• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60

DeletedUser9371

Guest
Všeobecný pokec o politicích a tunelářích ČR.

Sleduji to a nechávalo mě to dodnes v klidu. Ale to co teď předvádí pan Rath v médiích ? To je opravdu na hlavu.
Jsi zloděj, kradl si ? Tak táhni do kriminálu, jako každý občan. Ještě se diví a rozčiluje se, že mu sebrali všechny peníze. Teď žebrá o půjčku u politiků a podobně. Už vidím, jak mu někdo půjčí na kauci a pak bude lítat po policajtech, kde to vzal (14 milionů). Pak by musel sehnat mrtvého dědečka (výrok Grosse, kdysi), aby neskončil jak Rath.
Nehledě ? Z čeho to ten "gauner" chce vrátit (půjčku)? Zase vleze do politiky ? A zaplatíme to My ? Daňoví poplatníci ? Hnus.
Tady baba, svobodná matka třeba s dvěma dětmi nezaplatí za vodu či elektriku, plyn ? Tak ji to vypnou a nikdo se s ní nemazlí. A Romové ? Těm přistaví cisternu, aby neměli "žízničku". Sprosté. Když udělá dluh za 2.000 Kč, tak na ní vletí exekuce a seberou ji (obstaví) barák, například.
Vím o čem mluvím, občas musím jezdit na exekuce a odpojuji odborně plynoměry. Nic příjemného.
Takže, pane Doktore ? Tam kde jsi teď, tak tam si na správné adrese a doufám, že si to odsedíš. Máš jen smůlu, že za to, že si okradl stát, dostaneš tak 10 let. Kdyby si znásilnil, zabil, nebo by si byl *pedofi.* ? Za to dávají tak 2 - 3 roky a ještě Tě na půlku pustí. :ireful:
Jestli mě v mém názoru podpoří více než 100 hráčů, osobně donesu kopii ankety advokátovi MUDr. Ratha. Nechám si to potvrdit a vložím sem důkaz. Nemám problém s takovými akcemi. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
A já bych klidně pro kauci byl. Kauce by měla být vztažena k finanční situaci obviněného, řekněme třeba jako násobek obvyklé hotovosti, kterou má u sebe. Násobek bych vztáhl k závažnosti obvinění. Za menší delikt třeba 100x, za závažný 500x a za společensky nebezpečný třeba 1000x tolik.

Já u sebe nosím tak tisícovku, tak pro mne by to za vztyčený prostředník vládě mohlo být tak 100tisíc.
No a v případě Ratha bych stanovil kauci ve výši 1000 krabic na víno a 1.000 X 7milionů, tedy 7miliard. A klidně bych mu svolil to zaplatit, prostory na skladování toho vína by se určitě někde našly !
 
Svým zaměřením jsem levicovej typ,což už asi bylo zřejmý,vzhledem k mým příspěvkům,ale to neznamená,že nectím právo. At´si vyžere v plný palbě to,na co si zadělal.
Jenomže to je jenom tato jedna kauza,další exponenti režimu se zatím vesele pakujou a chechtaj se nám do ksichtu. viz Dopr,podnik v Praze. Gen.ředitele,kterej si dovolil nechat zpracovat audit a upozornil primátora na možný problémy,už druhej den dozorčí rada nepustí do práce. Vždyt´to je nebe volající prasečina a nic se neděje.
No,a o kofolách se nemá cenu bavit.

Jinak,hlasoval jsem pro první možnost,a řeknu proč.
Předpokládám,že tady se soudy s nikým mazat nebudou,že rozhodnou s veškerým důrazem a v max.možné výši trestu.
A doufám,že to bude razantní upozornění pro ty ostatní vychcánky,že i kdyby se náhodou nějakým omylem taky dostali do vazby,tak aby věděli,že babky,který si ulili někam jinam jim jsou na nic.
Tak mi velí srdce,pokud bych to bral rozumem,tak by vítězila možnost 5.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
A kde, vazeni, berete jistotu ze vinen je?

No kde ji berou ? Myslíš to vážně ? Pomýšlíš zřejmě na "presumpce neviny (dokud není pravomocně odsouzený, je takový člověk v podstatě nevinný)". Jenže, to o Rathovi neplatí. Ne proto, že jsem sledoval všechny autentické telefonní hovory v médiích, ale proto, že vím kde má ty rezidence v Hostivích. Bydlím od něj asi 10 km. To si pořídil za plat lékaře ? Poslance ? To by ještě musel brát brigády jako "zdravotní bratr a lapiduch" a stejně by mu na to nestačilo. Peníze v krabici od bot a další pecky ? To mě osobně stačí. Nehledě, koukni na jeho obec Hostivice, tam snad není jedna neopravené fasáda, chodník, kanalizace, voda, hřiště, hospody atd. Popojeď vedle po středočeském kraji do ostattních obcí a koukni. Stačí jet jen pár km. Obce bez kanalizací, vodovodu, baráky jim padají na hlavu. Asfaltová silnice v obci ? Maximálně ke starostovi a k fotbalistům na hřiště.
Osobně si stojím za svým názorem, že je to prach sprostý zloděj, který je výborný rétor, to se musí nechat a ze všechno se vykecá. Ale, to co udělal, to neokecá a jsem rád, že se konečně žabičky (policie) přestaly bát a rýpou do zlodějů v politice. :(
Dnešní zprávy: "Rathovi vyhasla šance na propuštění, Janeček ho z vazby nevykoupí !"

Jak jsem psal v předchozím příspěvku, chci vidět, kdo mu půjčí 14 milionů na kauci. Každý se na něj vykašle jako vždy, když se dostanete do úzkých (vlastní zkušenost) a to včetně jeho slavné politické strany. Už vidím, jak mu půjčí Paroubek a nebo Sobotka 14 mega na kauci a budou vysvětlovat, kde na to vzali. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To není tak dobrodružné jak by se mohlo zdát, naopak takové události jsou velice přímočaré a fádní. Postoj že v tomto případě je dotyčný nevinný anebo dokonce oběť pramení z; 1) naivity 2) paranoie/fantazie 3) hospodské předpojatosti. Není proč se ho zastávat, je nemožné, aby to z čeho je "podezřelý/obviněn" nespáchal. Není v tom sám, jsou vyšetřováni další lidi. Tohle není možné podvrhnout.

Další věc je ta, že zaměstnanci státu/samosprávy volení i jmenovaní, jsou potenciální podezřelí. Jednoduše řečeno, je málo lidí, kteří by měli nad něčím moc a něco z toho pro sebe neuzmuli (slušně řečeno). A takoví právě toto páchají, to je snad pravidlo. Nejlépe se totiž loupí z obecního majeteku úřední cestou. Kraje a obce jako správce majetku a zřizovatel institucí, vykonává dohled a nakládá se svěřeným majetekem/penězi. Mít dohled nad nemocnicí, školou, pozemkem, nemovitostmi je příležitost k podvodům.

Města, obce, kraje nevytvářejí zisk, tudíž musí/měli by mít účetnictví v poměru zisk/dotace-náklady/výdaje 0:0. Každopádně vlastní majetek a ten produkuje výdělek/zisk. Různé instituce, nemůžou v podstatě nic vlastnit ani nakládat s tím co získají, už proto že jsou někým vlastněni a navíc generování zisku, není jejich účelem.

Můžeš mít například zemědělské učiliště, s polnostmi, anebo "vysokou školu mechanickou" na výrobu ozubených koleček. Vypěstuješ ředkvičky, vyrobíš budíky a prodáš to bokem. Papírově se to zaonačí (ředkvičky zhnily, budíky zrezli), a i tak to nikomu nechybí (nikoho to výrazně nezajímá, nikdo se o to nestará), výdělek by stejně nešel do kasy škol, ale zřizovateli (obec/kraj). Ve školách jsou umísťováni loajální/zainteresovaní zaměstnaci a ti toto mají podchycené.

