• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Multiúčty

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 586785
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 586785

Guest
Navrhujem okamžite preposlať tento návrh InnoGames, jedná sa o to,
že ak nový hráč nemá ani 1 postavu, na nejakom hernom svete s levelom 30+,
alebo s nejakou inou definovanou číselnou hodnotou, nebude si môcť vytvoriť účet na fóre.
Ako nápoveda, kým hráč dosiahne stanovený level - odkaz na support.
Implementácia takéhoto kódu do hry by nebola taká zložitá a zdĺhavá.
Možno by nebolo zlé na nejakú dobu zastaviť nové registrácie na toto fórum,
aby sa tu nespamovali sr*cky (nie len) z fake účtov, ako ste mohli vidieť v poslednej dobe.
TW team, dokedy si necháte sr*t na hlavu? Pardon, ale to už sa inak napísať nedá...

Vlákno prosím zamknúť, názor na toto konkrétne ma nezaujíma, ďakujem.
Škoda, že každý nevidel všetko, do bodky, to čo sa tu zmazalo, preto.
 
Souhlas s bloodshillerem, těch asijských nechutnosti je tu moc.
Zase ale by na to mohli doplatit noví hráči co by se nemohli zeptat na nejasnosti.

Spíš by bylo dobrý pro ty co jsou na fóru registrovaní min než měsíc mít třeba nějaký časový limit postů maximálně jeden za deset minut pokud to jde udělat.

Jsem génius
 

DeletedUser11928

Guest
Moje slova!
Presne Bloode... Pak se v tom spamu ztraceji me navrhy a pripominky..

//Bohuzel mam pocit, vzhledem k aktivite INNA, ze tento navrh bude zamitnut, protoze jeho realizace by jim trvala priblizne 2 roky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hoši, nechci nikoho obviňovat, ale když se nad tím zamyslíte (a to génius snad zvládne), tak ty multiúčty se tu začaly objevovat až když jste tu začali vyvíjet zvýšenou aktivitu a začaly se rozdávat bany. Tak trochu mě to vede k myšlence, že to spolu dost úzce souvisí. Ale je mi jasný, že vy jste čistý jak lilie, nic neporušujete a chováte se dle pravidel vždy a všude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru