• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nápady od Jozef-JoJo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16078
  • Vytvořeno

Líbí se Vám tyto konkrétní nápady?


  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser16078

Guest
Pár návrhov na zlepšenie hry :)

Trh:
-na trhu napríklad keď kupujete viac ako 999 kusov predmetov Vám neukáže celé číslo. Ako v prípade nižšie kde bolo kupovaných 610ks kosákov a 1021ks pohárov vody
[SPOIL] [/SPOIL]

Cirkus:
-nepoužitelné predmety z cirkusu, ktoré sú dobré len na plnenie inventárov. Mám namysli tie ktoré pridávajú PB na danú prácu. Myslím si že ich nikto nepoužíva pravidelne dokonca ani malý level

-v cirkuse staré súpravy z roku 2012
[SPOIL] [/SPOIL]

-neobmedzovať súpravové veci na poslednú úroveň ale tak ako je to pri tombole. zelený stupeň (klobúky a šatky), modrý stupeň (nohavice, topánky, oblečenia, opasoky), žltý stupeň (kone, sedlá, duelové zbrane, pušky)

Dobrodrúžstvo:
-možnosť za VP (odmena z dobrodrúžstva) kupovať aj iné predmety ako nápoj na vlastnosti a trezor. Čítal som na chate aj taký nápad že odpadlíkova súprava by sa mohla dať kupovať za VP.

-obmedzenie dropov z trezoru pri dobodrúžstvách. Hráte dobrodrúžstva pár dní keď vám konečne padne 1 trezor a z neho dostanete štvorlístky alebo preplatok daní. Čo naďalej odrádza ľudí od hrania dobrodrúžstiev

Úlohy:
-pridávanie viac úloh s odmenami ako sú (schopnosti,vlasnosti,predmety do súprav, atď.) Lebo ako som postrehol je síce pekné že dáte novú úlohu a ľudia sa potešia že zase si polepšia novým úspechom lebo to je jediné čo ich žene na dokonečenie úlohy. Tie body skúseností čo sa dostávajú z nových úloh sú smiešne a hodné levelu 20. Potešili by ste hráčov tým že by ste dali naraz viac úloh s rôznymi úrovňami dostupnosti tým pádom aj s rôznymi xp. Napr. úloha do 30 levelu s 500xp je ešte v pohode ale keď dáte človeku s úrovňou 140+ úlohu s 500xp sa len pousmeje a robí to kvôli úspechu iba a to mňa osobne a myslím že aj viac ľudí nebaví.

-do denných zadaní pridať boj o pevnosť. Duelanti tam majú až 2 kolónky a my bojachtivý nemáme ani jednu. Tak napríklad že "Zúšastniť sa boja o pevnosť 0/1" alebo "Vyhrať boj o pevnosť 0/1" niečo v tomto zmysle.

Boje o pevnosť:
-bonus súpravy Prieskumníkovej jazdckej je tiež smiešny +2odolnosť ?! Ako vážne ? Bob Dalton jazdec dáva 25 odolnosť keby to dávalo aspoň toľko odolnosti.
[SPOIL] [/SPOIL]

-navrátiť odmenu z bojov v podobe truhlíc. Lebo motivovať hráčov do bojov je náročné a keď sú neni boje neni aktivita = svet upadá až k zátvoreniu ako teraz sa to stalo na Arizone

-dostať z boja o pevnosť viac skúsenosti ako je teraz určené (4500). Napríklad by to mohlo závisieť od levela niečo podobné ako je denný prihlasovací bonus tam je to podľa % rozdelené tuna by to mohlo byť tiež nejako tak.

Všeobecné:
-vrátiť pôvodných avatarov do hry
[SPOIL] [/SPOIL]

-pridať možnosť zrušenie vylepšeného predmetu. Alebo ako by som to opísal. Proste "Zhoršovanie" daného predmetu. Mám na mysli že vylepšíte daný predmet napr. na stupeň 1 a po čase si to rozmyslíte alebo chcete predať danú vec a už ho nepotrebujete tak ho "zhoršíte" na stupeň 0 (pôvodný stupeň) a vrátia sa vám pôvodné 3 predmety na stupni 0. Samozrejme tiež za poplatky v podobe $ a nuggetov. A ako trest by to mohlo byť za väčšie poplatky. Niečo podobné funguje aj na Divokých kmeňoch keď staviate budovu a potomu ju môžete zbúrať.