Můžeme být jen rádi, že Rátha sebrali dřív než stačil založit, (respektive že se mu to nepodařilo uskutečnit) tu jeho "Středočeskou Královskou Univerzitu"

Mc.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Máš pravdu McBracey, pěkný příspěvek.
Osobně znám příklad, když jsem kdysi rozpustil zaměstnance. Jeden borec, velké oči a vlítl na úplně jiný obor a začal podnikat jako OSVČ, aniž by mu došlo, že za všechno ručí svým majetkem jako fyzická osoba. Dobře švindloval, ale jen asi rok. Dělal to, že od fyzických osob nakoupil materiál (traverzy, potrubí a další kovové věci). Skladoval to ve fiktivním skladě. Vždy to jako zmoklo a zrezlo, udělal komisní likvidaci a střelil do do frcu sběrných surovin třeba za 2000 Kč a ty zdanil. Přitom výdej byl přes 100 000 Kč a podobně. Celková škoda kolem milionu a nějaký malý dlužný obnos na DPH. Dostal 6 let a přišel naprosto o všechno včetně jeho rodiny. Tak jsem na tu naší justici zvědavý. Rath v tom určitě není sám, teď se uvidí, jak kdo a koho napráší, jako toho mého bývalého zaměstnance. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16163

Guest
A kde, vazeni, berete jistotu ze vinen je?

Tady nejde o to, zda vinen či nevinen, o tom by měl rozhodnout soud. A to, že se obviněnému k tomu soudu vůbec nechce, je podezdřelé. Kde jinde by se měl "očistit" z nařčení, kterým čelí ?

Je ovšem pravda, že toto téma je poněkud mimo the-west, tedy pokud někdo nechce hledat paralelu mezi chováním hráčů + suportu a nosiči krabic od vína a soudy.

Doporučuji téma uzamknout, případně zrušit.
 

DeletedUser11063

Guest
Že něco bral je nejspíše jisté - kdo z politiků něco "bokem" nebere - zvláště když mají přístup k plnému korytu a chrání je přitom naše zákony :-D Já se jen obávám že z toho udělají "obětního beránka" aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Ty miliony co u něj našli jen tak na ulici nenajdete to je jisté, ale není to nic s porovnáním s opencard, pandury, gripeny a dalšími zakázkami, kde nešlo o miliony ale miliardy a tam se nic moc neděje a vše vyjde hezky do ztracena. :(
 

DeletedUser12110

Guest
Tema je z hlediska pravidel fora v poradku ;)

Nicmene na tuhle myslenku presne narazim.
On se do korupce nejednou obul a pritom byl oblibeny a neustale se vsude s usmevem nakrucoval - Zavist a strach z toho co vi a nevi zapracovaly.. A komu pri tom bude chybet jeden opilec a reditelka okresni nemocnice... Masove spolecnosti staci divadylko od Novy, vlk se nazral a koza zustala cela.
 

DeletedUser11063

Guest
Počkej ale to se pleteš opilec tam zůstal a dál sedí na jednom nejmenovaném ministerstvu - řekl bych, že ten má z této kauzy největší radost :-D
 

DeletedUser9371

Guest
No já jsem jen zvědavý, jestli bude Rath první a poslední stíhaný, anebo první a na ty další syčáky taky dojde. Jenom mám pocit, že v tom divadle "politici ČR" dojdou herci. No a kde vzít další "herce a hérečky" ?
Dojde na řadu "skladra" veteránů z roku 1990, kdo to pamatuje. Zeman, Dlouhý .....
Mohli by pak povolat i mládí, mladou krev. Třeba Grosse a spol.
Utáhneme si opasky na pár let, "výrok Klause v roce 1990". Jenže nedodal, že je to už 20 let a kručí nám v žaludku. Pak se můžeme rovnou vrátit k Trabantům, Wartburkům a ke cvičeným opicím.
Pak nám ani bůh nepomůže, jedině snad Jára Cimrman.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Je ovšem pravda, že toto téma je poněkud mimo the-west, tedy pokud někdo nechce hledat paralelu mezi chováním hráčů + suportu a nosiči krabic od vína a soudy.

Doporučuji téma uzamknout, případně zrušit.

Téma není vůbec o hře a právě proto je v příslušné sekci. Na foru není striktně nutné, bavit se jen o tom co souvisí s hrou...

