• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2013

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

LETOŠNÍ VÍTĚZ MS V LEDNÍM HOKEJI ?

  • DÁNSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • BĚLORUSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • SLOVINSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • NORSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • USA

    Hlasy: 0 0,0%
  • FRANCIE

    Hlasy: 0 0,0%
  • LOTYŠSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • RAKOUSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • NĚMECKO

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    42

DeletedUser13514

Guest
To se pleteš :) Rok 2010 byl náhodou pro náš nároďák zlatý.

Jedno notoricky známé video z toho roku

[YOUTUBE]9yR76-ocYsU[/YOUTUBE]
 

DeletedUser9371

Guest
Jasně, psal jsem to z hlavy. Který to byl rok ? Víte to někdo ? :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nám začíná dnes další komedie. Tohle snad dají, jinak je to pak už na výpověď z pracovního poměru hokejista za ČR. :D

ČT SPORT

Česko - Dánsko
dnes odpoledne v 16:15 hodin

Slovensko - Lotyšsko
dnes odpoledne v 19:15 hodin
 

DeletedUser9371

Guest
No,to tedy neurvali, Kluge. Co urvali ? Je totální nechuť národa ČR, koukat a fandit tomu, čemu se říká lední hokej.
Zase se budu opakovat, ta zrzavá věc, kyselý čumák, věc která nemá srdce a nic společné s hokejem, při pohledu na něj připomínající kdysi "TICHONOVOVA" (CCCP) ? Tragedie. Trápili se až do konce utkání. Konec ? Nájezdy ? Náhoda. Docela mě mrzí, že nás Dánové poprvé od roku 1947 nedali. Měli by co slavit.
Máme plnou ligu mladých a super hokejek (Plzeň, Sparta ....). Proč se jim nedá šance ? Protože ta zrzavá věc lpí na zámořských hráčích. Ale na jakých ? Na těch, kteří dřepí na střídačce a nehrají, ty na MS pustí. Ti, kteří hrají ? Tak těm teď stále běží NHL a ty sem k rádoby trenérovi ČR Amerika nepustí. Aby jim neublížil.
A to, že staví a to všechny zápasy na Voráčkovi, Hudlerovi, Michálkovi ? To je málo.
Tragedie stahovat obranu, útok, rozehrávky, přihrávky tím paskvilem "furt" za bránu ? To je naprosto k ničemu. Střídání, když jde útok ? To je na hlavu padlé.
Hadamcziku ? Táhni odkud tě vítr zavál k hokeji, nejsi ani hokejista, natož trenér a to roky. Od doby, kdy si do "nároďáku" vlezl Tě jedině ctí to, že jsi bohatý a neděláš to pro peníze. To je opravdu málo.

No a Francie ? Porazivší Rusáky ? Bez komentáře, překvapení a jen můžeme gratulovat, stejně tak jako k super výkonům Švýcarů.

Hadammcziku ? Střes se, jdou na Tebe Slovinci (poprvé na na MS) a Kanada. Čím překvapíš ? Mě už tedy ničím, jedině tím, že zavedeš pravidlo na trvalé střídání do konce trenéra na jeho vlastní žádost, pro neschopnost vést kolektiv a ztrátu důvěry.
:( :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Možná,snad,asi máš v jistých věcech větší rozhled než já,ale pokud tam máme takový hráče(kvalitativně lepší),než jsou třeba Švýcaři,tak by jim měli vyseknout roucho bez ohladu na trenéra.
Rád používáš ,,ukázaná platí i v mariáši,,.
10x ti budu říkat,jak hrát betla a bude mi to prd platný,pokud si to neuhraješ sám.
Leckdy stačí jeden jedinej chlap(hráč) v kabině na to,aby to dokázal otočit.Pořádně ten zbytek vybláznit,nadat všem okolo.Pokud je jich tam 10,který jsou si nějak rovný a jeden druhýho nedokáže pomilovat,tak v době,kdy jim v podstatě jdo o kulový a mají to na salámu,tak je nevyblázní ani pan ,,Hlína,,.
Máš dojem,že kdyby třeba Vengloš trénoval Lopatáře Choustníkovo Hradiště,tak že by hrál Ligu mistrů?.
Jen pro úplnost-nikterak se nezastávám Lojzka,ale ti hráči buď umí,nebo neumí. Nebo na to kakají?
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tu máme další tragickou komedii, anebo ne ? V každém případě máme co dělat, vyhrát a ještě aby Norsko prohrálo, když se kouknete na tabulku základní skupiny.
Nováček na MS Slovinsko ? Neviděl jsem jejich hokej, takže se těším co předvedou. Co předvádí naši ? To vidíme.
:)

ČT SPORT
Slovensko - Rakousko
dnes v 15:15 hodin

ČT SPORT
Slovinsko - Česko
dnes v 16:15 hodin.

518bc7788e0db568ee3e0200-160957.jpg
To je ON ! Mých nervů šampion !

A jeho výrok : "Z týmu jsem zklamaný, horší už to být nemůže, stýská si Hadamczik po trápení s Dány " ? On si snad nevidí do huby. Může být hůř, nepostoupíme ze skupiny. Zklamaný ? Zklamaný je z Tebe celý národ a tým ? Ten je taky o tom, kdo ho vede , ty optimisto. Co jsi pro to udělal za ty roky ? Lamo ! :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
10x ti budu říkat,jak hrát betla a bude mi to prd platný,pokud si to neuhraješ sám.

