• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ľadovom hokeji 2015

Kto bude majstrom sveta v ľadovom hokeji 2015?

  • Švajčiarsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Lotyšsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Francúzsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nemecko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rakúsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Fínsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • USA

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nórsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bielorusko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Slovínsko

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    19
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
logo-ms-2015.jpg

Po jedenástich rokoch sa vracia organizovanie Majstrovstiev sveta IIHF v ľadovom hokeji späť do Českej republiky. V dňoch 1. - 17. mája sa v Prahe a v Ostrave predstavia šestnásť najlepších reprezentačných tímov. Bude odohraných celkovo 64 zápasov, z toho 56 v základných skupinách a 8 v play-off. Na záverečných štyroch zápasoch o medaile sa všetky postupujúce tímy stretnú v Prahe, aby zmerali svoje sily v boji o zlato.
Kto bude majstrom sveta v hokeji?
Ku komu máte sympatie a kto si zaslúži podľa vás titul Majster sveta?
Hlasujte a diskutujte!

Prehľad skupín:

Skupina A (Praha)

22px-Flag_of_Sweden.svg.png
Švédsko
22px-Flag_of_Canada.svg.png
Kanada
22px-Flag_of_the_Czech_Republic.svg.png
Česko
17px-Flag_of_Switzerland.svg.png
Švajčiarsko
22px-Flag_of_Latvia.svg.png
Lotyšsko
22px-Flag_of_France.svg.png
Francúzsko
22px-Flag_of_Germany.svg.png
Nemecko
22px-Flag_of_Austria.svg.png
Rakúsko

Skupina B (Ostrava)
22px-Flag_of_Finland.svg.png
Fínsko
22px-Flag_of_Russia.svg.png
Rusko
22px-Flag_of_the_United_States.svg.png
USA
22px-Flag_of_Slovakia.svg.png
Slovensko
22px-Flag_of_Norway.svg.png
Nórsko
22px-Flag_of_Belarus.svg.png
Bielorusko
22px-Flag_of_Slovenia.svg.png
Slovinsko
22px-Flag_of_Denmark.svg.png
Dánsko
 

DeletedUser9371

Guest
Hlasujte a diskutujte!

Tak já začnu prvním příspěvkem. Hokej mám v krvi a je to můj srdeční sport.

V každém případě, českému hokeji už nebude ubližovat "Lojza"Alois Hadamczik. Ten teď jedná o angažmá trenéra Komety. " Brno ! Braň se, žene se neštěstí v podobě paskvilu !"

Růžička je pan hokejista, ale kdysi z ligy a z Nagana. Jako trenér má teď problémy s "trezorem na peníze", což na jeho neukočírovatelné nervové soustavě nechá následky. Myslím si, že dělá chybu a velkou. Jako trenér nároďáku ČR dělá opakovanou chybu" Lojzíčka". Staví nároďák na dědovi Jágrovi a spol. Naštěstí nemá zeťáky Bárynky ...
:( :(

180px-Alois_Hadamczik.jpg


To je "ON", smrťák českého hokeje šampion.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Růžička je pan hokejista, ale kdysi z ligy a z Nagana. Jako trenér má teď problémy s "trezorem na peníze", což na jeho neukočírovatelné nervové soustavě nechá následky. Myslím si, že dělá chybu a velkou. Jako trenér nároďáku ČR dělá opakovanou chybu" Lojzíčka". Staví nároďák na dědovi Jágrovi a spol.

Já se na ten problém s trezorem stále dívám jako na cíl poškodit dobré jméno našeho hokeje, které jsme si ve světě získali. A jestli měl někdo zájem na tom, aby Růžička odpadl ze hry tak já mu to schválně přeji, aby se svým mužstvem uspěl. A Jágr už je leganda podobně jako Wayne Gretzky. Ne nadarmo chtěl mít pan Palaščák ze svého syna druhého Jágra. lol
 

DeletedUser14841

Guest
Tak já si nemyslím, že by to stavěl na Jágrovy koukal jsem na ty přípravné zápasy a klobouk dolů máme tam spoustu mladých kvalitních hráčů a k nim je třeba někoho zkušeného. A o kvalitě gólmanů ani nemluvím letos hodně kvalitní Salák,Kovář ale s Pavelcem moc nesouhlasím měl fazonu jen před playoff v něm sice taky ale zbytek sezony nic moc to spíš Franzouz z Litvínova by si zasloužil repre letos byl suveréně nejlepší gólman.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak máme za sebou úvodní zápas. Se Švédy 5:6 . Až na druhou třetinu, pěkný hokej. Prohráli jsme díky Salákovi, v základním čase i na samostatné nájezdy.

Saláku děkuji, doufám že zítra nehraješ.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Salák proti švédům.Ale ten hokej hraje víc hráčů,než jenom golman.Pořád poukazuješ na svoje znalosti ,ale asi ti je trochu nesympatickej,tak ho znectíš.Je poslední,každá golmanova chyba je ve svým důsledku fatální,ale je potřeba mu pomoci a to v honbě za korigováním výsledku vede celkem do cenzura.Mohl jsem se ted otřít o hráče,kteří nepromněnili nájezdy a taky jim poděkovat a popřát jim,aby si příště nezahráli,ale neudělám to.Tvoje soudy ti neupírám,ale ????.
 

DeletedUser9371

Guest
Teď koukám na notesu na další zápas. S Lotyšskem. Zatím nic moc. Růžička Saláka konečně vyměnil ve druhé třetině za Pavelce. A je to dobře. Salák byl od začátku ze Švédy mimo. Není to jenom o něm, ale je to brankář. Je to jen můj osobní názor, ale po třetím gólu se Švédy měl být vystřídaný. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je to kopyto, nebo prostě neměl svůj den. Střídání je na Růžičkovi. :)
 
33,chyba v komunikaci,nedržím Sal.cenzura,spíš mě nakoplo tvůj jednoznačnej úsudek,že za prohru nese vinu jen a pouze golman. i když je pravdou,že pokud na takovým turnaji chce někdo uspět,tak ten golman musí musí občas chytit i nemožný.Ale nevidíme do Růž.hlavy,pokud zhruba počítal se Sal.jako s 1,tak mu třeba chtěl tím,že ho postavil i včera pomoct.Tady nejde o umí,neumí(spíše umí :-D),ale o psýchu.No a ono se nezadařilo.
 

DeletedUser14841

Guest
Tak já se Saláka za zápas se Švédy musím zastat první 3 goly za ty nemohl chyba obránce nahrává hráči který stojí jednou nohou na střídačce a vtom přečíslení nemá brankář většinou šanci druhý gol z přesilové hry když obránce nechá skoro minutu clonit brankáře tak,že nevidí ani 10cm před sebe a 3 gol náhoda otočka utočniká plácnutí do kotouče a ejhle on je v síti. Včera neměl den 3 střely 2 goly oba stejné pod rukou to by měl chytit ještě že to naši otočili jinak by to bylo fiasko.
 
Laboratorní potkan z Prahy by prohlásil,,máme tady problem,pánové,, ,co je hodno zásahu cenzury? Výraz PRST,nebo píp?
Bude příště spokojenost,když napíšu,že držím jeden z výrustků na dlani někomu v otvoru,který se nachází mezi svaly hýžďovými?:radní:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru