• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mugridge

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, zelenáč potřebuje opět po nějaké době poradit, totálně jsem se zakousla a nevím jak dále.

Jedná se úkol Mugridge, spolčení s tímhle vykutáleným lotrem neskončí dobře, ale většina z vás to určitě již ví.

Jde o to, že po duelu proti Peterovi Plummerovi, který jsem vyhrála, byl Mugridge zraněn a odmítl dále cestovat a vyšupnul mého kovboje samotného na cestu aby se ptal po zlatokopovi Jacobovi.

Poslal ho na severní křižovatku, tu jsem celkem dobře našla.

Ale je tu hlavní problém v obchodování s indiány. Mezi prací v rolovacím menu, žádná taková práce není, mám 4h/30min obchodovat s indiány.

Vůbec nevím jak dále a ani kde hledat ony indiány pro obchodování.

Může mi někdo prosím poradit, co má na té severní křižovatce dělat?
Díky.:unknow:
 
pokud nemáš v seznamu prací Obchodování s indiány, tak zřejmě nemáš dostatečný počet pracovních bodů,aby se ti zobrazila. je k tomu potreba nástraha pastí, obchodování a vystupování, tak zkus přidat nějaké tyhle schopnosti nebo si sehnat nějaké věci,na kterých tyto schopnosti jsou
 

DeletedUser16495

Guest
Jinak kterou možnost jste na konci zvolili???

A jak chce Mugridge na výpravu tu Lampu atp... můžu njáké věci koupit z trhu, ikdyž ty úkoly nesplním, ale splním jen ten jak potřebuj dynamit,lampu atp?.. nebo to musím splnit jako věci Spešl od Mugri?
 

DeletedUser1318

Guest
Jinak kterou možnost jste na konci zvolili???

A jak chce Mugridge na výpravu tu Lampu atp... můžu njáké věci koupit z trhu, ikdyž ty úkoly nesplním, ale splním jen ten jak potřebuj dynamit,lampu atp?.. nebo to musím splnit jako věci Spešl od Mugri?
Já zvolil druhou možnost a věci stačí i ty, co seženeš v obchodě. (tedy ny trhu)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru