• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MS vo futbale 2014

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

Kto vyhrá MS 2014

  • Mexiko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kamerun

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chorvátsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chile

    Hlasy: 0 0,0%
  • Holandsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Austrália

    Hlasy: 0 0,0%
  • Pobrežie Slonoviny

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kolumbia

    Hlasy: 0 0,0%
  • Japonsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Grécko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Taliansko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kostarika

    Hlasy: 0 0,0%
  • Anglicko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Šviajčiarsko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Honduras

    Hlasy: 0 0,0%
  • Francúzko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ekvádor

    Hlasy: 0 0,0%
  • Irán

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bosna a Hercegovina

    Hlasy: 0 0,0%
  • USA

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ghana

    Hlasy: 0 0,0%
  • Rusko

    Hlasy: 0 0,0%
  • Južná Kórea

    Hlasy: 0 0,0%
  • Alžírsko

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    13

DeletedUser7836

Guest
Takže dnes začína vyraďovacia fáza - osemfinále, ktorá nám piniesla mnoho prekvapení v podobe účasti respektíve neúčasti niektorých tímov.
Tu máme nasledovné dvojice. Kto podla vás postúpi ďalej ?

28.06. 18:00 Brazília - Čile
28.06. 22:00 Kolumbia - Uruguaj
29.06. 18:00 Holandsko - Mexiko
29.06. 22:00 Kostarika - Grécko
30.06. 18:00 Francúzsko - Nigéria
30.06. 22:00 Nemecko - Alžírsko
01.07. 18:00 Argentína - Švajčiarsko
01.07. 22:00 Belgicko - USA
 

DeletedUser7836

Guest
Hm, neprekvapilo by ma po doterajšom priebehu, žeby boli z týchto dvojíc samé 1tky.
Mohol to byť pekny kurz :D
 

DeletedUser7239

Guest
Takže dnes začína vyraďovacia fáza - osemfinále, ktorá nám piniesla mnoho prekvapení v podobe účasti respektíve neúčasti niektorých tímov.
Tu máme nasledovné dvojice. Kto podla vás postúpi ďalej ?

Můj tip je, že si to rozdá ve finále Brazílie s Argentinou ve kterém vyhraje domácí. Nizozemsko skončí třetí. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Osobně mě potěšilo, že si Španělsko zahrálo jen dva zápasy a mastilo domů, jak je zvykem u našeho fotbalového nároďáku.
Přeji Všem, co se probojovali. V každém případě budu "pískat" proti Němcům, ty nemusím, stejně tak jako "žabožrouty".
Na stupni vítězů bych viděl a vsadil jsem si na Nizozemce (Holandsko).
:)
 

DeletedUser

Guest
Tak včera už jsem se trochu obával, ale moje milovaná Argentina se ještě drží, ale bojím se že s Belgií už to bude horší :D
 

DeletedUser9371

Guest
Zítra (pátek ) 18:00 Francie - Německo (ČT Sport)

Těžký výběr, komu přát. Doufám, že Francouzi srazí hřebínek Němcům. :)
 

DeletedUser7836

Guest
04.07. 18:00 Francúzsko - Nemecko
04.07. 22:00 Brazília - Kolumbia
05.07. 18:00 Argentína - Belgicko
05.07. 22:00 Holandsko - Kostarika


Takže vidím to takto. Postúpi Nemecko, Brazília, Argentína, Holandsko. V semifinále bude úspešnejšie Nemecko a Holandsko a vo finále vyhrajú Nemci.
Dúfam, že mi to nejvyjde a vyhrá to Argentína :D
 

DeletedUser7239

Guest
Brazílie - Německo 1:7. Tak mám takový dojem, že si Brazílie spletla fotbal s hokejem. lol
 

DeletedUser13789

Guest
Taky jsem se docela smál. Ne, že bych to přál Němcům, to ani náhodou, ale seděl jsem u PC, občas kouknul na televizi a jenom jsem slyšel GÓL, GÓL, GÓL, atd... :D
K tomu ještě ten Kloseho 16. gól.. vyšoupl Ronalda z historie... Těm Brazilcům se to nějak sype pod rukama :D
 

DeletedUser3617

Guest
No co, chystali stadión a všechno kolem toho a nezbyl čas na tréning :)
 

DeletedUser9371

Guest
To je porce gólů, co nepamatuji u takových soupeřů. Sedm flastrů. Mazec a pořádná ostuda. Tak to asi nikdo nečekal. :)
 

DeletedUser17592

Guest
10513409_10152199607076724_3547353025463366474_n.jpg
 

DeletedUser13789

Guest
To je porce gólů, co nepamatuji u takových soupeřů. Sedm flastrů. Mazec a pořádná ostuda. Tak to asi nikdo nečekal. :)

Je to "nejvýživnější" výsledek historie MS v této fázi turnaje, nejhorší porážka Brazílie v historii, Němci díky výsledku sesadili Brazílii z prvního místa v gólech nastřílených za celou historii MS, k tomu ta šestnáctka Kloseho a navíc Němci postoupili do finále MS už poosmé v historii. Docela nálož úspěchů :-D

nechutná záležitost... :D
 

DeletedUser

Guest
No a to si myslím, že můžou dostat dobrou kanonádu ještě od Nizozemců :-D No a moje Argentina je ve finále, takže spokojenost. A myslím si že mají na to i uspět, sice to není kdo ví jak atraktivní přímočarý fotbal, ale ta zabezpečená obrana včera krásně vynulovala Nizozemce a nepředvedli nic, až snad na tu jednu šanci Robena. Takže jsem zvědavý :-)
 

DeletedUser13789

Guest
...ta zabezpečená obrana včera krásně vynulovala Nizozemce a nepředvedli nic, až snad na tu jednu šanci Robena.

V tom zápase jsem byl nezaujatým fanouškem (nebo spíš zaujatým na obě strany). Souhlasím s Tebou, na druhou stranu ale úplně stejně vygumovaný byl i Messi. Nepředvedl vůbec nic. Co se týče fotbalového pojetí a atraktivity předvedené hry, bych postup přál spíš Nizozemcům, Argentina dala za celý turnaj jen 7 gólů a zatím nevyhrála víc než o gól.

Ale co... stejně to vyhrajou Němci... bohužel!
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, v neděli to bude krásný fotbal. Fandit budu samozřejmě Argentině. Němcům nikdy. A Ti naši "fotbaloví" lazaři ? Zase mají plnou hubu keců a rad. Ti nemají vůbec co komentovat :

Včera 17:38 - Praha
Ve finále mistrovství světa sice čekal trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba jiné týmy, ale uznává kvality Němců a Argentinců. Jak řekl v rozhovoru pro Sport.cz a Právo...
 

DeletedUser13789

Guest
Krásný fotbal to nejspíš nebude. Němci sice mají na to, aby to trochu rozjeli, ale je to finále a čekám výsledek tak maximálně 2:0 nebo něco podobného. Argentině budu držet palce - ne vyloženě fandit, jejich fotbal se mi nelíbí, Messiho nemusím a góly moc nestřílejí. Němci podle mě bohužel mají celkem jistý titul. A to bych to přál radši komukoliv jinému...snad i tomu nefotbalovému Španělsku.

A k výrokům českých fotbalistů a dalších fotbalových funkcionářů uvedu příklad: Pelta před turnajem prohlásil, že český fotbal přišel "nepostupem" na MS o asi 290 milionů korun...
To je vážně logika. Asi jako když přijdu o 200 milionů tím, že jsem si nevsadil sportku. Takže naše fotbalové funkcionáře bych radši neposlouchal, kecají blbosti jen proto, aby byli na očích.
 

DeletedUser13789

Guest
Co říkáte dnes na herecký výkon Robbena? ...A rozhodčích?

Konkrétně Robbenovo divadlo kolem (ne)penalty a pak mnoho dalších drobnějších kousků. Druhý gól po drobném ofsajdu (dobře, tam bych to tolik neřešil). Potom "filmování" Oscara oceněné žlutou kartou. (To, že mu byla ve vápně přišlápnutá noha, není podstatné...) A to zápas ještě neskončil...

Zde zmiňovaný ofsajd:
[SPOIL]
6cc0bbd7e1fbb4fe817defaa1cf6b7544fcfb66cae7b7ed6cd0e4ea31982ad4b24b838093ab7129d8ab27092e64a83af0c3464b60efe80cc.php
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tenhle fotbal se mi nelíbil vůbec. Ani jsem ho pozorně nesledoval a odbíhal jsem od televize. Při šlo mi to celé utahané, ucourané, pomalé. :(
 
Nahoru