• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MUDr Rath a další tuneláři

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Jaký je Tvůj názor ?


  • Celkový počet hlasujících
    60
A pokud pokládáš Mcu za hlod to,že babča nemá na léky,tak máš asi hodně zdravý přibuzenstvo a já to ho přeju.Ale nemusí to bejt babička.
Já hlady netrpím,žiju bez dluhů,mám na pívo i cigárka,ale můžu tě ubezpečit,že když jsem nedávno 3 měsíce marodil,tak se mi to docela projevilo ve financích. A to jsem nebyl na nějakejch extrovně drahejch medikamentech.

Víš o čem je tady řeč?! O takových zkazkách co kolujou internetem. Tady ho máš v ryzí podobě. Už jsem to četl tolikrát, že ta lékárna by musela být vměstnaná do hokejové haly, kolik to má těch "náhodných" autorů-svědků, kteří té události byli přítomni.


Léky nebo jídlo.

Toto je článek, který jsem dal do diskuze o zdražení léků.....

Okamžitě byl vymazán!!!​

Proč asi? Prosím pošlete to všem známým. Nejsem z těch, kdo by psal anebo se zúčastňoval diskuzí, ale to, co jsem dneska zažil v lékárně mě natolik vzalo, že jsem se rozhodl o tom napsat. Stála přede mnou starší paní v důchodovém věku a když na ní přišla řada, tak předložila recepis a paní lékárnice jí vydala léky a požádala o doplacení částky 1980,-Kč.

Paní zůstala celá zkoprnělá a nemohla ze sebe vypravit ani slovo.

Pak se rozbrečela, podívala se do peněženky a řekla, že tolik nemá. Otočila se a pomalu odcházela k východu.

Paní lékárnice na ní volala, ať si vezme ten recepis a že ty léky ale opravdu potřebuje.

Paní se otočila a plačíc řekla ,, k čemu mi budou léky, když nebudu mít na jídlo" a pomalu odešla.

Všichni přítomní nemohli ze sebe vydat jediné slovo a bylo vidět, že je to hluboce zasáhlo.

Stydím se za naši vládu a vůbec nejsem hrdý, že jsem Čech . Co je to za vládu, že dopustí, aby lidé, kteří celý život poctivě dřeli a platili si na důchod, ve stáři dřeli bídu a museli se rozhodovat , zda si mohou koupit léky a nebo jídlo.

Stejné je to i s tím dědečkem, který byl přítomen "ekonomickému foru", kde se všemožní politici svorně plácali po ramenech. Nejde o to jestli s tím nesouhlasím a tudíž je to blábol. To prostě je vymyšlená historka k popuzování lidí, tomu se lze jedině usmát.
 
Pokud jsi tu,,vymyšlenou,, historku pustil do placu ty,potom se k tomu přiznej a je po problému. Jinak nevidím důvod,proč bych to měl napadat,popř.nevěřit a už vůbec ne se tomu přihlouple usmívat.
 
Vůbec ti nerozumím, snažím se ti tu vysvětlit že toto jsou šířené uměle tvořené zprávy - fámy. Toto je vyložený článek k oblbování lidí, pořád tu mluvíš jak nás media ovlivňují a ohlupují , teď vidím že na tom něco bude. Jestli ti to připadá jako skutečná událost, tak vážně nevím proč jsi tak zatvrzelý. Pokud chceš dehonestovat politiky, najmě současnou vládu, určitě existuje mnoho racionálních a objektivnich důvodů.

Ps: Já takové pitomosti nevymýšlím, nejsem žádný popichovač. Tohle je nejspíše práce nějakých extrémistů...
 

DeletedUser

Guest
Ta zpráva od "dědečka", to je takový profláklý spam. Koluje to po netu stejně jako ty ostatní bláboly, jako ten o babičce, která nemá prachy na léky. Buď ti to Hanovečku někdo nakukal, anebo to jen přeposíláš vědomě dál. A ty Krosno by už jsi měl mít rozum, chytáš se na to jako malý. Akorát to tvými zkazkami ze života utneš do větší legrace.

Politici napříč stranami musí spolu při jednání nějak vycházet. Nebratříčkují se, jen když na to dojde, tak pak spolu normálně komunikují. On politik je váš zástupce, který jedná s lidmi a ve věcech, které by jste vy nikdy nedělali, on je za vás provádí. Nějaký hlod že by spolu vycházeli komunisté a odéesáci, no tak to je akorát na silvestrovský for...


