• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60
no.o tý první republice bych to ani zdaleka netvrdil.Oni tady už totiž byli a Lenin v tý době tahal tak maximálně papírovou Auroru po Něvě.
 

DeletedUser9371

Guest
Když si narazil na Lenina ? Pamatuješ za komančů rčení ? "Neraď, není Ti šedesát a nebyl si v Rusku" ? Já mám Rusko "promontážované, prohotelované" za minulého řežimu křížem krážem i s dálným východem. Ale radit nemůžu, není mi ještě šedesát. :D
V každém případě, Sociální demokrati i Lidovci za první republiky byli a vždy to hráli na všechny strany. Ale lidovci ? No Ti přebíhali nejvíc, včetně za bolševika, táhli to v Národní frontě se stranami jako byl ČZS (český zahrádkářský svaz), včelaři, KSČ ........
:)
 
Ale 33,máš tohle zapotřebí? Byli rybáři,modeláři, Svazarm (ani si netroufnu počítat,kolik tam bylo odvětví),myslivci,turisti,SPARTA,a já nevím co a kdo všechno.
Tehdy jsi byl příslušníkem NF i ty.Sportovci snad nebudovali světlý zítřky a radostnou budoucnost svých dětí?
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, tak nějak a souhlasím. Jedině kde jsem byl povinně angažovaný bylo ROH, abych moc bolševika neprovokoval, ale jako dospělý. Otec nám nedovolil ani PO SSM (pionýři), Junáka a Skauta zrušili, mám pocit v roce 1969 ? V národní frontě byli všichni.
V SSM jsem byl asi 48 hodin a v KSČ nikdy. Z SSM mě vyhodili, dodnes bych našel to vyjádření, že jsem parazit na prsou dělnické třídy a podobně. Prostě jsem se zamiloval v té době do krásné dívčiny, to jsem byl ještě fešný mládenec s vlasy. No a ona mě ukecala, na zájezd na Kubu. Podmínkou bylo stát se členem SSM a Ti to zaplatili, takže zájezd na 10 dní by mě vyšel asi na 1200 Kč v té době. Tak jsem vstoupil, vynechal první schůzi a ještě omylem, podal si přihlášku na zájezd CKM (cestovní kancelář mládeže). Ta patřila pod ÚV SSM a tam to vedl nějaký Plovajko. To jméno taky znáte z politiky, té dnešní.
No a borec "MUDr. Martin Holcát" (možná ho zná starší generace) mi nedal razítko. Že prý jsem pasivní člen a ten parazit. Vystupovat jsem nemusel, vyrazili se mnou dveře.
Jedině, kde jsem byl dobrovolně bylo ČSTV (sport) a Svazarm.
Tohle dnes opravdu chybí, stát, který by se staral o mládež a její rozvoj nejen ve sportu, ale všeobecně.
Svazarm byla pecka organizace. Od leteckých modelů po seskoky padákem, motokrosem, autokrosem, motokárami a podobně.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
http://www.aktualne.eu/?p=748
Sice je to článek z minulého roku...ale:


Zakázky se předražovaly i u Schwarzenberga. Státu utekly desítky milionů


Ani ministru Karlu Schwarzenbergovi se nedaří dodržovat vládní slib o rozpočtové kázni a boji proti korupci. I na jeho ministerstvu zahraničí se totiž předražovaly zakázky. Chystal se také nákup serverů a síťových prvků za 220 milionů, přestože se vědělo, že by se to dalo vysoutěžit za 70 milionů," řekl Klouzal.
Úředník, který na nepravosti upozornil, ale neuspěl. Nevyšetřilo se nic a on přišel o práci. Státu zatím utekly desítky milionů korun.

Je stejný jako ostatní "poctivci" ve vládě......vodu káže - víno pije....nemá přehled o vlastním rezortu a chce dělat prezidenta???
 
No dneska jen tak jedním uchem-Lesy ČR,problém v zadavání IT technologií.Ministerstvo (tuším) polnohospodárstva (zeměděl.) problém s předraženým nákupem vozovýho parku atd.atd.
Bordel kam se podíváš,*****i jsou všude,nedaj pokoj,nedaj.
Kdo tohle dokáže dát trochu dohromady?
Netvrdím,že Miloš,ale ten druhej je ted u vesla a udělal co? kulový.Takže spíš to je jak za komárů.Jsi neschopnej,postoupíš na vyšší post.
 
http://www.aktualne.eu/?p=748
Sice je to článek z minulého roku...ale:

Úředník, který na nepravosti upozornil, ale neuspěl. Nevyšetřilo se nic a on přišel o práci. Státu zatím utekly desítky milionů korun.