On se do korupce nejednou obul a pritom byl oblibeny a neustale se vsude s usmevem nakrucoval - Zavist a strach z toho co vi a nevi zapracovaly.. A komu pri tom bude chybet jeden opilec a reditelka okresni nemocnice... Masove spolecnosti staci divadylko od Novy, vlk se nazral a koza zustala cela.

To je právě to že to je akorát takový křikloun. Oblíbeny byl, zrovna tak jako Bém, to je ten samý v bledě modrém. Ty si vážně mislíš že neprovedl to c čeho jej viní ale že to je komplot??

Ty miliony co u něj našli jen tak na ulici nenajdete to je jisté, ale není to nic s porovnáním s opencard, pandury, gripeny a dalšími zakázkami, kde nešlo o miliony ale miliardy a tam se nic moc neděje a vše vyjde hezky do ztracena.

Jestli se u něj našli miliony, tak je to určitá část odměny z utopených peněz.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11063

Guest
Jestli se u něj našli miliony, tak je to určitá část odměny z utopených peněz.
jak velká část odměny to je či není se nedovíme, ale pořád se to točí právě kolem těchto nalezených peněz a už mi s tím novináři lezou krkem. Z něho dělají bůh ví co a ostatní spokojeně chrochtají blahem a dál si hrabou do svého korýtka.
Mě osobně by zajímalo celkové pozadí tohoto případu, ale nejen tohoto. Stačí se ppodívat napříč politickou scénou jaký se dějou podrazy a ********. Byla by potřeba kompletní čistka napříč celým politickým spektrem ale nejen tam - hezky i mezi lobisty a majiteli firem s tím spojeným - zabavování majetku by byl přitom ten nejmírnější trest.

mít peníze tak založím politickou stranu a do vlády se dostat není problém - volební program by mi udělali ostatní strany a když by se povedla ústavní většina to by byl mazec :diablo:
 

DeletedUser12110

Guest
Opilcem byl myslen pan Kot a ano, myslim si, ze je to jen divadlo
 
Plně bych podporoval pro tyhle praktiky v případě nějaký levárny kompletní obstavení majetku třeba celý rodině,Jedinej,kdo by měl problém by byli děti,ale jen ty tak do 15i let. Ty starší už si asi dokážou spočítat,že papínek,nebo matinka ty milionky nevydělali poctivě.
A že by ti starší už jaksi neměli na soukromý gymnázia,prestižní VŠ,popř.univerzity? To atˇsi vyřeší s rodičema,proč to nejednou nejde.
Oni ti parchanti si cestičku vžycky nějakou najdou,ale věřím,že po 10-15 takovejch příkladech by se ta levárna alesponˇtrochu omezila.
 

DeletedUser

Guest
Ať už je pan doktor Rath vinen či ne, jsem velice rád, že jsme se ho zbavili, a jistě mi dá za pravdu drtivá většina středočechů (nemyslím členy toho nového uskupení). A že byl oblíbený? Já osobně neznám žádného jeho sympatizanta - nebude tím, že bydlím ve Středočeském kraji? :D

A co se týče dalších zločinců, pevně doufám, že tohle je jen začátek a konečně se to rozjede. Především paní Parkanová nevypadá na to, že by udržela věci v tajnosti, a pro šanci ke snížení trestu by mohla udat své kolegy. Věřím, že se máme na co těšit :D
 

DeletedUser

Guest
No to je komedie. A jelikož pannu Marii považuju za neskonale větší podvod, který má za sebou milióny okradených, ale i mrtvých, je pro mě nějaký kašpárek proti ní naprosto svatý. Tak jsem i hlasoval :D. Jen se tu pořádá další hon na čarodějnice, rozpoutaný bulvárními médii a na masu to platí. Vrtěti psem stále funguje a pánové z finančních skupin, kde jsou milióny jen plivnutím, si mohou mnout ruce. Česká masa sleduje vyšokovance z Novy a nechává se jimi nakazit. A při volbách si zase zvolí ty své, stále stejné loutky..
Tak tedy odneste papírek právníkovi se 100 jmény, tedy pardon nicky, hráčů The West, to bude teprve ta správná komedie :D. A nezapomeňte zavolat do Novy: Přijeďte si to natočit!!! :D :D :D.
 
Nahoru