1. V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Mugridge

Téma v sekci '<b>Nápověda do 2.0</b>' založené uživatelem Foxytail, 6. říj 2012.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Foxytail

Foxytail Guest

Ahoj, zelenáč potřebuje opět po nějaké době poradit, totálně jsem se zakousla a nevím jak dále.

Jedná se úkol Mugridge, spolčení s tímhle vykutáleným lotrem neskončí dobře, ale většina z vás to určitě již ví.

Jde o to, že po duelu proti Peterovi Plummerovi, který jsem vyhrála, byl Mugridge zraněn a odmítl dále cestovat a vyšupnul mého kovboje samotného na cestu aby se ptal po zlatokopovi Jacobovi.

Poslal ho na severní křižovatku, tu jsem celkem dobře našla.

Ale je tu hlavní problém v obchodování s indiány. Mezi prací v rolovacím menu, žádná taková práce není, mám 4h/30min obchodovat s indiány.

Vůbec nevím jak dále a ani kde hledat ony indiány pro obchodování.

Může mi někdo prosím poradit, co má na té severní křižovatce dělat?
    Díky.:unknow:

2. páreček

páreček

Registrace:
    21. srp 2010
    Obdržená poděkování:
    21
    pokud nemáš v seznamu prací Obchodování s indiány, tak zřejmě nemáš dostatečný počet pracovních bodů,aby se ti zobrazila. je k tomu potreba nástraha pastí, obchodování a vystupování, tak zkus přidat nějaké tyhle schopnosti nebo si sehnat nějaké věci,na kterých tyto schopnosti jsou

3. kubik

kubik

Registrace:
    9. zář 2012
    Obdržená poděkování:
    3
    Jinak kterou možnost jste na konci zvolili???

A jak chce Mugridge na výpravu tu Lampu atp... můžu njáké věci koupit z trhu, ikdyž ty úkoly nesplním, ale splním jen ten jak potřebuj dynamit,lampu atp?.. nebo to musím splnit jako věci Spešl od Mugri?

4. tat

tat

Registrace:
    6. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    91
    Já zvolil druhou možnost a věci stačí i ty, co seženeš v obchodě. (tedy ny trhu)

5. kubik

kubik

Registrace:
    9. zář 2012
    Obdržená poděkování:
    3
    Akorát ten kompas a lampu úkol splnit musím?.. :)

6. tat

tat

Registrace:
    6. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    91
    Jasně, tyto věci nekoupíš...

7. kubik

kubik

Registrace:
    9. zář 2012
    Obdržená poděkování: