• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60

DeletedUser9371

Guest
Tak, aby nám pan doktor neupadl v zapomnění, oživím tohle fórko.
Sleduji ho bedlivě i to jeho tvrzení, že je naprosto nevinný. Teď, když si nechám posílat pizzu donáškou, abych sledoval, že se z té kouřící krabice místo pochutiny nesypou nuggety do hry.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Nějak se nám sběratel vín v krabicích od bot ztratil. Ale je super, že nám taková témata zůstávají v archivu hry. Takže, pláč hráčů, že někdo někomu maže příspěvky nejsou na místě.

Rath má nárok na odškodné za vazbu, uznalo ministerstvo.
Ministerstvo spravedlnosti uznalo bývalému hejtmanovi Davidu Rathovi (dříve ČSSD) obžalovanému v kauze údajné korupce při zakázkách ve Středočeském kraji nárok na odškodnění. Týká se období, kdy byl ve vazbě, kterou ale později Ústavní soud (ÚS) označil jako protiprávní. Rath ale ještě musí žádost o náhradu škody ve výši 45 254 korun doplnit. Úřad chce doložit pohyby na bankovních účtech.


Tak to je zase další sprosťárna. Kašlu na to, že jsem měl jako "Pražák" jezdit autem už 4 roky v tunelu Blanka, že ho zase vytunelovali odhadem soudního znalce pro poruchu na kabelech elektriky na dobu neurčitou, ale Rath ? Kradl ? Kradl. Je to tunelář a grázl ? Je. Tak proč není odsouzený ? Čapli ho při zlodějině ? Čapli. Jedna pokuta za černou jízdu v tramvaji a je z dluhu 600 Kč exekuce s náklady na exekutora za 25 000 Kč. Kde to jsme ? V organizované mafii, pod vedením "komunisty Zemana", stébáka a bolševika Baudiše, přitroublého kritika všeho i vzduchu Kalouska ... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A já bych klidně pro kauci byl. Kauce by měla být vztažena k finanční situaci obviněného, řekněme třeba jako násobek obvyklé hotovosti, kterou má u sebe. Násobek bych vztáhl k závažnosti obvinění. Za menší delikt třeba 100x, za závažný 500x a za společensky nebezpečný třeba 1000x tolik.

Já u sebe nosím tak tisícovku, tak pro mne by to za vztyčený prostředník vládě mohlo být tak 100tisíc.
No a v případě Ratha bych stanovil kauci ve výši 1000 krabic na víno a 1.000 X 7milionů, tedy 7miliard. A klidně bych mu svolil to zaplatit, prostory na skladování toho vína by se určitě někde našly !

Za starých časů bylo pokání u zpovědi "Vrátit to poškozenému dvojnásobně".
Teď se stačí jenom něco pomodlit a jsi čistý.
To samé platí o našich zákonech.
 

DeletedUser9371

Guest
Rathovi hrozí slušná pálka. Zatím to zdatně odročuje.

Ale je pecka, že nám do tématu tunelářů přibyla další vlaštovka v podobě FIFA. Takže nejen náš slavný fotbalový svaz v podobě kapříků a spol.
:D
 
Nějak je tady ticho,že by spokojenost s výrokem soudu o zneužívání vojenské kontrarozvědky jakousi slepičkou a jejím tajtrlíkem?
Jo Rath to je sousto.Pokud má problém,tak si ho má vyžrat,ale pokud se bude okolo sebe oháňet,tak jako už to udělal,nezbývá,než mu pofandit.:radní:
 
My tam máme taky pár želízek v ohni a iritují nás stejně. V tej sféře už je to tak nějak jedno. Tam apoliticky švindlují všichni a bezpartajní sosači čekají s kým se dohodnou. Miliony lítají sem a tam, prachy furt nějaké jsou. Ono to už ani stejně nikoho nezajímá, mi to připadá že už se to děje jen proto, aby bylo co dávat do zpráv...
 
Nahoru