Tak s tímhle musím souhlasit.Já Lojzka nemusím vždycky to pod ním bylo trápení i když se podařilo nějakakou tu medailu získat.Ale jak píšeš je to taky o hráčích je to v jejich hlavě jak hrát musejí vědět,že je něco špatně že za první třetinu vystřelí na bránu jen 7x mno ono z poza brány se špatně střílí na bránu a když před bránou nikdo není na střelu a na dorážku tak jak potom mužou dávat goly a ty přesilovky oni si 2 min nahrávají sem tam a 2x vystřelí a to ještě mimo.Včera bylo vidět že dali gol a snažili se ho do konce zápasu bránit a to je potom vždy problem bo soupeř většinou udeří a to se taky včera stalo.A dneska Slovinsko??POkud na ně nevlítnou od začátku a nevstřelí aspoň 2-3 goly v prvni třetině zase to bude trápenka a muže být taky se špatným koncem a jednou s největších ostud za poslední roky.
 

DeletedUser9371

Guest
Já to ještě taky doplním, kdo to sledoval bedlivě ? V první třetině z naší strany na bránu ani jedna střela (s Dány).
A je to jak píšeš, je to o kolektivu a ten taky tmelí trenér, ne ?
Opravdu hrajeme divný, obranný hokej. Furt za bránou, než se rozjedou ? Toho času co promarní.
:(
 

DeletedUser14841

Guest
Ono čas na rozjezd už žádný není dneska Slovinsko a pak už jenom Kanada a Norové i když popravdě proti Kanedě,která hraje spíše ofenzivnější hokej byse nám mohlo hrát líp ono proti těm betonářům jako je Dánkso,Norsko atd. se hraje špatně každému jen někdo najde způsob jak tam ten puk do te brany protlačit.Což náš styl hura všichni za branku nějak nedovoluje.
 

DeletedUser9371

Guest
Já to najdu, kdy jsme nepostoupili ze skupiny. V neděli večer to sem dám. Mizím na školení, jak skončíme se Slovinci, to si ujít nenechám (premieru Slovinců s Čechy). :D
 

DeletedUser9350

Guest
Po MS najímáme pro tým ČR trenéra Tichonova a pronajímáme pro mužstvo kemp na Sibiři.
 

DeletedUser9371

Guest
Nebojte, Hadamczik povolá posily na finále z Ugandy, JAR, Egypta a Mongolska. On hráče mladé, kvalitní z naší ligy nemusí.

Dali jsme je, Slovince 4:2. Ale ? Kdo je spravedlivý ? Hrozný hokej. Slovinci na jedničku až do konce. Z naší strany to byl trochu hokej v poslední části třetí třetiny.
Pavelec ? Tak ten byl na jedničku, jinak nám nasázeli minimálně další 7 gólů.
A znovu jen pěkný hokej od Hudlera, Michálka, Voráčka.
Vydřený, utahaný, nervózní, obranný hokej z naší strany.
Snad si z toho už vezmou ponaučení, že hokej je i o útoku.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Citace Hadamczikovi lži z médií :

Za špatné výkony se stydíme i kvůli národu, který nám fandí, přiznává Hadamczik
Dnes 08:57 - Stockholm.


Já to uvedu na pravou míru. Za špatné výkony se nestydíme My, jako kolektiv hráčů, ale ON, jako Ty Hadamciku ! Mluv v jednotném čísle, lamo. Jsi trenér, vybral jsi si kolektiv hráčů, jen Ty a ten máš tmelit, vést, určovat taktiku. Tu Tvou, obrannou, lazare !
My fandíme i když se nám nedaří, jsme Češi ! Narozdíl od Tebe, který nemá srdce fandy, který je tak kamenný, až z toho mrazí.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Konečně kvalitní soupeř, jak pro nás, tak pro Slováky. Otázkou je, jestli to je dobře, po naších výkonech od zahájení MS. Na slabých jsem si vylámali zuby, tak snad na těch silných se zadaří.
V každém případě, tohle už snad bude hokej.

Norové vyhráli, takže, jak nebudeme mít výhru ? Je opět historicky vymalováno a já zase můžu znovu, jako každý rok u televize
řvát : "Hadamcziku ? Táhni do *někam do pšenice* !". "Ty si nesmrtelnej ?".
:(

Hlavně, aby po dnešním zápase neměl takovýhle výraz : "Co jsem to udělal !".
is
:D

ČT SPORT
Kanada - Česko
Dnes v 16:15 hodin.

ČT SPORT
Slovensko - Rusko
Dnes v 19:15 hodin.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tak a teď je to ve *švestkách*.
Prohra 1:2 s Kanadou. Teď nezbývá, než, aby večer vyhrálo Švýcarsko. Jinak jedou domů a osobně mám sto chutí si jít zapískat na letiště. Mám to tam pěšky asi 15 minut. :(
Tentokrát, i když mě z toho huba bolí, co řeknu, Hadamczik je v tom nevinně. Prohráli jsme si to sami, častým vylučováním, včetně zbytečného faulu tři minuty před koncem. Kecy nemají cenu, faul to byl. Rozhodčí nám naopak pomohl, spousty toho z naší strany pustil.
A nechat si dát trest 2 minuty za špatné střídání ? Tak to je chyba hráčů maximálně v přípravce (věk hokejisty 4 - 5 let).
V každém případě, jediný hokej který byl z naší strany útočný od první vteřiny první třetiny. Škoda, tak to mělo být od prvního zápasu.
:(

Aktuálně :

Švýcaři, děkujeme ! Vyhráli jste 3:1 nad Nory, kterým jednoznačně nadržoval Kanadský rozhodčí (sprosté a okaté) a tím nás nevyhodí po našich tragických výkonech z MS v LH 2013. Díky Vám, máme šanci, poslední, porazit v úterý Nory a zachránit si tak
postup ze základní skupiny.
To dáme, protože, po takovémle fiasku, co jsme předvedli se snad chytneme za rypáky. Hlavně ty, lamo, Hadamcziku !
Máš štěstí, pánbůh nebyl doma. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru