• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS v ledním hokeji 2013

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

LETOŠNÍ VÍTĚZ MS V LEDNÍM HOKEJI ?

  • DÁNSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • BĚLORUSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • SLOVINSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • NORSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • USA

    Hlasy: 0 0,0%
  • FRANCIE

    Hlasy: 0 0,0%
  • LOTYŠSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • RAKOUSKO

    Hlasy: 0 0,0%
  • NĚMECKO

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    42

DeletedUser9371

Guest
Tak, díky Švýcarsku máme poslední šanci o postup ze základní skupiny MS v LH 2013.


ČT SPORT
Slovensko - USA (fandíme taky, ne ?)
Dnes 11:15 hodin

ČT SPORT
Česko - Norsko
Dnes 16:15 hodin

Dnes to dáme. Poučeni, kam až to taky jde dotáhnout, když se nehraje hokej, který jsme předvedli s Kanadou. Jediný, útočný a pěkný hokej.
A vzkaz pro studený čumák Hadamczika ? "Chlape, zůstaň v kabině, vytři klukům sprchy, pokliď šatnu, vychlaď na oslavu šampáňo, pokecej o taktice v ledním hokeji s uklízečkami toalet a hlavně ? Nelez na střídačku, kluci to zmáknou. Hlavně bez Tebe !".
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A pálej to tam... 5:0 :) Krásnej hokej dnes :) Plekanec s Židlickým jsou pro ně hlavně psychická opora, + taky samozřejmě asistence Plekyho a skvělá obrana Židlickýho :)
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný zápas. K tomu není co dodávat.

Teď mají možnost reparátu se Švýcary. :D

16.05.13 14:45 Stockholm

Švýcarsko - Česko
 

DeletedUser9371

Guest
G460005.gif
Tak jsem to rozchodil až dnes. Po výkonu se Švýcary jsem byl zhnusený.
V každém případě, vyhrál lepší a to jsme my nebyli, ani náhodou.
Doufám, že se bolševičtí a post bolševičtí pohlaváři, krutě za zenitem a důchodového věku ve vedení svazu ledního hokeje konečně probudí ze sna a vyrazí Hadamczika. Ten tam opravdu nemá co dělat.
A stavět celý náš hokej na obranné taktice je jak vidno naprosto k ničemu. Dnes se hraje útočný hokej a hokej o střední pásmo. Tupá Hadamczikova taktika za vlastní bránou, věčně ztráta času ve hře, střídání ve hře a ještě blbě (tresty 2 minuty za špatné střídání) když jde na nás útok ? Tak to je "Lojzo" naprosto školácká chyba v hokeji. Opakovaná v každém zápase. To děláš schválně ? Ty lamo ?
A stavět náš hokej stále na utahaných hráčích ze zámořské NHL ? Máme spousty dobrých, mladých hráčů v lize a zapálených do hry. Dejte jim šanci. To jsou hráči, kteří se nebudou šetřit ve hře, aby si neudělali "bebíčko" a přišli tím o mamon v zámořské NHL, podle jejich smluv.
Je opravdu škoda, že se nikdy nepodaří, aby dala zámořská NHL pauzu, když je MS a tím povolat k rodnému krbu naše hráče, kteří se hokej učili hrát v ČR.

Takže, Hadamcziku, prosím Tě, moc, na kolenou, dolezu třeba i do budky v kostele a způsobím zpovědí kolaps faráři, ale táhni od hokeje. Neubližuj českému hokeji, co Ti udělal ? Proč si na něj tak zlý ? :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Krosno z každého Tvého názoru mám takový pocit, jako kdybys ty byl v dané věci odborníkem.
Takže, Krosno, prosím Tě, moc, na kolenou, dokaž nám, že jsi opravdu tak dobrý :D
 
Krosno z každého Tvého názoru mám takový pocit, jako kdybys ty byl v dané věci odborníkem.
Takže, Krosno, prosím Tě, moc, na kolenou, dokaž nám, že jsi opravdu tak dobrý :D

Poslouchej ho někdy a zjistíš že hrál hokej, dostal se s ním za hranice. Jeho brácha je aktivní hráč, pohybovali se okolo hokeje od mala. Takže určitě tomu rozumí.

