• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledního hokeji 2014 Minsk

MS v LH MINSK BĚLORUSKO 2014

  • Táhne nás "Růža" (Růžička). Bude zlato

    Hlasy: 8 29,6%
  • Bude stříbro

    Hlasy: 2 7,4%
  • Bude bronz

    Hlasy: 4 14,8%
  • Bude bramborová medaile za 4. místo

    Hlasy: 5 18,5%
  • Totální propadák

    Hlasy: 8 29,6%

  • Celkový počet hlasujících
    27

DeletedUser18178

Guest

V sobotu hrajeme s Dány a Slováci s Itálií. Slováci mají na mále, měli by zabrat. V každém případě u nich asi Vůjtek na střídačce končí. Už ho kritizoval hokejový svaz na Slovensku za Olympiádu a teď tohle trápení.
:)


s týmto nesúhlasím, Vujtek je asi najlepší tréner akého sme mali. že olympiáda dopadla tak ako dopadla, čo už, nedá sa furt vyhrávať..a k tomu si nevyberal mančaft, ale vyberali mu ho "odborníci" v plášťoch..
a tento rok máme strašne mladý káder, máme 12 hráčov čo MS doteraz sledovali v tv
 

DeletedUser9371

Guest
Slovensko tomu taky dalo na "sedínku", prohrálo se Švédy. Nevím, ale silně mi to připomíná Hadamczika, jenže v jeho roli je Vůjtek. :(
No a nás dnes čeká zápas s Dánskem. Tak to snad nebude problém. V opačném případě by to bylo už opravdu na hlavu.
:)

G460154.gif
Dnes v 15:45 hodin.
G460154.gif
 

DeletedUser9371

Guest
K pláči, smutné, utahané. Prohrát s Dány ? Tak to je opravdu umění.
Nářez je i tabulka, když se do ní kouknete. Máme základní dvě skupiny. V naší jsme pátí a před námi Slovensko a Francie. Tragedie.
Ve druhé základní skupině na prvních třech místech samá ruská azbuka. Hnus.


Jágr: Je to velká facka, ale potřebná. Jestli nás neprobudí tohle, tak už nic ...
Včera 19:39 - Minsk

Hele "dedečku" ! Na facku jsi Ty a všichni ostatní. A můj vzkaz velkému "Růžovi ? ". Chlape, z líné,utahané a jalové kravky tele nevyloudíš ani modlením. :(
 

DeletedUser7239

Guest
Hele "dedečku" ! Na facku jsi Ty a všichni ostatní. A můj vzkaz velkému "Růžovi ? ". Chlape, z líné,utahané a jalové kravky tele nevyloudíš ani modlením. :(

Nechci být škodolibý, ale zdá se, že Růža přebírá "taktiku" Hadamczika. :P
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Růža je svůj a je to dobrý trenér. Jen mě točí Hadamczik, ten stoprocentně otvírá jeden šampus za druhým na oslavu našeho současného neúspěchu. Ale není všem dnům konec. Teď to válíme online s Nory. :D
 
Krosno, nejdříve jsi poplul odevšivšího trenéra, teď zase mužstvo. Fackovat ansábl je zbytečné, hrajou dobře, na to jakou mají momentální kondici. A myslím že za Jágra si můžou plácat po rameni, přesto že laická veřejnost by už ráda viděla jiného šíbra. Minule jsi řekl, že jak to vybral trenér tak s mančaftem nic nebude i kdyby se snažili sebevíc, teď už jedeš přímo po nich, tady je rozpor...
 

DeletedUser9371

Guest
Výhra nad Nory 1:0. Slabota. Ale držíme rekord v tyčkách a minelech. V každém případě i tady nás rozhodčí 2 x poškodil. Ono celkově, koukám skoro na každý zajímavý zápas, rozhodčí tedy nic moc.
Já to chlape hodnotím zápas od zápasu. Máme šanci jít do čtvrtfinále. Jen to má háček. Poslední zápas a porazit Francii.
:D

20.5. 19:45 Česká republika (Česko ne, to mě tahá za uši) - Francie (ČT Sport)
 

DeletedUser1318

Guest
...Minsk (od našeho zpravodaje) - Direktoriát mistrovství světa v Minsku se oficiálně omlouvá Čechům. Důvod? Špatné výkony rozhodčích, které české hokejisty na turnaji už třikrát poškodily.
Sudí se špatnými rozhodnutími podle IIHF podíleli na prohře s Kanadou, Švédskem i Dánskem...

Sudí mohou za všechny tři české prohry

V první řadě se jednalo o uznanou branku na 2:3 v utkání proti Dánsku, kdy útočník soupeře vlétl do brankoviště Saláka a zabránil mu v zákroku. Komissarov zároveň přiznal chybu také při vyloučení Jana Kováře na pět plus do konce utkání, které Kanada potrestala dvěma góly a tím rozhodla celý zápas. Podle něj neměla platit ani jedna z branek Švédska.

"Po prověření situací uznal, že branka Dánska neměla být pro jasné postavení útočícího hráče v brankovišti uznána. Útočníku Janu Kovářovi měl být – místo trestu na pět minut a do konce utkání – uložen trest na dvakrát dvě minuty. V případě gólu Švédska byla úloha rozhodčích výrazně ztížena rychlostí akce," uvedl v tiskové zprávě mluvčí hokejistů Zdeněk Zikmund.