Je stejný jako ostatní "poctivci" ve vládě......vodu káže - víno pije....nemá přehled o vlastním rezortu a chce dělat prezidenta???


Já mám dojem, že ten co byl vyhozený je tady tenhle čípek, loni jsem o něm četl v MF Dnes...

http://www.youtube.com/watch?v=D7EVfPyINS8

Ono to video je sice o čemsi jiném, ale poté ten maník pracoval na zamini...
 

DeletedUser

Guest
Rath může ven z vazby, soud stanovil kauci dva miliony

Mistra Jana z Husi odsoudili a nakonec upálili ze stejného důvodu, rovněž poukazoval ve svých kázáních na zločiny mocných, stejně jako pan poslanec Mudr David Ráth kterého podobný "koncil" zločinců chce vidět na hranici.

Myslím si, že to bude ještě zajímavý. Vypadá to, že vyplave ještě hodně věcí na povrch.....a třeba půjde sedět i Kalousek, Bém, Dvořák z DPMP, Drábek, Vondra a další...a budou muset znovu otevřít ty uzavřené věznice......
 

DeletedUser9371

Guest
Podle mě Rath kopat bude, okolo sebe a hodně, protože ho "sejmuli" jako jediného, za dvacet zlodějin Kalousků, Grossů ......... :(
 
I když se budu pokldat za levičáka,má Rath problém a potom je jediný řešení:brácha,nebrácha,z hrušky dolů.
Čili ani promile zastání.Ale nemůžu se zbavit dojmu,že ten stav v celkovým ohledu je prostě nevyváženej.
Konkr.Alexandr Novák-měl bejt v šuplíku už v prosinci,chudák je strašně nemocnej.Janoušek-nemůže proštudovat spis,bo má chřipečku. Atd.
Pokud někdo rozkládá důvěryhodnost a navíc nás všechny okrádá,tak ať si to odskáče,ale to se ještě načekáme,jestli se kdy vůbec dočkáme.
 

DeletedUser9371

Guest
Rathovi zabavili 15 miliónů a domy za více než 29 miliónů.
Protikorupční policie zabavila v průběhu téměř ročního trestního řízení obviněnému poslanci Davidu Rathovi a jeho rodině peníze v celkové hodnotě 15 miliónů korun a domy za dalších více než 29 miliónů.


Celý článek: http://www.novinky.cz/krimi/299657-rathovi-zabavili-15-milionu-a-domy-za-vice-nez-29-milionu.html

Bedlivě sleduji, to co o něm zveřejní. Teď byl chvilku klid. Vyplavalo na něj i to, že má nějaké spoluvlastnictví na nemovitostech někde ve Švýcarsku, nebo kde. Snaživý politik.
Je mi jen divné, že mlčí, nikoho neshodí, nepomluví, nezatáhne ho svědecky do bahna dějin korupce tohoto hektického státu. Prostě "nepráší".
No a to mi jen připomíná rok 1989 a 1990 a pak rozpad ČSSR, ČSFR a vznik ČR. Taky nikdo nikoho nenaprášil, ani jeden bolševický pohlavár neshodil jiného. A kdo to tenkrát za všechny odnesl ? Štěpán. A ještě stačil v krátké vazbě napsat ten jeho blábol (knížku). Četl jsem jim. Takže, tím ruka ruku myje a bolševici z té doby jsou i dnes stále u vesla v rámci tichých dohod mezi nimi.
Takže, buď je Rath tak čestný člověk, že si uvědomil že kradl a bude pykat, anebo je v tom cíl. Mlčí a oni se o něj postarají.
:(
 
Zatím nic nenaprášil-viš to tak jistě? Media pustí jenom to co mají povoleno. Kecy o svobodě medií jsou už zase dávno pryč.
O tom,že jede v průseru není pochyb,ale pořád to zasmrádá až za hory,za doly.
 

DeletedUser9371

Guest
No to smrdí Kuge, ale je ticho. Kdyby někoho naprášil ? Tak to první právě vědí objektivní média jako je Blesk či Nova, pak se to až chytí jiná. :D
Podle mě mlčí, nepráší, váhá, čeká, co je pro něj lepší a 90 % gaunerů se modlí, aby neprášil.
 
Jak tady říká Krosna, tady neváhají media něco zveřejnit. Pochybuju že by je někdo drežel na uzdě, naopak prásknou co můžou...
 

DeletedUser

Guest
Krosno jak říkáš, že se všichni modlí, aby nepráskal, tak tu mám velice zajímavý pohled na věc.
Není to sice můj názor, je to názor mého dědečka, ale myslím, že stojí za to nad tím popřemýšlet.