Ps: akorát že to moc prožívá a píše to samé dokola...
 

DeletedUser

Guest
Tak jestli to je pravda,v tom případě se omlouvám,netušil jsem,že má něco zažito.
 

DeletedUser7239

Guest
Podle mně za to Hadamczik nemůže. Prostě nemáme tolik hráčů typu Plekanec (můj sok v lásce). Já ho tedy nějak moc nemusím, ale je to jediný hráč, který ten náš hokej oživil. :)
 
Jestli jsem dobře vyrozuměl, tak Krosna píská hokejové zápasy. No kdo jiný než rozhodčí by tomu měl rozumět, že jo... :D
 

DeletedUser9371

Guest
Mecu ? Krosna pískal a i ligu. Ale už nepíská, dopískal věkem. 32 let na bruslích (včetně hry), denně i 6 hodin. Dnes už pískám jen na na Westu, bolestí z prohraného duelu.
Hokeji snad trochu rozumím. Na led už lezu jen s veterány ligy a s bývalými kolegy rozhodčími, něco jako "sranda mače" a dokázat si, že mladým ještě i stíháme. Jen to trochu už po ránu, když vstáváš bolí a vrže.
No a dnešní hokej ? Že to Hadamczik staví po vzoru kdysi Rusáků ? Hrát za vlastní brankou ? Počkat si až se seřadí v předu křídla a centr ? Dát dlouhý pas na křídla ? To je super taktika, jenže na ni nemáme. Pas letí na paty bruslí rozjetému útočníkovi a ten to ještě radši odehraje jinam (přihrávka), aby se toho zbavil a nebylo to na něm, že to pokazí. A ještě pro jistotu dozadu. A i kdyby to nepokazil ? Tak na "brejky" (rychlý odraz, utržení se a uniknutí sólo) taky už nemáme, hráče.
Takže, jak jsem psal a "zase se opakuji", kdo mě na to už v příspěvku upozornil. Hrajeme hokej obranný, ve vlastní třetině a za vlastní brankou. Hokej, ten dnešní, ten je o středním pásmu (mezi červenými čárami). No a Hadamczik ? Ten na to nemá, sladit útočnou hru, stejně tak jako ladit či tmelit "srdeční kolektiv hráčů".
U mě to je hokejový lazar. A nedej bože, řečeno ústy ateisty (neznaboha), jestli se za rok objeví v nároďáku na střídačce jako trenér ? Na auto si už naši národní vlaječku nedám. Nehodlám dělat šaška takové hokejové nule. Jedině, že by byl na střídačce jako "otvírač dveří" při střídání, jenže ? Kdo sledoval letošní cvrkot, tak ví, že ani to nezvládl a dostali jsme za to vyloučení (přílož mnoho hráčů na ledě). Ani ty hráče neumí krotit při střídání ve hře.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Poslední má reakce, k debaklu našich hokejistů v tomto tématu.
Chce se mi zvracet. Výbor svazu ledního hokeje potvrdil i nadále za trenéra naší reprezentace Hadamczika. Nic mu nevytkli a jede dál.
Mě je jedno, jestli je to Polák, nebo Čech, ale co mi jedno není ? Není to hokejista a hokeji rozumí jako jako já soustruhu.
Přátelé ledního hokeje, třeste se, za rok bude hůř.
:(
 

DeletedUser8423

Guest
Není ho za koho vyměnit, musíme počkat až Slováci vyhodí Vůjtka. To je pro mě, od doby co není Hlinka, už léta letoucí jedinej možnej adept na kouče repre.
 

DeletedUser9371

Guest
Na Vůjtka jsem zapomněl.
Co tahle ze staré gardy hráčů ? Pavel Richtr, Jirka Hrdina .... ? Pár by se jich našlo.
Ostřílené hokejky s autoritou a 100 % vím, že Ti hle dva by hledali v naší lize a mladou krev a ne ty utahané zámořské posily, co se bojí, aby
si neudělali úraz.
:)
 

DeletedUser7239

Guest
Já osobně bych si představoval jako trenéra naší reprezentace V. Růžičku. :) Ale stejně si myslím, že ani sebelepší trenér nic nezmůže, když nemáme schopné hráče. :(
 
Nahoru