Celé znění zde:http://sport.aktualne.cz/iihf-se-omlouva-cechum-rozhodci-vas-poskodili/r~96a9bb74df2511e3b31e002590604f2e/

To se to pak hraje jaksi těžko... mimochodem, Komissarov... není to nějaký rus?
:)
 
Všechno se posunuje dopředu v životě i ve sportu,ale i přes kakavou chorobu a nepřízeň sudích mám pocit,že Dány by měl porazit i náš B tým.
Ale když to nejde,tak to holt nejde a 33 zatím nemá trumfy v ruce vzhledem k Lojzovi.Taky jsem ho nemusel,ale...?
 

DeletedUser9371

Guest
Dík za příspěvek Tate. Snad to někdo z IIHF začne konečně řešit. Nejvíc nám ublížil "Rusák", jako hlavní rozhodčí s Kanadou. Do bylo do očí bijící. Hlavně to, že jenom nás vždy vyloučil v jasném útoku a ani jednou v obraně.
 

DeletedUser1318

Guest
Nejsmutnější je, že papaláši na to čumí, nehnou ani brvou, že rozhodčí "neznají" platná pravidla jim asi nevadí a mají napilno vymýšlet dalších šedesát změn.
Nemluvě o tom, že nepokazili jen ta naše utkání.
Nepamatuju, že by někdy došlo až k takovým průšvihům, že by byla nutná omluva (navíc za tři utkání).
Často hrajem v oslabení, to je pravda a problém, jenže na druhou stranu, máme v týmu plno nových hráčů bez zkušeností s reprezentací, vyznat se v tom, co se teda vlastně může a co už ne, je asi rébus.
Chápu, že i hoši v černém jsou jen lidi, na co tam ale sedí videorozhodčí, když třeba výši trestu konzultují s kanadskou střídačkou?
 

DeletedUser9371

Guest
Tate ? Je vymalováno. Teď to běží v rádiu. IIHF se českému hokeji omluví (za ruského rozhodčího i za jiné) a bude to řešit.
V každém případě, jsem celý život pro fér hru i jednání a "Rusák", v roli rozhodčího nepatří do hokeje s Kanadou, Švédy, Finy a USA.
A nejen od roku 1989, ale i před ním. Doufám, že jim rozhodčí zavaří taky a že se do českého národu bude linout smrad, jak "Rusáci" pálí žalem hokejky z neúspěchu na letošním MS a odtáhnou se staženým "uchem" na jejich tancích i z Krymu.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak na jednu stranu je to od IIHF aspoň polehčující okolnost, že ty chyby uznala. Bohužel pro nás, nám to body nevrátí. Smolné je to, že to bylo vše v celkem klíčových zápasech, které nebyly vůbec špatně rozehrané, což se mohlo a patrně i podepsalo na výsledcích. Snad to aspoň z kluků spadne částečně a začnou hrát takový hokej, jakým se prezentovali v prvních zápasech.

Ono i na chybu rozhodčích doplatila také Francie třeba, která měla v poslední sekundě jet trestné střílení proti Švédům, když by dali - šlo by se do prodloužení. Jako tolik chyb v zápasech vážně nepamatuji, nejvíc mě dostalo to Kovářovo 5+dokonce...
 

DeletedUser1318

Guest
Jak říkáš, s křížkem po funuse.
Teď jen aby nenastal opačný extrém, že se bude vylučovat i za škaredý pohled nebo slovní potyčku.
Náš sudí s tím už prý začal včera...
 

DeletedUser7239

Guest
Růža je svůj a je to dobrý trenér. Jen mě točí Hadamczik, ten stoprocentně otvírá jeden šampus za druhým na oslavu našeho současného neúspěchu. Ale není všem dnům konec. Teď to válíme online s Nory. :D

Tak pokud za to nemůže Růža tak potom rozhodčí. :) Neznám žádný jiný sport, kde by se porušovalo tolik hra fair - play (a to se zápas snímá kamerami). :( Samozřejmě podplácený může být třeba i fotbal. Ale to, co udělali rozhodčí nám (já sám jsem zápasy neviděl) je do očí bijící nadřazenost vůčí čechům. No můžeme se snažit jak chceme, ale nikdy nedosáhneme být takovou hokejovou velmocí jako je Rusko nebo Kanada. Na to jsme moc malá země (a i když hokejová) s malým výběrem. :P
 

DeletedUser13017

Guest
Táhne nás "Růža" (Růžička). Bude zlato
Pak jen stříbro, bronz, brambora
Proč tedy není poslední možnost: Potápí nás "Růža". Propadák.?
Ještě že tam není, že za propadák bude moci Hadamczik :-)
Evidentní výtvor fandy Žvejky, který nenávidí Hada :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Hadamaczik není trenér a do nároďáku nepatří. To není o tom, že ho nemám rád, mě je ukradený. Nehodnotím ho jako člověka, ale jako trenéra. A v tom má drtivá většina fandů hokeje jasno. :)

Dnes hokej s Francií byl tedy opravdu zajímavý. 3:0 jsme prohrávali a pak v prodloužení 5:4 výhra.
První třetina byla na odchod od televize. Další dvě jsem konečně viděl zase pěkný hokej, včetně toho s Kanadou, jak nás poškodil "Rusák" v pruhovaném trikotu.

A další rekord. 4 x jsme hráli v prodloužení. To ještě na MS z naší strany nebylo.
:)
 

DeletedUser14443

Guest
Krosna divím se, že nadáváš jenom na ty ruský rozhodčí, ale to, že nám ublížili i americký a kanadský rozhodčí už nevidíš? Sakra alespoň do toho hokeje netahejte tu vaši zaujatost. Díky :-)
 
Nahoru