• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MS v ledního hokeji 2014 Minsk

MS v LH MINSK BĚLORUSKO 2014

  • Táhne nás "Růža" (Růžička). Bude zlato

    Hlasy: 8 29,6%
  • Bude stříbro

    Hlasy: 2 7,4%
  • Bude bronz

    Hlasy: 4 14,8%
  • Bude bramborová medaile za 4. místo

    Hlasy: 5 18,5%
  • Totální propadák

    Hlasy: 8 29,6%

  • Celkový počet hlasujících
    27

DeletedUser14841

Guest
Já se musím Jágra zastat na svůj věk furt předvádí skvělý hokej bohužel neměl k sobě toho pravého hráče a nevím proč se tady baví o něm? Hokej je stále kolektivní hra a mě to jako kolektivní hra nepřipadalo. Dnešní hokej už není pro hračičky stal se čím dál více přímočarým a naši hoši se s tím ne a ne vyrovnat radši si budou nahrávat celou přesilovku sem tam a hledat si lepší pozici než střílet a dorážet nebo tečovat. Jenže oni si radši hrajou za brankou a mantinelů a bohužel před tou bránou nikdo není. Překvapil mě finský styl hokeje teda nikdy dřív jsem u nich takový prešovský beton nezaregistroval vždy to byl séíš ofenzivní styl hokeje. A proti 5+1 se špatně prosazuje no hold dodrželi taktiku na 100% a slavili úspěch. Máme spoustu mladých hráčů kteří nemají takové zkušenosti z mezinarodni scény a hold ti zkušení se omluvili pro únavu ale Jagr ve 42 letech ať už to není žádný mladík rád jel a snažil se je to srdcař.
 

DeletedUser7239

Guest
Máme spoustu mladých hráčů kteří nemají takové zkušenosti z mezinarodni scény a hold ti zkušení se omluvili pro únavu ale Jagr ve 42 letech ať už to není žádný mladík rád jel a snažil se je to srdcař.

Hlavně jim chyběl Plekanec. Bez něho to je jakoby jela jen polovina mužstva. :O Jenže se momentálně Montrealu daří tak musel plnit klubové povinnosti. :( Věřím, že kdyby byl v týmu tak by jsme jim to všem natřeli. :P
 

DeletedUser9371

Guest
Gringo ? To je problém NHL v Kanadě a v USA. Oni jsou patrioti, na rozdíl od IIHF, prostě celkově oproti ostatnímu, světovému hokeji. Je nezajímá MS či Olympiáda, ale jen jejich liga. Na MS a Olympiádu posílají jen hráče, kteří už nehrají konec jejich ligy. Na poslední Olympiádě byla výjimka. Ta se už opakovat nebude a oni svou soutěž nepřeruší. Takže v podstatě na MS poslali ty slabší hráče a jak to s námi dopadlo. Kecy tipu, že je v Evropě širší ledová plocha jsou k smíchu. V jejich NHL hraje pomalu 40 % odchovaných evropských hráčů, na vlastních a širokých ledových plochách. Když se nedaří ? Výmluva se prostě najde. A Jágr ? Ten mě posledními výroky v médiích poprvé od jeho éry a znám ho ještě jako dorostence na Kladně zklamal. Takže Plekanec a spol ? Prostě jeli svou soutěž za miliony. Ameriku, Kanadu, stejně tak jako "Rusáky" nepředěláš od počátku jejich věků. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj,v jedný věci má 33 pravdu,řeči o širším place mi příjdou skoro až za hranou,brečet by mohli o to víc amíci,nebo Kanada.To že nehráli o medaile letos je mimo nočník.Dokázali brát med.jindy a třeba zase budou.
Jinak celým turnajem jsme se vyloženě protrápili,tak asi nebylo všechno úplně v cajku.Pokud se přes finský střední pásno dokázali dostat jiný mančafty ,proč ne naši.Oni si ho začarovali jenom pro zápas s námi?
Vůbec nebudu podsouvat našim,že by nechtěli,proto tam asi jede každej,aby uspěl.Je to o jeho jménu,případně penězich ve smlouvách a apd. Mohli přeci polehávat třeba na Bali,máčet nohy v moři a popíjet.
Takže problém bude asi v tom,že na to neměli.A pokud stanoví trenér úkoly a hráči je neplní,tak má asi slabou autoritu.Jestli flegmouš,nebo nervák-vyjde to nastejno.
Lojzu jsem nemusel,ale Růža to nikam neposunul,co ty na to 33?
 
Zase si řekněme, že nový trenér musí dostat nějaký prostor. Po olympiádě převzít mužstvo a připravit se na MS to není hned tak jednoduché. Trenér si musí ty hráče "postavit" to chce domluvu a zařizování. Pamatuju se, že dokonce pár sezon se povedl i přípravný kemp reprezentace. Toto by se mohlo znova povést a mužstvo by nebyl slepenec ale opravdový tým. Snad se to trenérovi povede.
 

DeletedUser

Guest
Tak jako zas úplně nový trenér to u repre není, se tam střídali s Hadamczikem furt, takže už tam byl. Ale tým je jiný, spousta nových hráčů - mladých a je třeba to vystavět od základů. Což ze dne na den nejde. Věřím, že jestliže ti mladí budou hrát pravidelně v klubech, tak půjdou nahoru a s nimi i repre pod taktovkou Růži.
 

DeletedUser1318

Guest
Růžička je trenérem reprezentace od 26. 2. 2014.
MS začalo od 9. 5. 2014.

