• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Tipuj umísění našich hráčů na letošním MS v hokeji


  • Celkový počet hlasujících
    50

DeletedUser9371

Guest
Gratuluji lepším v hokeji, Slovákům a pro mě další důvod nenávidět Hadamczika, hrobaře českého hokeje, který má ještě od našeho svazu pojištěnou smlouvu v nároďáku na 3 roky. Další 3 roky budou kruté, jestli se někdo nevzpamatuje. Hnus. :(:(
 

DeletedUser

Guest
Na to ze ste kazdy na neho nadavali to dotiahol daleko podla mna ;) Nepoznam ho ale, tak sa nebudem k tomu vyjadrovat.
 

DeletedUser9371

Guest
Na to ze ste kazdy na neho nadavali to dotiahol daleko podla mna ;) Nepoznam ho ale, tak sa nebudem k tomu vyjadrovat.

Myslíš Hadamczika ? Funebráka hokeje a studeného "čumáka" ? S kterým nepohne nic ? :( Tak to je věc, která k hokeji pasuje asi tak jako beran k vidlím. :(
 
Gratuluji lepším v hokeji, Slovákům a pro mě další důvod nenávidět Hadamczika, hrobaře českého hokeje, který má ještě od našeho svazu pojištěnou smlouvu v nároďáku na 3 roky. Další 3 roky budou kruté, jestli se někdo nevzpamatuje. Hnus. :(:(

To je zajímavé, že když jsme vyhrávali, tak jsi o něm ani nehlesl. jsem zvědavý, co by jsi říkal kdyby jsme si odvezli zlatou...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7818

Guest
Slováci nás daly ale neva my co zažívame každy rok tak vy zažívate 1 za 10 let takže neva a hodně stesti s ruskem dostanete 6:0 a budete rádi. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Mýlíš se McBracey .
Koukni na mé příspěvky hned od založené tématu a na něj, na něj nadávám od začátku. :D
 

DeletedUser9865

Guest
Já s tím Hadamczikem bohužel musím souhlasit, i kdyby přivezl zlato, nijak to nezmění mé valné mínění o něm, ono vůbec u nás v okrese (tím teď nemyslím Brno, ale Opavu), natropil více škody, než užitku.

Každopádně se těším na zítřejší finále a věřím, že to Slováci vyhrají a taky že to bude parádní podívaná, dneska takové nemastné neslané, škoda :)
 

DeletedUser7818

Guest
jo Slováci nezapomeňte kdo vas trénuje ČECH ČECH tak se nedivte že ste vyhrály kdyby vas trénoval nejakej Slovak nebo Kanaďan atd tak by ste skončily maximalně na 5 místě.
 

DeletedUser9371

Guest
Já s tím Hadamczikem bohužel musím souhlasit, i kdyby přivezl zlato, nijak to nezmění mé valné mínění o něm, ono vůbec u nás v okrese (tím teď nemyslím Brno, ale Opavu), natropil více škody, než užitku.

Tak teď jsou to má slova. Přesně takhle jsem psal ještě než jsme dali první zápas. O to mi přesně jde. Prohrávat umím i ve hře. Mě už tady nic a ani chování některých hráčů v telegramech neporazí, ale co mě porazí je Hadamczik. :(
 

DeletedUser

Guest
Hokej bol pekný do zo šťastným koncom pre Slovákov aj tak Vám ďakujem za zápas veľa šťastia o 3 miesto :hoj: o rusku zbornu sa postaráme :D
 

DeletedUser

Guest
jo Slováci nezapomeňte kdo vas trénuje ČECH ČECH tak se nedivte že ste vyhrály kdyby vas trénoval nejakej Slovak nebo Kanaďan atd tak by ste skončily maximalně na 5 místě.

už pre takéto kecy ste si ani nezaslúžili vyhrať:tom:...za výhru sa sa VŽDY zaslúži team, nie len jednotlivec...
 

DeletedUser

Guest
jak som hovoril vyhovarate sa na ceskeho trenera :D tak ste ho nemali odmietnut

ale tak vam treba :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
V práci to se Slovenskými kolegy náležitě oslavíme. Připravíme jim překvapení, krém/hořčice do skříňky/boty a pak se společně zasmějeme sportovním výkonům.
 

DeletedUser9371

Guest
V práci to se Slovenskými kolegy náležitě oslavíme. Připravíme jim překvapení, krém/hořčice do skříňky/boty a pak se společně zasmějeme sportovním výkonům.

Dobře jsem se zase po dlouhé době tady zasmál.
Škoda, že že mezi mými topenáři není ani jeden ze Slovenska. Skříňky v šatně mají. lol
 

DeletedUser

Guest
team bez kvalitniho trenera je jen seznam jmen:)

aj ten najkvalitnejší tréner, ktorý bude trénovať nejakých hráčov z nejakej Hornej dolnej sa s nimi nedostane k medailám :)

Oni to vyhrali všetci spolu...ale.....aspoň sa máte na čo vyhovoriť :mocking:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dobře jsem se zase po dlouhé době tady zasmál.
Škoda, že že mezi mými topenáři není ani jeden ze Slovenska. Skříňky v šatně mají. lol

Krosna, nic neboj, příští sezonu prodáme Hadamčíka na Ukrajinu a toho československého trenéra povoláme do našeho nároďáku. Určitě to půjde nabídneme mu více peněz než měl teďka, příjde rád. Tým máme dobrý, tak to příště musíme vyhrát. Slyšel jsem že letos hrál Mojžíš vs. Satan, takže zlo zvítězilo nad dobrem. Ale není všemu času konec, dobro opět povstane a jak se píše v našem státním znaku; Pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí. A my se budeme opět tetelit na výsluní hokejové slávy...
 

DeletedUser

Guest
Krosna, nic neboj, příští sezonu prodáme Hadamčíka na Ukrajinu a toho československého trenéra povoláme do našeho nároďáku. Určitě to půjde nabídneme mu více peněz než měl teďka, příjde rád. Tým máme dobrý, tak to příště musíme vyhrát. Slyšel jsem že letos hrál Mojžíš vs. Satan, takže zlo zvítězilo nad dobrem. Ale není všemu času konec, dobro opět povstane a jak se píše v našem státním znaku; Pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí. A my se budeme opět tetelit na výsluní hokejové slávy...

Příští rok to už vyjde, ale on se nejmenuje Satan, ale Šatan :)
 
Nahoru