-pridanie duelovej ochrany z prác. To znamená že keď dostanem KO z práce budem mať duelovú ochranu.

Tombola:
-odstránenie daných predmetov z tombôl, sú vyznašené červeným rámčekom + nápoj na prerozdelenie schopností a vlasností zo žltého stupňa
[SPOIL] [/SPOIL]


Jozef-JoJo :lovec:
 

DeletedUser7239

Guest
Pár návrhov na zlepšenie hry :)
Cirkus:
-v cirkuse staré súpravy z roku 2012
[SPOIL] [/SPOIL]
Staré soupravy ještě ani nemám a bez nuget se těžko získavají. :( Mohli by to ale pravidelně obměňovat, to jo. :)

Dobrodrúžstvo:
-obmedzenie dropov z trezoru pri dobodrúžstvách. Hráte dobrodrúžstva pár dní keď vám konečne padne 1 trezor a z neho dostanete štvorlístky alebo preplatok daní. Čo naďalej odrádza ľudí od hrania dobrodrúžstiev
1 jistá odměna při výhře by nalákala určitě víc hráču, to je fakt. Vůbec to hráče nepotěší, když vyhraje a nic nezíská. Na druhou stranu by bylo u silnějších hráčů dobrodružství zvýhodněné. Takže by i strana, která prohrála dostala cenu útěchy... kdo nehraje nevyhraje. :)

-pridanie duelovej ochrany z prác. To znamená že keď dostanem KO z práce budem mať duelovú ochranu.
Teď to zrušili tak nevím, proč by to znovu vraceli. Ledaže by se stal nějaký zázrak. :O

Všeobecné:
-vrátiť pôvodných avatarov do hry
[SPOIL] [/SPOIL]
Avatary se mi víc líbí ty měnící. :radní:
 

DeletedUser

Guest
Trh - souhlas

Cirkus - jasně, vyházet nepotřebné posilováky, staré sady. Ale čím zaplnit místo .. nepřidával bych speciální cirkus. sadu, zbytečných sad bude i tak dost, možná bych do zlaté kategorie přidal jeden nebo více předmětů typu "Jedovatý had", "Zlatá kniha příběhů", tedy předměty s konkrétními bonusy využitelnými v bitvách/dobrodružství.

Dobrodružství - samozřejmě bych také uvítal, kdyby z beden nepadalo tolik nepotřebných věcí, na druhou stranu, kdyby padaly jen kusy psance, tak velmi brzy by hodně aktivní hráči nebo skupovatelé trhu, mohli mít zbraně na druhém levelu atd. Takže po zvážení bych asi obsah neměnil, aby to nepoškodilo hráče, kterým se to povedlo už nyní.

Úlohy - víceméně je mi to jedno

Bitvy o pevnosti - ano, bonus 2 je směšný, ale dává o nějaké schopky víc než dalton, takže bych tu soupravu nebral jako sadu na odpor. Truhlice, jestli myslíš ty, které byly dříve, tak asi jediná zajímavá by byla lékařská brašna, více xp, no proč ne.

Všeobecné - odrušení vylepšení bych uvítal; klidně i za několikanásobně vyšší poplatek než za vylepšení, nebo že by se místo 3 kusů vrátily 2, něco v tomto stylu. Avatary ne, a KO o práci nehrozí, když bylo zrovna zrušené.

Tombola - ocenění na prémiové bonusy bych nechal, ale vyřazení věcí, co lze získat v shopu bych uvítal, ačkoliv chápu, proč tam jsou.
 
Proboha piš to jako člověk, vždyť ani nejde poznat co to vlastně chceš...

Cirkus:
-nepoužitelné predmety z cirkusu, ktoré sú dobré len na plnenie inventárov. Mám namysli tie ktoré pridávajú PB na danú prácu. Myslím si že ich nikto nepoužíva pravidelne dokonca ani malý level

Není tam podstata anebo nějaké řešení. Co s tím chceš udělat. Je tvým záměrem tyto věci odstranit z tomboly v Cirkuse, trefil jsem se??
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte pre lepší prehľad navrhujem, aby recepty sa dali kupovať v ponuke podľa remesla. Bolo by dobré ich usporiadať napr. za sebou všetky recepty pre mastičkára, potom sedlár, atď
 

DeletedUser16057

Guest
Trh- Zde je mi to jedno, i když mívám někdy problém s viditelným počtem, už jen při 100ks .