Možná jsi starší a už dospělý člověk,ale chováš se jako buran. O žádném spamu jsem nemluvil,mluvil jsem o svém dědečkovi.Jestli máš blbou náladu,nás to nezajímá :)

Moderátoři mě omluví,ale tohle mě urazilo...
 
Možná jsi starší a už dospělý člověk,ale chováš se jako buran. O žádném spamu jsem nemluvil,mluvil jsem o svém dědečkovi.Jestli máš blbou náladu,nás to nezajímá :)

Moderátoři mě omluví,ale tohle mě urazilo...

Samozřejmě že ty jsi o spamu nemluvil, já o něm mluvím! Tvrdím že to jsi napsal je vymyšlená věc! Koluje to po internetu, je to jedna z oblíbených báchorek. Nemám ani blbou náladu a nejsem drzý vůči nikomu, akorát se neobávám ohradit proti nesmyslům. Mně zase nezajímají takovéto fámy, které pouze oblbují druhé. Co víc, pokládám to za škodlivé, protože dost lidí z takových pitomostí vyvádějí neuvážené věci a rozeštvává je to. Nehledě na to, že dál vytvářejí blbou náladu...
 

DeletedUser

Guest
Možná nějaká fáma koluje,ale tady se o fámu nejedná,tak se nevztekej.Skutečně se můj děda (doktor práv) jel podívat na EF ještě s kolegou ekonomem a tohle tam viděl. To,že někomu něco nevěříš ještě neznamená,že to není pravda.

P.S:Tvá druhá věta nedává smysl ;)
 

DeletedUser14443

Guest
Samozřejmě že ty jsi o spamu nemluvil, já o něm mluvím! Tvrdím že to jsi napsal je vymyšlená věc! Koluje to po internetu, je to jedna z oblíbených báchorek. Nemám ani blbou náladu a nejsem drzý vůči nikomu, akorát se neobávám ohradit proti nesmyslům. Mně zase nezajímají takovéto fámy, které pouze oblbují druhé. Co víc, pokládám to za škodlivé, protože dost lidí z takových pitomostí vyvádějí neuvážené věci a rozeštvává je to. Nehledě na to, že dál vytvářejí blbou náladu...

nic proti ale moje tchýně dá za léky taky 2000 a možná i víc a taky je potřebuje. Chodí do práce, platí si sociální a zdravotní. Je fakt, že už má i důchod, ale i tak je to pálka.
 
Já se nevztekám, z čeho tak usuzuješ?! To poznáš z psané formy? Nebuď dětina, i když na to máš zadatelné právo. Přiznám že mám zlost, když čtu takové zprávy. Tohle pro lidi nemá žádnou cenu. Zajímalo by mně to podání tvého dědy, když vážně tvrdíš že to je jak říkáš. Nejlépe bych rád věděl jaká to byla akce a kdy se konala. Rád bych viděl jak si tam naši představitelé myjí ruce...


Ps: Nevím co ti nedává smysl, asi že mi vypadlo slovo, takže takto "Tvrdím že to co jsi napsal je vymyšlená věc!"...

nic proti ale moje tchýně dá za léky taky 2000 a možná i víc a taky je potřebuje. Chodí do práce, platí si sociální a zdravotní. Je fakt, že už má i důchod, ale i tak je to pálka.

Stejné je to s mým tátou, ten minulý rok zaplatil tolik věcí že to šlo do velkých částek. No ale že hned v prvním měsíci přesáhl strop 5000 kč, tak dál už nic neplatil. Taky pracuje, platí poplatky tak jako většina...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tvrdit to můžeš,já mohu tvrdit opak a každý z nás bude mít svou verzi pravdy :)

Je vidět,že jsi nevěřící Tomáš :)
 
Tvrdit to můžeš,já mohu tvrdit opak a každý z nás bude mít svou verzi pravdy :)

Je vidět,že jsi nevěřící Tomáš :)

Protože už jsem to viděl párkrát přímo sám a jednomu prduchovi od nás takové zprávy posílá bývalý spolupracovník na email. A já si tohle od něj nechám přeposlat a pak to sem prsknu. Pak snad prozřete, když uvidíte co kdo dokáže stvořit. Další věc je ta, že vím co lidi dovedou, mají velké oči. Nedávno "soudruzi" na diskuzích odepsali Zavadila že zradil za jedno pivo, setkal se s Kalouskem. Že by se měli rádi a jen to na nás doposavad hráli?!

Vážně si myslíte že si tam ti vrcholoví politici plácají ramena...? Komunisti rozhodně s nikým a odéesákama obvzláště, držet basu nemusí...
 