Někdy kolem roku 200X (nevím, kdy přesně) se vydal můj děda s jeho kolegou na ekonomické fórum.
Uváděl ho Klaus a za ním v řadě sedělo několik lidí v takovém uspořádání, že předseda KSČM seděl vedle ODSáka, kdosi z ČSSD seděl vedle lidovce atp...
A že prý se všichni bez rozdílu strany a názoru chovali jako největší kamarádi.
Proč se tedy v televizních diskuzích napají tak, jak to my všichni vidíme, ale v reálu jsou nejlepšími přáteli?
Sám jsem to nechápal, ale dostalo se mi odpovědi, že je to proto, jelikož každý ví na každého něco, tak se musí kamarádit po celý život, aby na ně náhodou něco někde neprasklo...
Opravdu prvotřídní společnost na té naší politické scéně,co? :)
 

DeletedUser9371

Guest
To je to, o čem jsem tady vícekrát psal, Hanovečku. Je to banda post bolševických pohlavárů a ruku myje. 90 % i víc jich pamatuje doby KSČ za totality, a ti mladší ? Alespoň byli kovaní v SSM. Dělají z nás trubce a mi si to necháme líbit. Já osobně ne, nedávno jsem se málem v supermarketu popral. Potkal jsem tam grázla po skoro 30 letech, který mě kdysi udal a měl jsem 2 roky zákaz jako ligový rozhodčí ledního hokeje v té době vyjet za hranice. Měl štěstí, zdrhnul v davu, (když jsem se na něj za řevu sápal jako malý kluk), srab. Tohle mě dostalo, a že jsem kliďas v životě. Ale, na takové grázly a nejen na ně ? Bič a hůl. :(
 
Ta zpráva od "dědečka", to je takový profláklý spam. Koluje to po netu stejně jako ty ostatní bláboly, jako ten o babičce, která nemá prachy na léky. Buď ti to Hanovečku někdo nakukal, anebo to jen přeposíláš vědomě dál. A ty Krosno by už jsi měl mít rozum, chytáš se na to jako malý. Akorát to tvými zkazkami ze života utneš do větší legrace.

Politici napříč stranami musí spolu při jednání nějak vycházet. Nebratříčkují se, jen když na to dojde, tak pak spolu normálně komunikují. On politik je váš zástupce, který jedná s lidmi a ve věcech, které by jste vy nikdy nedělali, on je za vás provádí. Nějaký hlod že by spolu vycházeli komunisté a odéesáci, no tak to je akorát na silvestrovský for...
 
pOKUD JSEM SE ZMÍNIL O MEDIÍCH,MĚL JSEM NA MYSLI seriozní typ-nikolivě Blesk apod.
Jinak bych jenom dodal,že v době od sametu,jsem zažil u nás ve firmě 5 gener.ředitelů.Trochu paradoxně jenom ten první nebyl v KSČ. Ti ostatní ano.
A taky jsem zažil na vlastní kůži,jak na nás jeden ředitel(závodu) řval,že nás všechny pošle do zádele,že trávy je na okolních kopcích dost,aby jsme se napásli. A takovej chlap byl před 89 jeden z podnikovejch bossů ROH.
Takže-já na bráchu,brácha na mě.
A pokud pokládáš Mcu za hlod to,že babča nemá na léky,tak máš asi hodně zdravý přibuzenstvo a já to ho přeju.Ale nemusí to bejt babička.
Já hlady netrpím,žiju bez dluhů,mám na pívo i cigárka,ale můžu tě ubezpečit,že když jsem nedávno 3 měsíce marodil,tak se mi to docela projevilo ve financích. A to jsem nebyl na nějakejch extrovně drahejch medikamentech.
Pojistka,kterou si platím pro případ ušlýho zisku v době pracovní neschopnosti (mám tu nizkou 100 Kč na den),mi nemohla bejt proplacena,bo na dignozy M40-M54 se nevztahuje.
Jen pro zajímavost ten seznam má asi 50 str.,na každý str. je asi 8 diagnoz.Tak si spočti,kolik to obnáší chorob a dodám,že to je jenom postižení pohyb.aparátu.
Ale to jsem odbočil,prostě nenmusí bejt nutně všechno s čím nesouhlasíš blábol.
 

DeletedUser9371

Guest
Já bych to utnul asi tím, že mám prostě štěstí a opravdu nemarodím. Až na pár úrazů, to jsou jen stehy a to si vylížu v podstatě sám. Nechtěl bych patřit v dnešní době mezi nemocné, či invalidní občany tohoto státu. Vidím to okolo sebe všude, síla. :(
 
Nahoru