• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návody k niektorým zložitejším úlohám

DeletedUser7836

Guest
Zdravím, toto téma jsem viděl na sk fóře a napadlo mě, že by nebylo od věci ji mí i tady.
Budou tady návody na některé složitější úkoly. Můžete tady přidávat i svoje užitečné návody.
-------------------------------------------------------------------------------------
S updatem 1.28 přibyla nová série úkolů, Vražda.
Udělal jsem menší návod na její splnění, pro tych co by nevěděli jak na to, když některé požadavky na ni nejsou jen tak lehko splnitelné. Avšak neuvádím v něm všechny skutečnosti. Neprozradím vám jméno vraha ani to, pod kterým otázníkem se ukrývá jaká odměna.

Vražda - úroveň 50

1. 1. Tento úkol sa mi nezobrazuje, co mám udělat pro to aby sa mi zobrazila ?

Úloha sa zobrazí, jen když získate zakrvavený cár látky. Ten sa dá získat když budete vykonávat práci Mýtit les. Musíte ji dělat minimálne 10 minut. Pracujte dokuď nenajdete zakrvavený cár látky.
Zakrvaven%C3%BD_c%C3%A1r_l%C3%A1tky.png
.

Když tento produkt získate, otevřte si saloon. Bude tam na Vás čekat úloha od šerifa Johna. Dobře si přečtěte texty které jsou v této úloze. V záverečném textě sa dozvíte, že máte nalést Usedlost.
2.2.Kde najdu usedlost ?
[SPOIL]
Usedlost_male.png
Usedlost1.jpg
[/SPOIL]

Když dorazíte do Usedlosti čaká na Vás úkol v ktérem dostanete starou fotku. Ta bude pro Vás velmi důležitá při plnění dalších úloh.
Star%C3%A1_fotka.png

Když si pozorně prečtete text v úloze zjistíte že máte na mapě hledat lidi (zadavatele úkolů). Musíte jich najít 5; * Pistolník, Tanečnice, Mexičan, Chovatel Koní a Děvečka. [/B].

3.Kde je najdu ?
Přikladám screen mapek, kde jsou tyto zadávatelé označený bílou tečkou.
[SPOIL]
Usedlost1.jpg

Na prvním obrázku je v čtverečku usedlost. Další 3 bodky zobrazují 3 zadavatele, který máte nájít.

Chovatel_kon%C3%AD1.jpg

Na druhém screenu máte v čtverečku chovatele koní, pod ním je mexičan. Toho bodu nalevo si nevšímejte. Nesouvisí s těmito úkoly.[/SPOIL]

Až přijdete k zadavateli Tanečnice, budete mít v úkolu na výber z dvou předmětů, které jsou ukryté pod otázníkem. Pod otázníkmi sa nachází Kudramin slunečník a Vycházková hůl. V jakém pořadí neprezradím. Kudramin slunečník si může nasadit jen ženy a je součastí sady pro tanečnici. Vycházkovou hůl si zas můžou nasadiť jen muži a je součástí sady pro gentlemana.
Kudramin_slune%C4%8Dn%C3%ADk.png
,
Vych%C3%A1zkov%C3%A1_h%C5%AFl.png


Když "oběhnete" všechny zadavatele, otevřte si saloon kde na vás bude čekat další úkol od Johna. Když si pozorně prečtete text úkolu zjistíte, že se máte vrátiť zpět k usedlosti a hledat důkazy v její blízkosti.
Za úkol máte najít 6 produktů; *závěť, zásnubní prsten, nekalé plány, zakřivenou cejchovačku, lekářskou zprávu a rodný list.
Tyto produkty najdete při pracích; Sklízet tabák, Sbírat agáve, Zajíždění koní, Řezat dříví, Přepravovat munici a Pracovat jako mastičkář.
Musíte zadat minimálne 10 minut. Osobně se mi nejvíc dařilo při 30 minutovém intervale.

POZOR: Při hledání těchto produktů musíte mít nasazenou Starou fotku z úkolu Usedlost, v políčku na produkt. Bez něj nenajdete ani jeden produkt!

Když všechno budete mít otevře sa Vám úkol od Johna za ktorý dostanete 500 expů. V úkolu musíte šerifovi odovzdat všech 6 produktů, které jste našli při pracích. Potom se vám otevře další úkol. V něm budete muset označit vraha. Když ho označíte správně, získate 1000 zkušeností. Kdo je vrahem, Vám nenapíšu. Ale zda jste si pozorně četly texty úkolů, jeho odhalení není těžké. Zda vraha označíte špatně, nezískavate ncč. V případě, že usvědčíte správného vraha, šerif Vám přikáže, aby jste ho zatkli. Musíte příjít k vrahovi a porazit ho v duelu. Když vyhrajete získate rezavý šestiranný kolt a 1000 expů.
Rezavy_%C5%A1estiranny_kolt.png


*
Přidávám obrázky zadavatelů úkolů.
[SPOIL]
Osam%C4%9Bl%C3%BD_jezdec_male.png
- Pistolník
Tane%C4%8Dnice_male.png
- Tanečnice
Mexi%C4%8Dan_male.png
- Mexičan
Chovatel_kon%C3%AD_male.png
- Chovatel koní
D%C4%9Bve%C4%8Dka_male.png
- Děvečka[/SPOIL]

*
Přidávám obrázky těch produktů.
[SPOIL]
Z%C3%A1v%C4%9B%C5%A5.png
- Závěť,
Z%C3%A1snubn%C3%AD_prsten.png
- Zásnubní prsten,
Zk%C5%99iven%C3%A1_cejchova%C4%8Dka.png
- Zakrivená cejchovačka,
Nekal%C3%A9_pl%C3%A1ny.png
- Nekalé plány,
Rodn%C3%BD_list.png
- Rodný list,
L%C3%A9ka%C5%99sk%C3%A1_zpr%C3%A1va.png
- Lekářska zpráva[/SPOIL]

Ďakujem za preklad textu Ikaranovi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Úroveň 67 - Loupežná Výprava

Dosť často sa hráči pýtajú, prečo sa im nedajú prijmúť niektoré úlohy z tejto série.

Lúpežná výprava, má 3 špecifické úlohy pri ktorých zohráva rolu pri ich plnení časový faktor.

Prvá úloha Loupežná Výprava - Pohřbít sa zobrazí v saloone u šerifa Johna len v piatok.

Druhá úloha Loupežná Výprava - Odposlech sa zobrazí na púšti Capura a dá sa prijať len v utorok.

Tretia úloha Loupežná Výprava - Přepadnout je prístupná v lese Dicson Forest iba v stredu.


Doplňující informace:
zelený trojcípý šátek vám zůstane
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Katčin Snubní Prsten


Úroveň 46 - Katčin Snubní Prsten

katka.jpg



Řešení

1. Přijmi úlohu u šerifa.(tu neřeš a zatím neplň,pouze přijmi)
2. Tato úloha se ti zobrazí taktéž u šerifa,ale musíš mít následující podmínky: Čas servru musí být mezi 19:00-23:50,musíš být beze zbraně a musíš mít u sebe(nebo v bance) 300 USD.
3. Po dokončení úlohy 2 je poteba mít 5 stříbra. Nemusíte se bát,že cihličky stříbra vám nezůstanou do dalšího úkolu!
4. Musí být středa a musíš být beze zbraně a mít 5 ks stříbra! Musíš porazit překupníka. Po dokončení všech úloh (kromě té 1.) jen skočte za šerifem a splňte i tu první a i celou úlohu

Ještě jsem zjistil neověřenou věc a to že nesmíte SPÁT!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru