• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nákup elektronické cigarety ;)

Ahojte ;)

Chci bratrovi koupit k narozeninám elektronickou cigaretu,ale nevím kde ji sehnat :(
Značka eGO-T je prý nejlepší.

Poradíte mi kde koupit případně jak s touto cigaretou zacházet ?

Děkuji

Monsineur Pišta
 

DeletedUser9371

Guest
Zkus lékárny v marketech. V Praze je tam mají. Nechci bráchu odrazovat, ale já kouřím léta, startky bez filtru a hodně. Zkoušel jsem kdysi různé náplasti i jiné věci. Mě to nemohlo. Elektronickou cigaretu jsem zkoušel taky a bez výsledku. Přestat je o vůli a ne jim cpát peníze za něco, co nepomáhá. Obdivuji lidi, jako mou matku, která po 50 letech kouření zlomila cigaretu a už si nezapálila. Dnes je jí hodně přes 80 let a čilá jako rybička, až moc. :72:
 
můj parták to zvládl taky dokonale,po cca35 letech kuřby jednou u kafe po svačině dokouřil pohodil na stůl rozdělanou krabku cigaret a pravil:končím,tohle si dokuřte. A 25 roků je čistej.
Nevím jakej je u tebe zámysl to kupovat,ale z asi 40 lidí,kteří si to pořídili kouřej všichni dál a elektriku zahodilo asi 35,jedou dál vesele klasický cíga.
Jinak -jakej je problém si zadat třeba nákup el.cig?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
tyto cigarety škodí ješte pomalí víc než normalní, na internetě je toho spoustu a v jinych zemí je el. cigareta i zakazana... Např. Kanada
 

DeletedUser9371

Guest
Tak buď se musí zachovat jako "pán tvorstva" a prosadit si svou a nebo musí chodit na balkon, nebo jako já třeba v práci na dvůr. Takže jsem pro ten dvůr, proti ženským prohraje a nejen třeba duel ve hře West. :D
 

DeletedUser12110

Guest
Krosno, kdyz si vezmu jak se tvari kuraci u me na praxi na to, ze maji jit kourit na mraz, tak to jako uplne idealni reseni nevidim :)
 

DeletedUser9371

Guest
Krosno, kdyz si vezmu jak se tvari kuraci u me na praxi na to, ze maji jit kourit na mraz, tak to jako uplne idealni reseni nevidim :)
Já jsem v době studií nekouřil. :D
V kanceláři to trpím a jdu na mráz. Kolega ani kolegyně účetní nekouří. Respektuji to. Ale co mi vadí ? Když "remcá" nekuřák v restauraci kde se kouří. Má jít prostě do té, kde se nekouří. Já taky nechodím do hospody, kde se nekouří.

Merlinosi ? Máš ode mě :72:
Jak jsem už tady psal, obdivuji kuřáky, kteří to "típnou" a je po kouření.
Přestal jsem před pár lety asi na necelý týden kouřit v nemocnici pod Petřínem (NMMS .. milosrdných sester) v Praze po utržených vazech v koleni.
Jenže pak mi tam chodily návštěvy a jeden kamarád který "pomáhá a chrání" mi donesl karton startek bez filtru a jsem tam kde jsem.
Třeba kafe ? Turka ? To si bez cigarety nedovedu představit. Asi bych se dal na čaje.
:D
 
Nahoru