Příprava národního týmu na mistrovství světa trvala šest týdnů.

Na olympijských hrách v Soči startovali pouze Jágr, Červenka, Novotný a brankáři Salák s Jakubem Kovářem.
Titul mistral světa v minulosti získali Němec, Jágr, Novotný, Rolinek, Červenka, Klepiš, Kašpar a Růžička.
Naopak první šampionát čeká na obránce Ševce, Kindla, Koláře, Zámorského, Vitáska, Jordána, útočníky Sekáče, Gulaše a Zaťoviče. Totéž platí v případě Vladimíra Sobotky, který z olympijské nominace vypadl pro zranění a v národním týmu dosud nikdy nehrál. Na mistrovství světa ho tedy čeká mezistátní premiéra.

Šmídovi, Tlustému, Gudasovi, Zbyňku Michálkovi či Voráčkovi vzaly účast zdravotní potíže. Židlický se omluvil z rodinných důvodů, nové kontrakty v klubech nemají Milan Michálek, Hemský, Palát, Šustr nebo Frolík.

... tak nevím, když ještě připočítám rozhodčí a střevní chřipku - fakt ten výsledek byl tak hrozný... ?
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlasím s Tatem. Čtvrté místo na světě je slušné, na tu bídu z Olympiády a podobně.
Tým je nově složený horkou jehlou. Růžičkovi bych dal ještě jedno MS a uvidíte, že bude líp. Cením si jeho zkušeností na ledě i toho, že dal šanci novým a mladým hráčům a nestaví to za každou cenu jen z hráčů zámořské NHL a necpe tam rodinu, jako třeba Bárynku. :D
Hold každý den není posvícení. Čas ukáže, jestli to Růža nevzdá.
No a Jágr ? Když už tak naříká ? Tak ať se zapojí do trénování. Sestava trenérů Jágr a Růžička ? To by byla krásný práce, ne ? Jsou to zvučná jména a hokejisté srdcem, něco jako kdysi parta trenérů Bukač, Dr. Wohl, Hlinka .....
:)
 

DeletedUser1318

Guest
... No a Jágr ? Když už tak naříká ?...
Já bych ani neřekl, že naříká.
Sám už několikrát říkal, že s přibývajícími léty cítí že, ztrácí na rychlosti.
Možná je zklamaný tím, jak jsme se prokousali posledním mistrovstvím světa.
Možná jej zaskočilo, kolik zodpovědnosti na něj zase bylo naloženo. Nemyslím, že by si chtěl hrát na hvězdu, nebo něco podobného, jenže když se nedařilo, všichni včetně hráčů, fanoušků a asi i trenéra se upnulo k němu, jako poslední naději.
On sám si dávno uvědomuje, že toto není jeho pozice a celkem chápu jeho rozmrzelost nad tím, že někteří fanoušci v některých diskusích tvrdí, že za naším "neúspěchem" je právě on.
Možná ten bleskový rozhovor nestačil k tomu, aby svůj postoj mohl vysvětlit v souvislostech.
Co jsem četl následující rozhovor, i já to vidím trošku jinak, než to vyznělo původně.

http://hokej.idnes.cz/hokej-jaromir-jagr-rozhovor-duvody-konce-v-reprezentaci-pk8-/reprezentace.aspx?c=A140527_173601_reprezentace_cig#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
 
Tak o čem se tady diskutuje? Rozhodčí,střevní chřipka,krátkej čas pro novýho(?) trenéra,zranění chybějící Plekanec,vše na Jágra atd.Resumé: v konečným důsledku na to prostě neměli,eto vsjo.
 
S tím větším kluzištěm, kdysi Jágr říkal, že je to pro náš tým plus. Že jsou na něj zvyklí a tím pádem se jim lépe hraje oproti zámořským hráčům, kteří toto neznají. Ovšem teď jim to bylo zase na překážku.

tak zase příště...
 
Přesně,příště se uvidí,nesnažil jsem se někoho kritizovat,nebo na někoho bejt zlej-prostě já jsem tu realitu takto cejtil. Howgh.
 

DeletedUser

Guest
McBracey Jágr neříká,že velké kluziště byl problém pro celý tým,ale jen pro něho,ale jsi prostě typický čech,nemusím někoho tak ho pomluvím a dalších pět k tomu
 
Neměl jsem v úmyslu pomluvit hráče, akorát jsem potrefil tu nejapnou výmluvu o ploše kluziště, kdy mám za to že se tento hendikep vztahuje na celý tým. Pokud bych si myslel že nehrají obstojně, normálně bych to zkritizoval, nemusel bych do nich nějak obvláště porypovat. Ovšem když to nebyl ospravedlnitelný nedostatek, tak je to pro ně ještě horší. A podle aktivity si myslím, že problém měl on nejmenší...
 

DeletedUser1318

Guest
Já myslel, že Jarda mluví v jednotném čísle první osoby:

Už před čtyřmi lety jsem poznal, jak je obtížné přejít z úzkého na širší hřiště. Sprinter na dvě stě metrů z ničeho nic neuspěje na čtyřstovce. Pokud bych celou dobu nastupoval v Evropě, nebudu mít problém hrát na mistrovství světa.

Zdroj: http://hokej.idnes.cz/hokej-jaromir...entace.aspx?c=A140527_173601_reprezentace_cig

Takže mluvil za sebe a o svém problému...
 
Nahoru