepšího střelce z takovýto gólový příspěvek...? Podle statistik to tak bohužel je, ale rozhodně to neodpovídá podanému výkonu na hřišti.
 

DeletedUser7836

Guest
Včerajší krásny gól od Tima Cahilla

[YOUTUBE]tzSUeK6p5aE[/YOUTUBE]
 

DeletedUser7836

Guest
Tabulku aktualizujem, ale ako vidím o majstrovstvá sa tu moc ľudí nezaujíma :/
 

DeletedUser13789

Guest
To mě taky mrzí a divím se tomu. Rád bych si tu popovídal s více lidmi....
 

DeletedUser13789

Guest
Suáreze mám rád, možná i pro jeho výstřednost, ale tohle už opravdu zašlo daleko. Přijde mi, že je to trošku podobný typ člověka jako Balotelli. Neuvěřitelně kvalitní hráč, který ale často "ulítne" a udělá nějakou blbost. Nechápu, jak (a proč) může někoho kousnout, tomu se prostě směju (z lidského hlediska). Z hlediska hráče je to samozřejmě na disciplinární potrestání. Nevím ale, jestli to FIFA nebude řešit až po konci MS. Rozhodně by to ale nebylo fér vůči ostatním týmům.
Suárezovi hrozí tuším až 2 roky STOP na mezinárodní scéně.
 

DeletedUser13789

Guest
Suárez dostal za kousnutí stop na 9 zápasů za Uruguay a k tomu 4 měsíce stop na "any football-related activity" - 4 měsíce nesmí mít nic společného s fotbalem. Tudíž, pokud to dobře chápu, tak nemůže jít trénovat ani okresní přebor někde na konci světa. :D
Uruguay se samozřejmě odvolala...

Takže si myslím, že Suárez z boje o nejlepšího střelce taky nadobro vypadl.
 

DeletedUser13789

Guest
Jinak, ještě k Suárezovi... Přestupuje do Barcelony. Hodně se mluvilo o tom, že se o něj zajímá Real Madrid, Barca sháněla kvalitního útočníka a po tom, co dostal trest, jsem čekal, že ty zájmy kolem něj utichnou (kdo by kupoval hráče, který jim bude 2 měsíce sedět na lavičce (vlastně ani to ne - spíš doma u televize :D). Nakonec ho ale "ulovila" Barcelona, která ho pravděpodobně vymění za Alexise Sáncheze, který by měl zamířit opačným směrem - do Liverpoolu.

Momentálně nejlepší střelec je kolumbijský James Rodríguez, který vede tabulku se 6 góly.
Rodríguez by údajně měl po MS přestoupit do jednoho z dvojice Manchester City - Real Madrid.
 

DeletedUser7836

Guest
No Barcelona a ich prestupová politika... niet sa čomu diviť.. Ako tak poznám "naše" vedenie Alexis odíde tak za 35 mega... ach škoda sa rozčulovať..
Len aby Luis nedopadol ako Ibra
 
Nahoru