DeletedUser9371

Guest
No, v každém případě, zdravotnictví, jako takové je kamenem úrazu v nespokojenosti občanů tohoto hektického státu. Současný ministr zdravotnictví na to jde bezohledně, tvrdě v rámci "rádoby ekonomických balíčků". Jenže, to není jen to. To je všechno, počínaje školstvím, sociální politikou, důchodovými pilíři ........
Já to hodnotím tak, že "tonoucí se stébla chytá" (stát), jenže ? Když to někdo za našeho kdysi dobrovolného, euforického, hlasitého potlesku v dobré víře včetně mě "odplácal, odzpíval, odcinkal, odpískal" ? Dnes prostě jen "valí bulvy". To ale musí být zdravý, aby mohl valit bulvy, stát mu na nové nedá i kdyby si připlácel 97 let. To se hned udělá novela zákona o zdravotnictví, důchodová reforma a podobně, aby se na něj nedostalo. A při pohledu do vlastní peněženky ho chytá "fantas". A to ještě musí být zdravý, zase, za své a mít práci, aby mohl valit své bulvy do vlastní peněženky.
Klaus, největší gauner privatizace a utahování opasků je mimo, nahradil ho i za mého potlesku Zeman, aby tam nebyl šlechtic z Německa a dnes ? Dnes si Ti dva syčáci v médiích domlouvají společný oběd. To je fakt na hlavu a co s tím udělám ? Vůbec nic, jedině opravdu znovu do rukou klíče. Jenže, já už do toho znovu nejdu, je to na mladé generaci, jako sem byl já, kdysi, před více než dvaceti lety. Jsem unavený a ze všeho zhnusený s obavou, že dnes by to s těmi klíči jen tak lehko neprošlo (převrat), jako tenkrát, v listopadu 1989. To se "Ti grázlové" jen domluvili a předali si veslo v módním a líbivém podstatném jménu, demokracie.
A znovu se už ve svém věku nenechám polévat vodním dělem, "zdrhat" do podchodu metra, či jít pěšky v blátě z Kladna do Prahy a bez bot v doprovodu SNB.
Jednoduše řečeno, na takovém fiasku se už podílet nebudu.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mně zase na druhou stranu hřeje ta možnost, že by někdo anžto pobouřený událostmi a vyhecovaný, obdrží při demonstraci vumlem přes hřbetovinu...
 

DeletedUser9371

Guest
No já to štěstí neměl, nebo měl ? Studovat VUML (vyskoké učení marxismu - leninismu). Kdybych to dal ? Mohl by být ze mě dnes dobře tunelující politik, pod ochrannou státu. A kdyby mi hořela koudel u zadnice ? Na to je amnestie, ne ?
A ještě jedna "rychlokvašná vysoká škola" byla, tam se dal za 2 roky mám pocit získat titul RSDr. Doktor politických věd, nebo tak nějak. Něco jako dnes právnická fakulta v Plzni a pak jít mastit občany ČR jako soudce, třeba.
:D
 
No já myslel vulkanizovaného učitele M/L, prostě pendrek. Že by to nějaký "narušitel - demonstrant" schytal, po čuni okolo celé hlavy.
 

DeletedUser9371

Guest
No já si to spletl právě s tím "Vumlem" (politickou školou za ČSSR). Jak vidím jen náznak takových zkratek, okamžitě se mi ta doba vyjeví. Ani pak nevím, kolik má bod varu krev žilách. :D
A s tím pendrekem (federálem) ? To má pravdu. Stejně tak jako v dobách totality, si každý politický systém bude chránit svá koryta a nenechá si do toho kecat od nějakého naštvaného národa. :(
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nám pana doktora zase nepustí a je to dobře. Kradl jsi ? Táhni do basy. Ale důvod vazby ? Že by utekl ? Tak ten je na hlavu. Už vidím, jak si to mastí MUDr. Rath po ulici, bez povšimnutí davu kolemjdoucích. lol
 
Krosno, jde vidět že v tom nemáš moc zkušenosti. Prchat nemůžeš sám, prchat se musí hromadně. Tudíž milý Mudr. vyjede někam autem, přeloží ho do náklaďáku plný běženců a tradá na hranice. Nevím jestli dneska jsou pořád celníci na hranicích, či vymizeli úplně. Mno ale každopádně když dojde na kontrolu, deklaruješ návěs plný rumunských dělníků a s tím už dnes není žádný problém, to pustí s klidem. Samozřejmě se to neděje tak, že by Ráth jen tak jednoho krásného rána, vylezl z bytu a za náležitého humbuku, by opouštěl svévolně republiku, to asi ne.
 
Nahoru