• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Tipuj umísění našich hráčů na letošním MS v hokeji


  • Celkový počet hlasujících
    50

DeletedUser9371

Guest
Volný pokec o letošním MS (mistrovství světa) v ledním hokeji.

Osobně tipuji, že sestava ČR, která nastoupila na letošní MS pod vedením Hadamczika na zlato a ani stříbro nemá.
Je to můj pesimistický odhad, ale jako správný Čech budu fandit až do roztrhání těla. Na finále, kdyby "Pánbůh nebyl doma" a naši by se dostali, budu online na plátně v některé hospodě. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Tak první výsledek našich máme za sebou. Česká republika Dánsko s odřenýma ušima 2:0. Aspoň výhra. Ale první dvě třetiny byly na odchod od televize. :(
Zítra nás čeká Švédsko, tak to bude síla, jestli budou hrát jak dnes.

Možná nejezdili na tábory v létě - soustředění hokeje , jako já : [spoil]
Krosna%2033%20%C4%8CKD%20Bohemians%20Praha.jpg

Krosna33 v roce 1974 na soustředění hokeje ČKD Bohemians Praha. Třetí z leva. Dolní řada.[/spoil]
 

DeletedUser13514

Guest
Dnešní zápas byl tragédie, co si budeme namlouvat :( Doufám, že se dají do kupy, jinak nepostoupíme ani ze skupiny :(
 

DeletedUser

Guest
Osobně jsem pana Hadamczika jako trenéra nikdy neuznával, takže pod jeho vedením v medaili nevěřím. Na druhou stranu, vzpomeňme na rok 2010, kdy zcela podceňované mužstvo dovezlo zlato.
 

DeletedUser9371

Guest
Osobně jsem pana Hadamczika jako trenéra nikdy neuznával, takže pod jeho vedením v medaili nevěřím. Na druhou stranu, vzpomeňme na rok 2010, kdy zcela podceňované mužstvo dovezlo zlato.

Když vidím Hadamczika, mám mlhu před očima. To je věc, která v hokeji nemá místo a hlavně ne na střídačce "nároďáku".
Sprosté je, že mu potvrdili funkci trenéra "nároďáku" mám pocit na další 3 roky, aniž by počkali na výsledky letošního MS.

Je to přesně ten tip, co by se hodil pro funkci kapitána Titanicu a nebo Concordie ! :(
 

DeletedUser

Guest
Musím říct, že jsi to vyjádřil úplně přesně. Nejvíc mě dojal, už nevím, které MS to bylo, že on hráčům na střídačce nic říkat nebude, oni jsou přece profesionálové a musí vědět co mají dělat. Takže fakt nevím, k čemu tam je. Nepamatuji si, aby některý z trenérů dostal nabídku smlouvy před MS.
 

DeletedUser9371

Guest
Musím říct, že jsi to vyjádřil úplně přesně. Nejvíc mě dojal, už nevím, které MS to bylo, že on hráčům na střídačce nic říkat nebude, oni jsou přece profesionálové a musí vědět co mají dělat. Takže fakt nevím, k čemu tam je. Nepamatuji si, aby některý z trenérů dostal nabídku smlouvy před MS.

No to ani nehledej, to nemá obdobu. Každý trenér měl zásluhy a na základě zásluh se obnovovala smlouva. Prostě Růžička, jako jediný už nechtěl a jména jako Bukač, Hlinka nejsou. Stejně tak jako ve fotbale už nebude Ježek. "SRDCAŘI NÁRODA" vymřeli. :(:(
 

DeletedUser9371

Guest
Tak a máme další zápas za sebou. Jak na Bílé Hoře. Švédové nás rozsekali. Abych nebyl hokejový pesimista, hráli jsme lépe jak včera. Ale na Švédy jsme neměli ani náhodou. No a "psí čumák Hadamczik" ? Ten patří na nástěnku, patami dolu a napínáčky mířit někam tam, kde ho to bude bolet. Možná se vzpamatuje, chytne "slinu" a bude Ty kluky povzbuzovat a hecovat. Třeba jako "nerv Růža" (Růžička). :(
 

DeletedUser

Guest
Švédsko - Česko 4:1 ... Hráli opravdu lépe než včera, ale výsledek.... Mohl být lepší, než prohrát hned v 2. zápase.. :ne: A Hadamczik, strašný... V minulích letech s růžičkou, to bylo lepší... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Zítra (pondělí), máme na programu Norsko. Tak doufejme, že se poučili a "studený čumák" Hadamczik se chytne trénování tak jak má. :(
 
no kdyby naši stejně jako 3 třetinu hráli cely zápas...švedi by měli veeelky problem...ale třeba uznat že švedi byli dokonale připraveni:-):klubun:
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsem dokoukal hokej Finsko - Slovensko. Pěkný hokej. Ze Slováků si může vzít příklad i když prohráli.
A naše hokejisty začít krmit Pizzou. Italové porazili Dány s kterými jsme se tři třetiny v prvním zápase trápili.
Italové opravdu překvapili. Takže na těch jejich špagetách něco bude. :D
 

DeletedUser12110

Guest
Pridam video zahajovaciho ceremonialu

[YOUTUBE]AWPz7EXdQdg[/YOUTUBE]
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkné video. Ještě tak aby bylo video, jak stojíme v ceremoniálu na stupních vítězů. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tak jsme se trápili v dalším zápase s Nory. Pěkná byla druhá třetina. Ta už vypadala jako hokej. Skončilo to 2:2. Takže po samostatných nájezdech (penalty) jsme konečně vyhráli 4:3.
Na tu bídu a ještě s Norskem ? Jen tak tak. :(
 

Deleted User - 31870

Guest
Tenhle zápas už se mi líbil víc, než ty dva předchozí.. Ale stejnak nic moc.. Slováci hrají líp, jen jim chybí štěstí - zatím proti USA vypadají nadějně..
 

DeletedUser

Guest
Aspoň touto cestou bych rád pogratuloval Slovákům k vítězství nad USA. Za svou prozatimní hru si už 3 body zasloužili, po těch dvou smolných těsných prohrách. Ještě jednou GRATULUJI.
 
Nahoru