• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návod: Uspávání Banditů NPC

DeletedUser14966

Guest
Tak já to dneska taky dokončil. Všech 10 KO. A to jsem tank 120lvl. Sice to zlobilo, ale zas takový problém to nebyl :)


Jo jako tank lvl 92 to mám hotové taky, ale jako duelant lvl 120 nemám zatím na jednom světě ani šanci. Na druhém je to lepší, ale dost mě to trápí, takže tanci to mají jednoduší než duelanti co se duelům věnují a to používám zde uvedený návod a je to pěkná dřina. Takže buď rád, že máš hotovo. A další úkol je vyhrát 15 NPC duelů, to opravdu nenašli nic jiného než do každého druhého úkolu nacpat NPC? Opravdu ubohé.... kéž by příště někdo přemýšlel, než něco vytvoří, ale jak psal tat, je lepší se starat ve hře o prkotiny než řešit důležitější věci.
 

DeletedUser14443

Guest
Misho díky za návod, na dakotě jsem to podle toho dala.:-) Na buff je to horší :-/
 

DeletedUser12110

Guest
Mám takový dojem, že ti na to nikdo přesně neodpoví.
Už tu nastaly situace, kdy se původní informace nakonec lišily a vše bylo jinak.
Zarážející je i například to, že nikdo nepotvrdil/nevyvrátil informaci o snížení na jedny mdloby místo deseti.
Klasicky - důležité věci, jako dýně na mapě nebo červená voda se řeší promptně, blbosti jako čeština nebo nehratelnost úkolu už nikoliv.
No ale takový prostě je nový, lepší west.

Dostaly se k nam informace o moznem snizeni naroku na KO v danem ukolu. Ale bohuzel nam INNO nedalo zatim zadne podklady jestli tato zmena skutecne nastane a eventuelne kdy. A my vam nebudeme slibovat nic, co nam bohuzel nebylo nijak potvrzeno. Takze zatim kalkulujte s tim, ze je pro ukol potreba 10KO, v pripade zmeny vas informujeme.
 

DeletedUser

Guest
Mohu se jen zeptat, jaké jsi použil věci a kolik jsi musel provést těch duelů s NPC aby jsi to dal? Jsem totiž taky tank, jenže jsem provedl asi už nějakých 150 duelů s NPC, vybíral jsem si "*****y" co jsem považoval za nejlehčí. bohužel jsem uspal zatím jen 1 NPC, víc jak 70% pak byly jen porážky a nehorázné výprasky a ten zbytek výhry (buď nepatrné nebo chybělo něco málo a byl by uspán). Takže jsem se zatím nikdy nedostal nad obtížnost 3, skoro vždy jsem se držel na obtížnosti 0 a přesto jsem schytával výprasky.
Pokud INNO bude jen a jen rvát do dalších nových úkol. řad uspání NPC, pak se asi vybodnu na další úkoly nebo si budu jen velmi vybírat, protože odměna a požadované úkoly v řadě jsou pro mě prioritní.

Tak já používal vesměs tohle vybavení...mám to na sílu, přesnost, úhyb.
[SPOIL]
0Gxb5dY.png

[/SPOIL]
A pak jsem si jen snažil držet duelovku nízko a čekat na vhodné cíle. Míril jsem na jedno místo a poslední kolo na hlavu. Je to sice furt o štěstí, ale povedlo se mi to :)
 
Pokládám to za hodně necitlivý řešení,já třeba rok marně bojuju s gen.Grantem,vždycky mě dostane.To samý mám s Tecumsehem i když kratší dobu.Ale nemám s tím problém,třeba je někdy udolám,tak to moc neřeším.Jedu West od začátku a tam jsme se museli prokousávat spoustou různejch variant ,tajemství atd.Dneska je skoro všechno položený na stole,jen hrát,sbírat-někdy i platit. Ale zakomponovat do questu na druhej-třetí úkol takovýhle věci mě příjde jako arogance.
A z výše uvedenejch příspěvků se mi zdá patrný,že universální recept není-těch ovlivnujících faktoru je až moc.
Tak za sebe pravím jenom to,že uvedená řada se mi houpe kdesi vzadu, hodně hluboko pod opaskem.
 

DeletedUser9371

Guest
Žádám trest na "holou" tomu, kdo tady radil něco s tou biblí. Na Dakotě jsem neměl ani jeden problém s NPC duely. Na sedmičce ? Dodnes jsem nedal těch 10 NPC do mdloby. A s tou biblí ? Posílení na duely, maximální HP a lehl jsem do mdloby na první duel s NPC.
Takže, kostel a bible ? Tady pšenka nekvete.
:D
 

DeletedUser

Guest
.. á třeba rok marně bojuju s gen.Grantem,vždycky mě dostane.To samý mám s Tecumsehem i když kratší dobu.Ale nemám s tím problém,třeba je někdy udolám,tak to moc neřeším.
Nevím jak GG, ale Tecumseh má stejně HP jako ty v době zadání duelu.. Takže po bitvě nebo po duelech, kdy ti zůstane třeba 150 HP na něj vlítni .. :-) padne (pokud trefíš) na jednu ránu .. :-)
 
to je stejný-základ je v tom,že i s 1 HP se prostě on trefí a pokud ne,tak se netrfím ani já.S GG to obnáší něco okolo 2000 duelů :-D
 

DeletedUser12378

Guest
Žádám trest na "holou" tomu, kdo tady radil něco s tou biblí. Na Dakotě jsem neměl ani jeden problém s NPC duely. Na sedmičce ? Dodnes jsem nedal těch 10 NPC do mdloby. A s tou biblí ? Posílení na duely, maximální HP a lehl jsem do mdloby na první duel s NPC.
Takže, kostel a bible ? Tady pšenka nekvete.
:D


Návod se sundáním věcí a pak otevřením NPC duelu je asi zatim nejlepsi rada i kdyz ne 100%...je treba to zkouset vickrat a koukat na nabidky a vybirat si...obcas to vyjde...a co se tyka te bible..ta je na to aby se duel nevyhral...ja necham veci jake mam a dam si bibli (kde nemam bibli pouzivam kytku-stejny ucinek) a v 99% procentech je to remiza a tudiz sem prohral a snizi se mi body a jede se na novo...hraju na vice svetech a nekde uz mam hotovo a nekde to holt nejde a nejde...chce to trpelivost a zkouset a zkouset...asi je to zatim nejtezsi ukol jaky zatim byl...kdyby jich bylo treba jen 5 duelu bylo by to lepsi a lehci...
 

DeletedUser16057

Guest
Tak já používal vesměs tohle vybavení...mám to na sílu, přesnost, úhyb.
[SPOIL]
0Gxb5dY.png

[/SPOIL]
A pak jsem si jen snažil držet duelovku nízko a čekat na vhodné cíle. Míril jsem na jedno místo a poslední kolo na hlavu. Je to sice furt o štěstí, ale povedlo se mi to :)

Tak takové vybavení teda nemám :5: . Jinak stačilo si odebrat cca 25 schopností ze zdraví a hodit do přesnosti. Díky tomuto jsem uspal za nějaké 3 dny už 6 NPC (tak málo, protože jsem přes den ve škole a objevují se mi i hodně špatné NPC :cry: ) Jinak stačí podstatě mířit na hlavu v každém kole.
 
Mi to taky dělalo problémy, dva dny jsem sundával těch 10 Npc do koma. Mno a ted když v tom samé sérii mám sundat na závěr 15 Npc, tak jde do mdlob každý druhý. Takto bych to měl hned.... proč se nazadařilo když jsem to potřeboval...
 

DeletedUser12378

Guest
jeee. na konci je treba uspat 15 kousaku jo...no to bude zahul.... :-(
 

DeletedUser16057

Guest
Mi to taky dělalo problémy, dva dny jsem sundával těch 10 Npc do koma. Mno a ted když v tom samé sérii mám sundat na závěr 15 Npc, tak jde do mdlob každý druhý. Takto bych to měl hned.... proč se nazadařilo když jsem to potřeboval...

Sice tak daleko ještě nejsem, ale jak ty píšeš.. v závěru je potřeba sundat 15 NPC. Takže myslíš jen porazit nebo uspat? Na http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_111 se píše, že stačí pouze 15 NPC porazit. Jinak v to taky doufám :angel: .
 

DeletedUser9371

Guest
Tak si na tom dobře Bobo. Já měl problémy se všemi NPC duely. Ať vyhrát a dát NPC do mdloby 10 x, nebo 15 x vítězství. A to na tom nejsem v duelech špatně. A těch nugget ? V Shopu ? Na energii a HP ? Slušný mazec. :)
 

DeletedUser17592

Guest
Mě už se několikrát po sobě potvrdilo, že nejlepší čas na uspávání banditů je v noci (cca 22:00 - 02:00). Buď do nich všichni řežeme současně, ale skoro bych řekl, že 2 ze 3 mi jdou vždy do K.O.
 
Chtěl bych podotknout svoji zkušenost, že se setem Thomase Jeffrsona, se proti úkolovým NPc dobře dueluje a ti padají do mdlob jak vojáci do krytu...
 
Mno, nevím, já si na sebe vezmu nejlepší oblečení podle clothcalcu a pak padají jak šišky :D
 
Nahoru