Cirkus- S tím souhlasím, po tolika letech přišlo XY nových sad a ty staré mezitím ztratily už smysl. Ano, někdo je stále používá, ale to většinou ti, co neradi něco mění nebo se o ostatní nezajímají.

Dobrodružství- S tím bych z části i souhlasil. Osobně jsem to přestal hrát z obrovského znechucení(20 her, max. 2 výhry, nic nepadne a když padne, tak kravina). U toho mi jsou i totálně ukradeny úspěchy, které dávají dost BÚ. Možnost nákupu za VB by šlo, ale ceny by musely být z pravidla několikanásobně vyšší než za ten trezor.

Úkoly- S tím hodně souhlasím. Poslední dobou, co INNO vymyslí za úkol je buď velmi kraťoučký, jednoduchý a odměny mizerné až k smíchu. Úkoly typu Hlavního příběhu, ty byly promyšlené dobře a rychle se zvládnout nedaly. Takže nějakou dobu to trvalo, než se to splnilo.

Bitvy(Boje o pevnost)- Ano, chce to nějakou novinku ohledně bitev, protože ony upadají ve velkém snad všude. Zatím je, dle mých zkušeností, Florida jako nový svět bitevní stálý. Otázkou na jak dlouho no.

Všeobecné- Avatar bych klidně nechal, tak jak je. Když si ho chceš změnit, tak by to jít mělo. Pokud tedy nepřišel ze strany INNA nějaký ten "update", kde tato možnost byla zrušena. :)

Možnost snížení vylepšeného předmětu je zajímavý nápad. Přesto poplatky za snížení by se nevrátili. Něco jako "trest".

Ochrana KO z prací je právě zrušena, takže tento nápad bude bohužel rychle vyhozen a odmítnut.

Co se týče odměn v tombolách. Jednodenní prémka bych nechal, ty se hodí vždy a aspoň za ně nemusíme utrácet nuggety. Stejně tak Láhvičky expů bych nechal(1%, 2%, 5% a 10%). Obálky s UPD se hodí taky. Když bude akce, kde bude možnost platit UPD, tak proč se spoléhat s omezeným počtem co máš naspořeno, když můžeš použít obálky(přesto nejsou s nekonečným množstvím). Z části chápu, proč odstranit některé truhly, ale když odstranit, tak buď všechny nebo žádné.
 
No některé návrhy jsou dobré, jiné diskutovatelné, nicméně nechápu, co máš proti jednodenním prémkům ? Např pro mě, je to to nejlepší, co mi může padnou z té první nebo i druhé kategorie .. (např červená tužka ti dá 15 energie a premko na energii ti dá minimálně skoro 100 energie).
 
Cirkus- S tím souhlasím, po tolika letech přišlo XY nových sad a ty staré mezitím ztratily už smysl. Ano, někdo je stále používá, ale to většinou ti, co neradi něco mění nebo se o ostatní nezajímají.

Všeobecné- Avatar bych klidně nechal, tak jak je. Když si ho chceš změnit, tak by to jít mělo. Pokud tedy nepřišel ze strany INNA nějaký ten "update", kde tato možnost byla zrušena. :)

Už je to nějaký pátek, kdy jsem tu také navrhoval reorganizaci odměn z cirkusu. Vrchností bylo přislíbeno, že to předají dál, ale nic se neděje. Třeba se za pár let dočkáme.

Avatary již na staré změnit nejdou, možná bych našel i ticket, kde se mi dostalo odpovědi, že byly odstraněny z databáze (úplně nechápu jak, když je někteří pořád mají... :D), ale ticket taky bude z roku 2013-14.
 
Cirkus - jasně, vyházet nepotřebné posilováky, staré sady. Ale čím zaplnit místo .. nepřidával bych speciální cirkus. sadu, zbytečných sad bude i tak dost, možná bych do zlaté kategorie přidal jeden nebo více předmětů typu "Jedovatý had", "Zlatá kniha příběhů", tedy předměty s konkrétními bonusy využitelnými v bitvách/dobrodružství.

Toho že by se v cirkusu objevil "Jedovatý Had" či "Zlatá kniha příběhů" se stoprocentně nedočkáš.

1/ umístit "Jedovatý had" do cirkusu jako možnou výhru, by bylo dost nefér k těm hráčům, jenž utratili 2000 nugget, aby ho mohli získat.

2/ item "Zlatá kniha příběhů" byla hlavní odměna v nedávno skončené globální soutěži "indiánská úkolovka" čili se jedná o unikátní item jenž je a bude pouze jeden kus na celém westu.

:klubun:
 
Toho že by se v cirkusu objevil "Jedovatý Had" či "Zlatá kniha příběhů" se stoprocentně nedočkáš.

1/ umístit "Jedovatý had" do cirkusu jako možnou výhru, by bylo dost nefér k těm hráčům, jenž utratili 2000 nugget, aby ho mohli získat.

2/ item "Zlatá kniha příběhů" byla hlavní odměna v nedávno skončené globální soutěži "indiánská úkolovka" čili se jedná o unikátní item jenž je a bude pouze jeden kus na celém westu.

:klubun:

INNO je nepředvídatelné jako počasí a myslím, že již několikrát nám mistrně předvedlo, jak dokonale umí znehodnotit velmi cenné a drahé věci. Ve výsledku by tak i umístění hada do žlutých odměn nebylo vůbec zcestné, protože četnost výhry ze žluté kategorie je vskutku velmi malá. Mě se za 2 roky, co tu cirkus je žlutá cena ještě nepoštěstila a to jsem převážnou dobu pravidelně vybíral ceny na 5 světech. K tomu pak šance na trefu právě onoho hada a ne nějaké vycpávky kolem a máme šanci v desetinách promile, možná ani to ne.

Co se týče zlaté knihy, byl to spíš asi nástřel, jaký typ itemů by se tam mohl dostat. Asi i taková deklarace by byla lepší než to co tam je teď.

P.S. A jako bonus jsem na světě 1 protočil cca 3-4 tisíce dluhopisů za další hry v cirkusu.
 

DeletedUser

Guest
Toho že by se v cirkusu objevil "Jedovatý Had" či "Zlatá kniha příběhů" se stoprocentně nedočkáš.

Nemyslel jsem tyto konkrétní předměty, ale předměty toho typu, jež by dávaly konkrétní bonusy (koneckonců podobně jako věci z černého pátku, fotbalu nebo letní sady ...)

Samozřejmě pravděpodobnost získání předmětu by byla malá, ale rozhodně by se pak v cirkusu protočilo víc upd/nugget, než když nabízí pár let staré hadry :)
 

Pawn

Člen týmu
Tak k tomu.
Trh - určitě, proč ne.
Cirkus - Mne je to upřímně fuk, je fakt že některé věci by byly lákavější.
Dobro - Určitě ano, patřím k těm co hrají téměř denně několik hodin, a potkávám tam stále skoro stejné hráče, až mi přijde že west hraje 20-30 lidí co se dobro týče, něco na přilákání a udržení nových lidí co to zkusí by se určitě něco hodilo, nicméně stejně tak si myslím, že nové hráče odradí, když je tam začne někdo urážet, že to neumí, místo aby poradil co a jak. Ocenil bych také nějaký zvuk, poté co se hra pustí ze začátku, jak je tam časovač asi 2 minuty, někdy se čeká třeba i přes minutu na někoho, a poté jsem občas párkrát propásl první kola, protože opravdu do toho nonstop nekoukám.
Úkoly - Myslím, že schopek je už i tak dost, za mne ne.
Boje o pevnost - Truhličky byly parádní odměna, stejně tak brašna.. určitě by to hráči uvítali.
Všeobecné - Avatary se mi více líbí aktuální, nicméně, je divné, jak někteří mají staré, a někteří nové..
Tombola - nesouhlasím, Premka si vytočím například rád, stejně jako nápoj na EXP.
 
Naposledy upraveno:
Všeobecné - Avatary se mi více líbí aktuální, nicméně, je divné, jak někteří mají staré, a někteří nové..
EXP.

To bude tím že jde o staré světy, kde hráči začínali se starými avatary, a když přišel update s novými avatary, nevyužili změny a ponechali si staré. Nové registrace a nové světy po zmiňovaném update, již měli možnost jen nových avatarů.
 

DeletedUser7239

Guest
Ještě bych chtěl dodat něco k tomu cirkusu. Bylo by dobré, kdyby tam byla možnost podobně jako u ostatních tombol možnost volby ceny za dluhopisy. Takhle jak to je vlastně není ani možnost točit lepší předměty. :(
 
Nahoru