• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Tipuj umísění našich hráčů na letošním MS v hokeji


  • Celkový počet hlasujících
    50

DeletedUser

Guest
Pred zápasom arogantné namyslené priblbé komentáre po celom internete a po zápase výhovorky a urážky na stranu Slovenska, dalo sa čakať od našich "bratov" ;)

Fínsko s nami okrem toho, že u nás vyhrali posledné MS nemajú nič spoločné, ale neskutočne nás podporujú, naozaj hanba..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
aj ten najkvalitnejší tréner, ktorý bude trénovať nejakých hráčov z nejakej Hornej dolnej sa s nimi nedostane k medailám :)

Oni to vyhrali všetci spolu...ale.....aspoň sa máte na čo vyhovoriť :mocking:

to nejsou vymluvy, tj fakt. kdybyste meli permanentne kvalitni tymy i s trenery, tak mate vice uspechu a nemusite se trast blahem, kdyz jednou za 10 let porazite CR:)
 

Deleted User - 31870

Guest
A vám nepřijde divný házet všechny do jednoho pytle? :) Já to třeba přála oběma týmům - bez ohledu na to, jak dopadne společný zápas.. A jestli budete vy první či druzí a my třetí nebo čtvrtí, na tom nesejde - hlavní je, aby byl vidět krásnej hokej.
 

DeletedUser

Guest
to nejsou vymluvy, tj fakt. kdybyste meli permanentne kvalitni tymy i s trenery, tak mate vice uspechu a nemusite se trast blahem, kdyz jednou za 10 let porazite CR:)

ale prosim ta ja som rad ze tam nejsme kazdy rok..praveze ked sa tam raz za cas dostaneme tak si to aj poriadne uzijeme.. nie jak vy dojdete tam jak namyslene nechcem povedat co a idete .. nuda nuda nuda .. ked ste vyhrali na posledy zlato tak bolo po chvili ticho skratka jeden zasadny rozdiel medzi nami je ten ze my hrame srdcom vy nie ... vy si tam dojdete jak najvacsi..preto vas nikto nema rad ..ano aj kvoli tomu ze vyhravate ale to co robite... ale tak vyhrali sme vy ste prehrali tak pššt
 

DeletedUser

Guest
myslim, ze vy slovaci zase v tom vidite vic nez ve skutecnosti je:) uz od vzniku CSR mate dojem, ze vas cesi furt nejak okradaj, uzurpuji vam moc atd.

vic se k tomu vyjadrovat nebudu, protoze je to tady zamyndrakovane:)
 

DeletedUser

Guest
A vám nepřijde divný házet všechny do jednoho pytle? :) Já to třeba přála oběma týmům - bez ohledu na to, jak dopadne společný zápas.. A jestli budete vy první či druzí a my třetí nebo čtvrtí, na tom nesejde - hlavní je, aby byl vidět krásnej hokej.

Souhlasím, i když, já přece jenom víc fandil Čechům než Slovákům. Nejhorší jsou ti zarytí vlastenci - teď jsem viděl na Facebooku stránku "Modlíme se za leteckou havárii slovenského hokejového týmu". Hodně lidí už na to upozorňuje, a spoustu lidí to nahlašuje jako stránku s nenávistivým obsahem proti určité skupině lidí, ale nic se pořád neděje... Zajímalo by mě, jestli už se k těmhle žádostem u Zuckerberga dostali, nebo to zamítají. Těch 800 lidí co to "lajklo" v čele s adminem to nemají v hlavě v pořádku...

Nicméně, teď si jenom přeju, aby jste ty rusáky pěkně rozdrtili. :)
 

DeletedUser

Guest
toto je fakt hnusné...ale píšu tam aj češi, že to už je teda fakt moc...

tak myslím stačilo na oboch stranách :) ja a aj ostatní koho poznám budeme držať čechom palce dnes aby získali bronz a myslím, že oni budú zase držať večer nám :good:
 
A vám nepřijde divný házet všechny do jednoho pytle? :) Já to třeba přála oběma týmům - bez ohledu na to, jak dopadne společný zápas.. A jestli budete vy první či druzí a my třetí nebo čtvrtí, na tom nesejde - hlavní je, aby byl vidět krásnej hokej.

To se potom ale nemusí mistrovství vůbec konat a můžeš se dívat na ligu anebo NHL, tam je kvalitní hry habakuk. Tobě třeba na tom nesejde, ale druhým na tom záleží. Jestli tě nětěší výhra nároďáku, tvoje věc, ale nás to potěší a fandit cizím před vlastními nebudu. Já nevím proč bych měl dělat nějaké opičky, když vím že bych byl raději kdyby vyhráli naši. A vůbec, když slyším takové umělé řeči o tom že; "vyhrál dobrý hokej", tak se mi chce smát. Každý si dneska hraje na dobrého, to je jak z výchovného kresleného večerníčku, tohle prostě k ničemu není.
 

DeletedUser

Guest
Pravda - já jsem z prohry velice zklamán a je mi jedno, že proti nám hráli Slováci.
 

DeletedUser9371

Guest
Takže, přátelé Slováci !

Večer Vám držím palce, budu fandit, aby v Rusku zažili ponižující porážku.
Na dnešní český hokej s Finy nekoukám, zapnu si až večer zprávy, jak jsem znechucený ze včerejška. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Večer mi dej info. Vypnuto doma všechno: televize, rádio. Nic nechci slyšet až výsledek.
Večer si vychutnám super hokej Slováků : "Nad Tatrou sa blýská a hromy v Moskvu budou bít" : :D
 

DeletedUser9371

Guest
Gratulujem Vám :klubun:

Jestli gratuluješ nám "Čecháčkům" k bronzové medaili, tak není k čemu, po včerejším výkonu na ledě proti Slovákům.
Ale můžeš gratulovat "zvonařům". Protože z té bronzové medaile budou zítra odlity bronzové zvony. V každém městě v ČR a v každém kostele budou zavěženy a budou bít na poplach. To proto, že Hadamczik má podepsanou smlouvu těsně před tímto MS 2012 na další 3 roky a ty zvony snad probudí ze spánku svaz českého ledního hokeje ! :(:(
Slováci, večer se držte ! :72:
 

DeletedUser

Guest
Přesně, ať ten aktuální stav 1:1 nezůstane stejný a ať dáte minimálně ještě pár golů! :)

P.S.: Je smutné, že ta medializace té stránky na Facebooku přispěla i k většímu počtu lajků.
 

DeletedUser9865

Guest
Achjo, to je škody, to je škody... Ale byl to docela pěkný zápas :)
 
Nahoru